بک لینک

سوال: کپی قسمتی از اطلاعات یک وب با برنامه نویسی
Heart 
سلام دوستان
یه کاری رو میخوام انجام بدم که برام حیاتیه و یجورایی شروعی برای یک کاره برام اما اصن تجربه ای در زمینه وب ندارم!!!
میخوام با یه زبان برنامه نویسی "هرچی که بشه" کاری کنم که از یک وب سایت پویا اطلاعاتی رو کپی کنم 
اولین سوالم اینه که باید بسمت چه نوع برنامه نیسی برم که راحت تر باشم؟

در کل میخوام اظلاعاتی رو از روی یک سایت بردارم بعد با یکسری اطلاعات دیگه مقایسه کنم و در نهایت وقتی شرایط دلخواه محیا بود رویه یه سایت دیگه تاثیر بزارم
از بزرگان اینجا میخوام کمک کنن که بدونم اصن ایا همچین چیزی ممکنه؟؟

برای روشن تر شدن سوالم یه مثال بزنم؛ مثلا یه سایت "A" گوشی 1100 میفروشه و قیمت این گوشی همیشه در حال تغییره مثلا صب 15 تومانه ظهر میشه 10 تومان شب میشه 13تومان؛ 
و یجای دیگه وبسایت "B" همین گوشی رو داره ولی تو سایتش همه چیز ثابته و قیمت نداره و فقط یه دکمه امتیاز داره؛ 
حالا میخوام برنامه جوری باشه که بعد اینکه اجرا شد صبر کنه قیمت  گوشی تویه سایت "A" که شد 13 تومان خودکار بره توی سایت "B" و اون دکمه امتیاز رو بزنه!!!

در ضمن لزومی نداره که برنامه که میگم رو روی هاست باشه که وقتی نیستم انجام بشه!! منظورم اینه که سایت تو سیستمم باز باشه در حال تغییر کردن وب A که اظلاعات میاد تو سیستمم مقایسه بشه و توی وب B که اونم تو سیستمم بازه کار انجام بشه البته نظر استادان عزیز  رو میخوام که در این مورد هم راهنماییم کنن!!
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان