بک لینک

اصول تگ گذاری صحیح
توی این چند سالی که وبلاگ نویسی کردم تا حالا ندیدم کسی از وبلاگ نویس ها درست تگ گذاری کرده باشه ! در واقع اکثر وبلاگ نویس ها با اصول تگ گذاری آشنا نیستند و فکر میکنند تگ گذاری یعنی اینکه هرچی تو ذهنشون اومد رو بنویسند !!!مثل اینکه تگ گذاری صحیح فقط مختص برخی از مدیران سایت و سئو کاران هست .اما تگ گذاری هم اصول خاص خودشو داره که به صورت کلی بشون اشاره میکنم .
  1. تگ ها باید کلماتی باشند که واقعا توسط کاربران نت سرچ میشن . بسیار دیدم از تگ هایی استفاده میشه که اصلا به عقل جن هم نمیرسن چه برسه به بنی آدم . توجه کنید google adwords به شما کمک میکنه تا بفهمید تگ مورد نظر شما چقدر توسط کاربران جست و جو میشه . بعدا این امکان رو آموزش میدم البته اگر عمری بود
  2. تگ ها باید در متن وجود داشته باشند یا حد اقل ارتباط معنایی در متن ایجاد کنند . مثلا برای این متن که من نوشتم "اصول تگ گذاری" میتونه تگ مناسبی باشه .
  3. بهتره تگی که بکار میبرید در لینک ها , alt تصاویر , عنوان ها , یک سوم بالای متن وجود داشته باشه . البته در این مورد وسواس زیادی نداشته باشید .
  4. بهتره تگ ها چند کلمه ای باشند .(به جز برخی از تگ ها که بعضا یک کلمه ای سرچ میشن) مثلا اگر شما کلمه ی وبلاگ رو برای متنی که در مورد "آموزش وبلاگ نویسی" نوشتید , انتخاب کنید کار درستی نکردید . در واقع این کار کاملا بی فایدست . کلمه ی وبلاگ رو در گوگل سرچ کنید . ۲۱٬۴۰۰٬۰۰۰ نتیجه ظاهر میشه . حالا آموزش وبلاگ نویسی رو سرچ کنید .۸۸۷٬۰۰۰ نتیجه وجود داره . هرچی رقبا کمتر باشن بهتره . هر چقدر هم کلمات تگ بیشتر بشن رقبا کمتر میشن . البته توجه کنید که تگ مورد نظرتون واقعا جست و جو بشه نه اینکه الکی هر چیزی تو ذهنتون اومد رو قرار بدید .
  5. مسلما موارد بیشتری وجود داره ولی همین مواردی که گفتم رو اگر صحیح و بدون وسواس انجام بدید کافیه . یادتون باشه برخی از افراد که با وسواس این اصول رو رعایت میکنند نوشته های خنده دار و عجیب تحویل جامعه میدن .شما از اون دست نباشید
  6. در تامبلر فارسی شما قادرید از تنظیمات برای وبلاگ خود تگ گذاری کنید . از ادیتور هم میتونید برای نوشته ی خودتون تگ گذاری کنید . یادتون باشه اگر بلد نیستید تگ گذاری کنید بهتره این کارو انجام ندید چرا که در صورت اشتباه انجام دادن نه تنها تاثیری نداره بلکه از سوی گوگل ممکنه بلاک بشید !!!
قلب شخص نادان در زبان اوست

و زبان شخص خردمند در قلب اوستی

[url=http://www.tumfa.com][/url]
پاسخ
 سپاس شده توسط ArashDma ، E-Beshkani

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان