بک لینک

موضوع بسته شده است 
چگونه لینک مخفی در متن بسازیم ؟؟
البته معمولا اونایی که متن رو کپی میکنن
با زدن select all و استفاده از پنلی که تو تمام ادیتور های سرویس های وبلاگ دهی هست تمام لینک ها رو پاک میکنن!
سلام ، بعد از یک سال دوری از انجمن برگشتم...دنبال یکی میگردم که باهم یه وبلاگ طراحی گرافیک بزنیم. بهم pm بدید!

سپاس شده توسط ipry
من واسه لینک های مخفی از نقطه (.) استفاده می کنم، خیلی هم ناجور مخفی میشهBig Grin
نامه خداحافظی فراماسونری ممنوع در وبلاگ موجود است. می توانید برای آخرین بار از وبلاگ فراماسونری ممنوع دیدن فرمایید.
(92-6-15، 12:53 عصر)پویا ناجی نوشته است: من واسه لینک های مخفی از نقطه (.) استفاده می کنم، خیلی هم ناجور مخفی میشهBig Grin

بله دقيقا ! 4
كليك راست هم كه قفل فرموديد ! 4
فایدش چیه ؟
(92-6-15، 02:03 عصر)mmsh نوشته است:
(92-6-15، 12:53 عصر)پویا ناجی نوشته است: من واسه لینک های مخفی از نقطه (.) استفاده می کنم، خیلی هم ناجور مخفی میشهBig Grin

بله دقيقا ! 4
نقل قول: چون بعضیا بلدن بازم کلیک راست رو دور بزنن، من لینک مخفی هم می زارم تا اگه موفق شدن ناخودآگاه لطف بزرگی به عنوان بک لینک به ما بکنن.
نامه خداحافظی فراماسونری ممنوع در وبلاگ موجود است. می توانید برای آخرین بار از وبلاگ فراماسونری ممنوع دیدن فرمایید.
(92-6-15، 03:27 عصر)پویا ناجی نوشته است:
(92-6-15، 02:03 عصر)mmsh نوشته است:

بله دقيقا ! 4
نقل قول: چون بعضیا بلدن بازم کلیک راست رو دور بزنن، من لینک مخفی هم می زارم تا اگه موفق شدن ناخودآگاه لطف بزرگی به عنوان بک لینک به ما بکنن.
لینک حساب میشه ؟؟
بله دیگه ...
کار لینک مخفی چیه؟
کاربرده خاصی داره؟؟
فایدش اینه دهن کپی کنندگان رو سرویس می کنه :|

ببخشیدا ولی تنها فایده ای که دخترا و پسرای خنگ واسه ما داشتن این بوده که مطلب رو دقیقا کپی می کنند و بمون بک لینک دادن Smile
 بابانوئل

♥ Webmasters World  ♥
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان