بک لینک

موضوع بسته شده است 
امار الکسا انجمن افتضاح!!؟؟
بیشترکاربراتولبارنصب کردن 
آخه بازدیدپنجره ای که میدم نمیتونم ب اونا بگم 
نصب کنن، والا دیگه موندم، الان مثلا ی سایتی.  میشناسم الکساش300تولبارم نساخته پ اون چجوری شده 300؟؟
بازدید خیلی بیشترشده کم نشده دایم وبگذرچک میکنم
بازدیدزیاد شده ولی... 
آی پی مهمه نه تعداد بازدید !
باید آی پی ها متفاوت باشه هر سری!
البته به نظر من!
(93-2-2، 11:08 صبح)behnam20 نوشته است: بیشترکاربراتولبارنصب کردن 
نصب کنن، والا دیگه موندم، الان مثلا ی سایتی.  میشناسم الکساش300تولبارم نساخته پ اون چجوری شده 300؟؟
بازدیدزیاد شده ولی... 

ربطی به تولبار نداره ! الان خیلی از سایت ها با رتبه ی زیر هزار هستند که اصلا تولبار ندارند. تولبار فقط وسیله ی کمکی الکساست . به نظر من همین که خودتون تنها هم تولبار داشته باشید کافیه تا الکسا به شما رتبه بدهد.
 سپاس شده توسط masoud10 ، behnam20
بنده هم همین میگم 
خب دوستآن ممکنه بخاطربازدیدپنجره باشه؟ 
(93-2-2، 12:14 عصر)y235 نوشته است:
(93-2-2، 11:08 صبح)behnam20 نوشته است: بیشترکاربراتولبارنصب کردن 
بازدیدزیاد شده ولی... 

ربطی به تولبار نداره ! الان خیلی از سایت ها با رتبه ی زیر هزار هستند که اصلا تولبار ندارند. تولبار فقط وسیله ی کمکی الکساست . به نظر من همین که خودتون تنها هم تولبار داشته باشید کافیه تا الکسا به شما رتبه بدهد.

دوست عزیز تولبار وسیله کمکی نیست . حتما که نباید تولبار شما نصب باشه . اگر کسی تولبار یه سایت دیگه رو نصب کنه و به سایت شما بیاد آمار بازدید سایت شما رو الکسا میتونه بدست بیاره .
برای یکی از سایتام مشکلی پیش اومده . چند روز انجمن نمیام .
ببینید جناب alaedin همین یک جملهی خودتون هم داره میگه که تولبار وسیله ی کمکی الکساست:
اگر کسی تولبار یه سایت دیگه رو نصب کنه و به سایت شما بیاد آمار بازدید سایت شما رو الکسا میتونه بدست بیاره .
پس توبار به هر صورت وسیله ی کمکی الکساست ولو یکی باشد ولو اختصاصی باشد یا نباشد.
(93-2-2، 02:23 عصر)y235 نوشته است: ببینید جناب alaedin همین یک جملهی خودتون هم داره میگه که تولبار وسیله ی کمکی الکساست:
اگر کسی تولبار یه سایت دیگه رو نصب کنه و به سایت شما بیاد آمار بازدید سایت شما رو الکسا میتونه بدست بیاره .
پس توبار به هر صورت وسیله ی کمکی الکساست ولو یکی باشد ولو اختصاصی باشد یا نباشد.

26 . از این لحاظ بله
برای یکی از سایتام مشکلی پیش اومده . چند روز انجمن نمیام .
کسی راهی نداره دیگه؟
بازم افت کرد:-( 
شما اگه دوس داری بازدیدت بره بالا!!

فقط فقط روی سایتت کار کن و بازدیدش رو چک نکن!

بعد از یک ماه بازدید رو چک کن!

ممکنه سایت های دیگری مثل شما همین بازدید رو داشته باشند ولی رشد بهتری نسبت به شما کرده باشند و برای همین الکسا سایت شما رو پایین تر از اونا نشون میده!!!
 سپاس شده توسط behnam20
والا این چندروزه حساس نشون دادم قبلا اینجوری نبودالکسا
53مرسی از دوستان که پیشنهاددادن
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان