بک لینک

موضوع بسته شده است 
ریچارد استالمن (fun)
Tongue 
سلام دوستان این رو برای خنده ویرایشش کردم

به نظرم تمام کسانی که توی نت هستن باید ارزش ابن مرد رو بدونن

امیدوارم از مطلب لذت ببرید

[تصویر:  07097962742388263390.gif]

زندگی نامه ریچارد استالمن :

Alice Lippman و Daniel Stallman پدر و مادر او بودند. ریچارد استالمن در سال ۱۹۵۳ در شهر نیویورک به دنیا آمد. اولین تجربه استالمن با کامپیوترها در دوران دبیرستان در مرکز علمی IBM نیویورک بود. او تابستان را برای نوشتن یک برنامه آنالیز عددی در Fortran اجاره شده بود. او کار خود را بعد از دو هفته تمام کرد و بقیه تابستان خود را به نوشتن یکویرایشگر متن در APL صرف کرد. استالمن تابستان بعد از فارغ‌التحصیلی خود را صرف نوشتن برنامه‌ای دیگر کرد، یک پردازشگر برای زبان برنامه نویسی PL/I در IBM System/360.

در دنیای برنامه‌نویسی و کارهایی که او انجام داد به "RMS" شهرت پیدا کرد. در اولین نسخه از فرهنگ لغت هکرها به این موضوع اشاره کرد که ریچار استالمن نام دنیوی من است شما می‌توانید من را "RMS" خطاب کنید.

در ابتدا او با PL/I و سپس زمانی که برنامه‌ها برای رایانه بزرگ بودند از اسمبلی برای کارهای خود استفاده کرد. بعد از این کار او به عنوان یک دستیار قسمت بیولوژی دانشگاه راکفلر مشغول به کار شد همچنین او به سمت ریاضیات و فیزیک تمایل نشان داد، تفکر تحلیلی او مدیر آزمایشگاه را به خود معطوف کرد به طوری که پس از گذشت مدت زمانی از کار او در آزمایشگاه مادر او تلفنی از سوی یک پروفسور دانشگاه فهمید که RMS مشغول به چه کاری است! او در کمال تعجب متوجه شد که وی به رایانه علاقه‌مند است و وقت خود را با آن می‌گذراند در صورتی که آینده درخشانی در رشته بیولوژی را برای او پیش بینی می‌کرد. در سال ۱۹۷۱ میلادی وارد دانشگاه هاروارد شد و در سال ۱۹۷۴ با مدرک لیسانس از این دانشگاه فارغ‌التحصیل شد. در آزمایشگاه هوش مصنوعی دانشگاه‌ام آی تی به یک هکر تبدیل شد. او به وسیله راس نافتسکر به کار گرفته شد. مردی که بعدها سیمبولیکز را کشف کرد و چندی بعد به مخالفان آر ام اس پیوست. در سن ۲۱ سالگی برای شرکتی به نام وسچستر کانتی در کنار Eben Moglen کار می‌کرد که الان یک وکیل تکنولوژی است.

[تصویر:  Richard_Stallman_00.jpg]
......چقدر اعضای بلاگرز تغیر کردند ......

.....ولی خوبه هنوز بزرگان فتوشاپ هستند....
 سپاس شده توسط maxmusic
باید از این تصویر انتقاد کنیم ؟
گرچه بی مهری تو ، بر دل من سنگ زند
من به دستان پر از سنگ تو عادت کردم
 سپاس شده توسط alireza zamani
خب..
چه  ربطی به وبلاگنویسی داشت؟26

مُرد !
آقای زمانی از شما که کاربر قدیمی هستید بعیده آخه چرا؟
لطفا ناظمین پاک کنند!
See The Great

Feel The Great
بله قابل انتقاده Smile

مگه حتما باید ربطی به وبلاگ نویسی داشته باشه ; در ضمن توی بخش نمونه کارهاست (چه خوب , چه بد قابل گذاشتن بود )

در ضمن به نظرم بد نیست کمی اطلاعات بدست بیارید lol

مگه کاربر قدیمی کاربر نیست 

تازه این پست و مقام ها همش مال دو روزه کسی که اون بالاش (مخش) کار کنه حرف اول رو میزنه 

ادم کسانی رو میبینه مدیر و معاون و کاربر ویژه اند اما به اندازه گا- اطلاعات ندارن بهتره خودتون رو دست کم نگیرید

البته جسارت نشه منظورم با سایت بزرگ بلاگرز نبود 

اتفاقا به نظرم این جا تنها جایی است که هر کس با توجه به اطلاعات پست دریافت 

میکنه

در هر صورت اگر تاپیکم باعث میشه تا نظام سایت از هم بپاشه و به کاربران ناراحتن حذفش کنید مانعی نیست 

ممنون که نظر دادین
......چقدر اعضای بلاگرز تغیر کردند ......

.....ولی خوبه هنوز بزرگان فتوشاپ هستند....
[تصویر:  07097962742388263390.gif]
موقعی که دستش بلند میشه انگشت کوچیکش نصفش قطع میشه که
در کل جال بود
گرچه بی مهری تو ، بر دل من سنگ زند
من به دستان پر از سنگ تو عادت کردم
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان