بک لینک

موضوع بسته شده است 
معرفی بهترین سایت های اپلود
پرشین گیگ دیگه اعتبارشو از دست داد. یادتونه پارسال تا چندین روز از دسترس خارج شد؟ همون موقع 2 گیگ فایلهای منو حذف کرده بودند. همشون فقط یا عکس مذهبی بودند یا طبیعت و چندتا آهنگ ایرانی.
2 گیگ همه فایلهای من بودند یعنی دیگه حتی یک فایل منو نگه نداشته بودند همشون نابود شدند رفت پی کارش.
یا از این پارس اسپیس استفاده کنید یا سایتی که مطمئن هستید همیشه با امنیت نگه میداره.
بنظر من 
http://parsiup.com/

picofile.com
8pic.ir
http://www.uplooder.net/

بااینم  1 2 ماه کار کردم
http://uploadazad.com/

امیدوارم اسپم نداده باشم!
شروع کار دوباره تم گراف از 1 تیر.
نیازمند نویسنده و طراح
صندوق بیان یه جای خیلی امن و مطمئن . با ظرفیت 3 گیگ /
bayan.ir
باسلام.برادرا واقعا از پاسختون ممنونم.ولی میخوام.چندتا خصوصیت داشته باشه که آپلودسنترهای دیگرنداشته باشن  ازقبیل:

1-قدیمی باشه .
2-لینک مستقیم وپشتیبانی از پسنودهایcss ,js
3-ایرانی و کاملا مطمئن باشه
4-اگر مذهبی هم باشه بهتره
5-بلاگفا باهاش مشکل نداشته باشه
ومهمترین که اکثرشون رومی پوشونه دائمی وقدیمی بودنه.یاعلی
(93-5-20، 03:05 عصر)torbar نوشته است: باسلام.برادرا واقعا از پاسختون ممنونم.ولی میخوام.چندتا خصوصیت داشته باشه که آپلودسنترهای دیگرنداشته باشن  ازقبیل:

1-قدیمی باشه ./اپلود سنتری که  معرفی کردم 3 ماهه کار میکنه اما میتونید اپ تایمشو ببینید که اصلا قطعی نداره و همه فایل ها رو داره و حذف نمیکنه
2-لینک مستقیم وپشتیبانی از پسنودهایcss ,js/پشتیبانی میکنه و لینک مستقیم میده
3-ایرانی و کاملا مطما" باشه/هست
5-بلاگفا باهاش مشکل نداشته باشه/نداره
(93-5-20، 03:08 عصر)cr7 نوشته است:
(93-5-20، 03:05 عصر)torbar نوشته است: باسلام.برادرا واقعا از پاسختون ممنونم.ولی میخوام.چندتا خصوصیت داشته باشه که آپلودسنترهای دیگرنداشته باشن  ازقبیل:

1-قدیمی باشه ./اپلود سنتری که  معرفی کردم 3 ماهه کار میکنه اما میتونید اپ تایمشو ببینید که اصلا قطعی نداره و همه فایل ها رو داره و حذف نمیکنه
ممنون.چون میخوام قالب را که درس میکنم برای استفاده عموم قراربدم..دیگه خودم دسترسی ندارم وکسی که ازقالب استفاده میکنه که فایل را ندارد وقالب خراب میشه..اگر ازاین لحاظ هم مطمئن هست شروع به کارکنم.
(93-5-20، 03:20 عصر)torbar نوشته است:
(93-5-20، 03:08 عصر)cr7 نوشته است:

ممنون.چون میخوام قالب را که درس میکنم برای استفاده عموم قراربدم..دیگه خودم دسترسی ندارم وکسی که ازقالب استفاده میکنه که فایل را ندارد وقالب خراب میشه..اگر ازاین لحاظ هم مطمئن هست شروع به کارکنم.
بله!
 سپاس شده توسط torbat
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان