بک لینک

اموزش بالا بردن رتبه السکا خیلی راحت
سلام
بالا بردن رتبه الکسا کار خیلی مهمی نیست چون که اصلا الکسایک رتبه تخمینی میگه 
متاسفانه در ایران بالا بردن رتبه السکا خیلی مهم شده و کار بران فقط در تلاش بالا بردن رتبه الکسا هستند که بعضی ها برای بالا بردن رتبه السکا پول نیز پرداخت می کنند
بالا بردن رتبه السکا کار خیلی ساده ای است برای این کار کافی است تا تولبار هر مرورگر رو نصب کرده باشید اگه تولبار رو نصب کنید ده تا بازدید رتبه ی بهتری از پنجاه تا بازدید خواهد داشت
پیروز باشید
پیروز باشید
پاسخ
سلام
درسته بهبود رتبه الکسا رو میشه با تقلب هم انجام داد و راحت برای حتی یه صفحه بدون مطلب هم رتبه گرفت ولی خدایی اصلاً نمیشه رتبه زیر 100 ایران رو با این روش های تقلب گرفت و بیایم تو لیست 100 سایت برتر ایران اگر میشد که الان خیلی متقلب های این صنعت سایت های ورزش 3 و بلاگفا و دیجی کالا هم رد کرده بودن الان جزو نفرات اول ایران حساب میشدن.
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
پاسخ
این کار اگه تقلبه چرا الکسا همچین امکانی رو قرار داده
تا الان دیده اید که کسی چیزی رو در اختیار مردم بزاره و این تقلب باشه،؟
پاسخ
درسته رتبه صد تای اول رو نمیشه رد کرد
پاسخ
(95-5-28، 11:49 صبح)am12 نوشته است: این کار اگه تقلبه چرا السکا همچین امکانی رو قرار داده
کاربر گرامی
وقتی میخواهید درباره مطلبی اظهار نظر اون هم قاطعانه انجام بدید، لطفا کمی به نوشته خودتون توجه کنید. السکا نیست الکسا هست. شما واژه اشتباه السکا رو تو پست اولتون چندین بار به کار بردید و حتی پس از پست دوم که دوستمون نوشته بودند الکسا تو پست بعدی باز اشتباه نوشتید. برای بالا بردن پستها روشهای بهتری هم هست مثل پاسخ دادن به پرسش ها.
شاد و پیروز باشید
پاسخ
(95-5-28، 06:35 عصر)شاهرخ نوشته است:
(95-5-28، 11:49 صبح)am12 نوشته است: این کار اگه تقلبه چرا السکا همچین امکانی رو قرار داده
کاربر گرامی
وقتی میخواهید درباره مطلبی اظهار نظر اون هم قاطعانه انجام بدید، لطفا کمی به نوشته خودتون توجه کنید. السکا نیست الکسا هست. شما واژه اشتباه السکا رو تو پست اولتون چندین بار به کار بردید و حتی پس از پست دوم که دوستمون نوشته بودند الکسا تو پست بعدی باز اشتباه نوشتید. برای بالا بردن پستها روشهای بهتری هم هست مثل پاسخ دادن به پرسش ها.
شاد و پیروز باشید
اقا شما نظرتو بیان کن چرا غلط املایی می گیری
شما تو زندگی خود همچین اشتباهی نکردی
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان