بک لینک

موضوع بسته شده است 
امکاناتی که فقط پرشین بلاگ دارد
javawebعزیز ببخشید من اشتباه کردم و متوجه این موضوع نشدم.من رفتم و از پشتیبانی سوال کردم و منتظر جواب هستم
ارزان ترین فروشگاه اینترنتی ایرانی...بزودی
javaweb عزیز بابت تاخیر ببخشید اصلا یادم نبود .
من رفتم و از پشتیبانی پرشین بلاگ این سوال رو پرسیدم:
با سلام چرا وقتی یک اکانت در سرویس پرشین بلاگ میسازیم فقط میتوان وبلاگ را حذف کرد ؟و اکانت حذف نمیشود؟آیا این دیکتاتوری نیست؟ که میخواهید به هر قیمتی که شده آمار کاربران خود را بالا ببرید؟

پشتیبانی هم در پاسخ به سوال من گفت:
آمار پرشین بلاگ با وبلاگهایش بالا می رود . نه کاربرانش. امکان حذف وبلاگ هم که هست. اما حذف اکانت کاربری نه در این سایت و نه در بسیاری از سایتهای دیگر به دلایل مختلف وجود ندارد.
شما می توانید اطلاعات پروفایل خود را خالی کنید. عکس پروفایل را هم حذف کنید . اینجوری دیگه چیزی از شما باقی نمی مونه .

فکر کنم میهن بلاگ هم اجازه ی حذف اکانت رو نمیده
 سپاس شده توسط jki
ممنونم که پیگیری کردی
+ اعتبار
رایگان
وظیفه بود.بابت اعتبار هم ممنون
درسته ولی تنها آپلود کاربردیه!!
اگر ازم ناراحتید حلال کنید....
آیدین همتی هستم و از سوم ابتدایی کـ تازه خوندن و نوشتنم روان شده بود وبلاگ نویسی رو شروع کردم ، اولین و به جرئت میتونم بگم بهترین سرویس وبلاگدهی پارسی زبان پرشین بلاگه
ببینید ، وقتی داریم درمورد وبلاگدهی صحبت میکنیم پس باید منتظر امکاناتی در حد یک "وبلاگ" باشیم
کسانی کـ جمله ی "رزبلاگ بهترین سرویس وبلاگ دهی است" رو بیان میکنند ، به جرئت میتونم بگم هیچ چیزی از "وبلاگ" و وبلاگنویسی نمیدونن.
وبلاگ در پست و عکس و یه قالب زیبا و آمار و کامنت و ... خلاصه میشه.
نه چت باکس و انجمن و باکس های تبلیغات و ...

وقتی شما میخواین شروع به نوشتن یک وبلاگ خوب کنید ، ابتدا باید سرویستون رو بشناسین.
ما تا حالا از این سرویس ها به ترتیب استفاده کردم:
blogger ، پرشین بلاگ ، wordpress ، بلاگفا ، بلاگ اسکای ، میهن بلاگ ، جواب بلاگ ، بلاگها ، پارسی کیوت ، رزبلاگ و دوباره در مرداد سال قبل برگشتم به پرشین بلاگ و بین اینهایی کـ توشون وبلاگ نوشتم پرشین بلاگ رو انتخاب کردم.

خیلی راحت میتونستم با یه هاست و دامین وبسایت بنویسم ولی این کار رو نکردم.
چون وبلاگنویسی بخشی از زندگیمه.

یه وبلاگ نویس به یه سرویسی نیاز داره کـ به خوبی بتونه خدماتی در حد یک "وبلاگ" خوب رو ارائه کنه.

و اون پرشین بلاگه.
[تصویر:  a.n.png?view]
 سپاس شده توسط y235 ، DV7 ، Pooria_h
ای ولا دوست عزیز منم از طرفدارای سرسخت پرشین بلاگم و با نظر شما موافقم و تاییدش می کنم. یه اعتبار +1 نوش جونتون
 سپاس شده توسط aidinoo
(91-10-10، 01:43 صبح)aidinoo نوشته است: کسانی کـ جمله ی "رزبلاگ بهترین سرویس وبلاگ دهی است" رو بیان میکنند ، به جرئت میتونم بگم هیچ چیزی از "وبلاگ" و وبلاگنویسی نمیدونن.

سلام دوست من، بنده فقط خواستم یه تشکر ویژه ازت بکنم که حرمت افرادی مثل من را که داخل رز بلاگ فعالیت میکینیم را نگه نداشتین . مرسی مرسی و واقعا ممنون
شما حرفه ای هستی و از وبلاگ نویسی خیلی میدونید!!!Cool از قدیم گفتن درخت هر چی پر بارتر باشه سر به زیرترهCool
توی این انجمن من خودم چند نفر را میتونم نام ببرم که هر کدوم توی زمینه های مختلف واسه خودشون حرفه ای هستن اما ادعایی ندارند و بدون چشم داشت و ادعا به بقیه کمک میکنند و به سوالات پاسخ میدهند. (اندکی تفکر بهتر از سالها صحبت است)
موفق و پیروز و سربلند باشید
 سپاس شده توسط Miss Azad
بابا همین طوری تاپیک های قبلی رو بروز کنید !!
ایشون نوشتن!!
ممنونم ، به وبلاگ من سر بزن ، امکاناتش در حد یه وبلاگه ، ولی خوبه!!
بله اسپم + تبلیغ + استفاده نکردن از تشکر و اعتبار به جای پست!
از شما قدیمی تر های بعیده که به جای گزارش جواب می دید!!
آقای aidinoo اگر شما با تجربه ایید خواهشا قوانین انجمن رو مطالعه کنید!!
شرمنده ولی گزارش شد!! چون برای عقیده دیگران نیز احترامی قائل نیستید!!

ای داد گزارش هم اینجا نمی تونم کنم!!
اگر ازم ناراحتید حلال کنید....
 سپاس شده توسط y235
متاسفانه اخطار داده شد.
در صورت تكرار به مسدوديت منجر خواهد شد.

تايپك بسته شد.
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان