بک لینک

حل تمرین ریاضی یازدهم تجربی
حل تمرین ریاضی یازدهم تجربی
align=justify]سلام خدمت بچه های سخت کوش تجربی ! امروز یه محصول درجه یک واسه شما آماده کردیم و اون چیزی نیست جز حل تمرین ریاضی یازدهم تجربی !!! این فایل در قالب PDF منتشر شده است و شامل حل تمامی تمرین های کتاب ریاضی یازدهم تجربیبه صورت کاملا تشریحی و تایپ شده می باشد. شما با استفاده از جنین محصولی میتوانید مسایل آخر هر درس را یاد بگیرید و مسلط شوید . در ضمن به شما پیشنهاد میکنم اگر نیاز دارید به بعضی از مباحث ریاضی مسلط شوید از پکیج آموزش ریاضی دهم و یازدهم هم که به صورت موضوعی بسیاری از مطالب ریاضی دهم و یازدهم را پوشش می دهد استفاده کنید و از یک کلاس آموزشی چند رسانه ای بهره مند شوید .https://webdars.net/elementary-math-step-by-step-experimental/[/align]

اما یکم لازمه در مورد درس ریاضی با شما بچه های تجربی درد و دل کنیم:

راستش اصلا اسم پشتکار که میاد من همیشه یاد بچه های تجربی میفتم. واقعا دستیابی به یک رتبه ی خوب در میان یک جمعیت نیم میلیونی فقط با سرسختی و پشت کار به دست میاد. اما حواستون باشه زحمت بیجا نکشید .یعنی سعی کنید تلاشتون رو بیشتر روی درس هایی بگذارید که در شرایطی مثل کنکور بازدهی بالایی دارند .اینکه کدام درس را انتخاب کنید به ذوق و استعداد خودتان بستگی دارد  اما از من میشنوید ریاضی برای تجربی ها بسیار بازدهی بالایی دارد . لازم نیست برای درصد های خیلی بالا برنامه ریزی کنید . اگه بتوانید حدود پنجاه درصد ریاضی را در کارنامه ی خود ثبت کنید متوجه تغییر چشمگیری در تراز و رتبه ی خود خواهید شد .به نمونه های از این محصول توجه بفرمایید :

[تصویر:  %D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%B6%DB%8C-%D8%AA%D8...%8C-11.png]
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان