بک لینک

از کجا میتونم مدرک اساندارد اسانسور بگیرم؟
سلام دوستان من نیاز به دریافت مدرک استاندارد آسانسور دارم ولی از چندتا شرکت تو زمینه اسانسور پرسیدم که مدرک نمیدن. بنظرتون از کجا میتونم این مدرکو بگیرم؟ لطفا اگه چیزی میدونید راهنمایی کنید. ممنونم
پاسخ
 سپاس شده توسط mehrangazadeh ، manochehrT
(99-9-16، 08:55 عصر)memich202 نوشته است: سلام دوستان من نیاز به دریافت مدرک استاندارد آسانسور دارم ولی از چندتا شرکت تو زمینه اسانسور پرسیدم که مدرک نمیدن. بنظرتون از کجا میتونم این مدرکو بگیرم؟ لطفا اگه چیزی میدونید راهنمایی کنید. ممنونم

بعضی از شرکت ها به افرادی که میخوان این کاره بشن آموزش و مدرک مورد نیاز رو میده. به شرطی قبولی در آزمون.
موفق باشید.
پاسخ
 سپاس شده توسط manochehrT
(99-9-16، 08:55 عصر)memich202 نوشته است: سلام دوستان من نیاز به دریافت مدرک استاندارد آسانسور دارم ولی از چندتا شرکت تو زمینه اسانسور پرسیدم که مدرک نمیدن. بنظرتون از کجا میتونم این مدرکو بگیرم؟ لطفا اگه چیزی میدونید راهنمایی کنید. ممنونم

مدرک استاندارد اسانسور رو میتونی از شرکت هیراد صنعت در تهران و کرج بگیری چند ماه به شما آموزش میدن و بابت مبغلی که شما باید پرداخت کنید کمی از شما کار میکشن که کار نیست و برای آموزش بیشتر به شما هستش. ادرس صفحه دریافت استاندارد اسانسور رو برات همینجا گذاشتم. میتونی شرایط رو ازشون بپرسی
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان