بک لینک

موضوع بسته شده است 
اموزش ساختGroup Box
سلام
در این آموزش میخوام یه چیزی بهتون یاد بدم که در قالب سازی خیلی به دردتون می خوره که بهش میگن Group Box مثل این زیر البته خیلی کم بهش توجه میشه که به نظر من میتونه خیلی استفاده داشته باش

آموزش : در کد زیر در قسمت "Title" عنوانتون رو بنویسید و در قسمت "Post" هم می تونین متنتون رو بنویسید :
کد:
<fieldset style="width: 400; height: 38"><legend>Title</legend>Post</fieldset>
 سپاس شده توسط Mansouri
بله این گروپ باکس به خصوص برای زیبایی متن خیلی کاربرد داره اگه استایل دیگه هم از این وجود داره بزار من فقط این مدلیشو دیدمSmile

سپاس شده توسط miladgraph
(92-11-3، 04:05 عصر)عرشیامنصوری نوشته است: بله این گروپ باکس به خصوص برای زیبایی متن خیلی کاربرد داره اگه استایل دیگه هم از این وجود داره بزار من فقط این مدلیشو دیدمSmile
گروپ باكسي كه قرار دادم  اگه بتونيد با html كار كنيد ميتنويد توش تغييراتي رو ايجاد كنيد مانند تغيير متن رنگ و ... كه جذاب ميشه
بله من منظورم اینه که به جای اینکه مطلبمون تو مستطیل قرار بگیره مثلا تو دایره یا مربع  قرار بگیره

سپاس شده توسط miladgraph
(92-11-3، 04:17 عصر)عرشیامنصوری نوشته است: بله من منظورم اینه که به جای اینکه مطلبمون تو مستطیل قرار بگیره مثلا تو دایره یا مربع  قرار بگیره
والا تا حالا همچين چيزي نديدم اگه ديدم رو چشم كدش رو قرار ميدم.
 سپاس شده توسط jangvazan
<fieldset style="color:red;border-radius:22px;width: 400; height: 38"><legend>Title</legend>Post</fieldset>
اینجوری منظوره عرشیاس
این صفحه اینجوری طراحی شده
kzz1.blogfa.com/page/link
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان