بک لینک

موضوع بسته شده است 
تگ های جداول
(93-4-21، 12:01 صبح)پویا ناجی نوشته است:
(93-4-20، 06:56 عصر)mhe نوشته است: تقریبا برای طراحی قالب نیازی به این ها ندارید !
بنده هم اعتراف می کنم زمانی که html میخوندم ، از اینها فرار می کردم!
تا چند ماه سمتشون نمی رفتم تا اینکه کارم لنگ موند Smile
مجبور شدم یاد بگیرم و حالا متوجه شدم چقدر ساده بوده ...!

الان دیگه از آموزش کامل پی دی اف 47 صفحه ای که واسه html دارم، 8 صفحه فقط باقی مونده، فکر کنم این قسمت جدول ها، سخت ترین قسمت زبان html باشه، نظر شما هم همینطوره؟!
css خیلی از html مشکل تره؟!

css بنظر من لذت بخشتر و ساده تر از html هستش و میتونین در عرض یک هفته بطور کامل و حرفه ای یاد بگیریدش
 سپاس شده توسط پویا ناجی
(93-4-21، 09:19 عصر)amirrobin76 نوشته است:
(93-4-20، 06:56 عصر)mhe نوشته است: تقریبا برای طراحی قالب نیازی به این ها ندارید !

الان دیگه از آموزش کامل پی دی اف 47 صفحه ای که واسه html دارم، 8 صفحه فقط باقی مونده، فکر کنم این قسمت جدول ها، سخت ترین قسمت زبان html باشه، نظر شما هم همینطوره؟!

css بنظر من لذت بخشتر و ساده تر از html هستش و میتونین در عرض یک هفته بطور کامل و حرفه ای یاد بگیریدش

در یک هفته ؟
به طور کامل ؟
عجب !
(93-4-21، 09:24 عصر)barati نوشته است:
(93-4-21، 09:19 عصر)amirrobin76 نوشته است:

در یک هفته ؟
به طور کامل ؟
عجب !
اینقدر سخته؟!!
ببینید همه کارها و زبان ها نیاز به علاقه و پست کار دارند
سختی داره اما زمانش بستگی به خودتون داره
بهترین منبع هم به نظر من w3school میباشد
=======
سعی کنید اول html یاد بگیرید تا با مقدمه ای از برنامه نویسی و... آشنا بشید و بعد css که بعد html براتون ساده تر میشه و....
نمونه :توی html میگه تگ باید بسته بشود اما بعضی مواقع نبستی هم زیاد مشکلی نیست اما وثتی عادت کنید در css باید بسته بشه و در php با syntax  پس میشه گفت همه دنباله یک دیگرند
==========
html یک زبان برای طراحی رابط میباشد که اگر کامل فرا بگیرید درک مسائل اتصال و... هم سخت نسیت
DeveloperMen.Com
insta & Line Me:Black_Sky_Teh
 سپاس شده توسط پویا ناجی
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان