بک لینک

مشکل در وردپرس
سلام دوستان امیدوارم که حالتون خوب باشه . دوستان تازگیا مشکلات عجیب غریبی برام پیش اومده . خیلی عجیب . مثلا وقتی افزونه ی Yoast SEO رو فعال میکنم بخش متن قسمتی که توش مطلب مینویسم ، گزینه هاش از بین میره .
یا وقتی این افزونه رو فعال میکنم دقیقا همین مشکلم درست میشه ولی اینبار بخش دیداری قسمتی که توش مطلب مینویسم از بین میره !!
یا مثلا افزونه ی TablePress رو ریختم ، وقتی که غیر فعالش میکنم بخش متن مطلب نویسیم از بین میره !

اثلا یه جوری شده . میرم یه قالب جدید بارگذاری کنم هرچقدر رو گزینه هه میزنم نمیادش . بعد پایین اونجایی که قالب بارگذاری میکنی چنتا از قالب های خود وردپرس هم به نمایش درمیاد دیگه ، اونا دیگه به نمایش در نمیان .
اثلا اینا که هیچی . تازگیا میرم تو گوگل وب مستر بجای اینکه عکس وب سایتمو نشون بده ، کلا عکس قالب یک وب سایت دیگه رو نشون میده ( که معمولا هم عکس فروشگاه های اینترنتی هست ) یا میرم تو سایتای برسی سئو ، دقیقا همین مشکلو دارم . میشه بگید چش شده وب سایتم ؟؟ خیلی ممنونم

پاسخ
با ای پی خارجی سایتت را باز کن اگر یه چیز دیگه اومد سایت شما هک شده و از فایل اچ تی اکسس کاری کردن برای ای پی خارجی یه چیز دیگه بالا بیاد اگر این مورد نبود
از ادرس زیر
  http://****.com/wp-admin/update-core.php
اگر نسخه 4.7.3 بود را اندازی مجدد را بزنید اگر نسخه قدیمی بود اپدیت کنید. تا در صورت مشکل در هسته وردپرس بر طرف بشه.
نشد به هاستینگت تیکت بزن اون هم حال نداشت و گفت به ما ربطی نداره ادرس را بگو شاید فهمیدم

این دهه هفتاد روی دوش ماست
پاسخ
 سپاس شده توسط moinkalantar

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان