بک لینک

درج لینک منبع هنگام کپی از سایت شما
درج لینک منبع هنگام کپی کردن از سایت
یکی از دغدغه های بزرگ وبمستران کپی کردن مطالب سایتشان توسط سایرین و ذکر نکردن لینک منبع هست. سایتی که امروز بهتون معرفی می کنم در صورتی که سایت دیگری از سایت شما متنی را کپی برداری کند لینک منبع را در ادامه متن نمایش می دهد و این باعث می شود که کپی برداری از سایت شما نه تنها باعث افت کیفیت سایت شما شود بلکه به افزایش رتبه سایت شما نیز کمک بسزایی خواهد کرد.
همانطور که گفته شد سرویس tynt به شما این امکان را می دهد که در صورت کپی کردن مطالب سایت شما بتوانید لینک منبع را در متن کپی شده قرار دهید. این سرویس برنده بهترین سرویس انتشار در سال ۲۰۱۳ شده و هزاران وبسایت از آن برای حفظ کپی رایت مطالب خود استفاده می کنند.
آموزش استفاده از سرویس tynt
ابتدا وارد سایت tynt.com شوید.
[تصویر:  insert-links-when-copying-the-source-site-1.jpg]
روی دکمه get it now کلیک کنید.
در صفحه بعدی فرم ثبت نام را تکمیل کرده و روی continue کلیک کنید.
[تصویر:  insert-links-when-copying-the-source-site-2.jpg]
بعد از ثبت نام به شما یک کد مانند کد زیر داده می شود که بایستی آنرا در header.php قبل از </head> قرار دهید.
[تصویر:  insert-links-when-copying-the-source-site-3.jpg]
حالا هر بار که مطالب سایت شما کپی می شود متنی در زیر مطلب کپی شده نمایش داده می شود. برای تست همین متن را کپی کنید [تصویر:  1f600.png]
ضمنا می توانید از طریق پنل خود در سایت tynt.com آمار کپی برداری از سایتتان را ببینید. موفق باشید [تصویر:  1f609.png]

منبع
??????????????????????????
پاسخ
البته این کد هم به دردتون میخوره

کد:
<script type="text/javascript"> function addLink() { var body_element = document.getElementsByTagName('body')[0]; var selection; selection = window.getSelection(); var pagelink = "<br /><br /> منبع : <a href='"+document.location.href+"'>"+document.location.href+"</a><br /> "; var copytext = selection + pagelink; var newdiv = document.createElement('div'); newdiv.style.position='absolute'; newdiv.style.left='-99999px'; body_element.appendChild(newdiv); newdiv.innerHTML = copytext; selection.selectAllChildren(newdiv); window.setTimeout(function() { body_element.removeChild(newdiv); } ,0);}document.oncopy = addLink;</script>
در اخر قالب بعد از </body> قرار بدین
??????????????????????????
پاسخ
سلام ممون واسه این مطلب
یه سوال دارم من ثبت نام کردم و از بین نوع سایت اول blogger رو زدم درست لیمک داد و بعد basic website  رو زدم باز درست بود میخواستم بدونم این دو فرقی دارند که در دو دسته گذاشتن
سرزمین طنز (کلیک کنید)
پاسخ
salam doste man
in vaghan kar mikone?
پاسخ
(94-7-2، 06:50 عصر)sonia12 نوشته است: salam doste man
in vaghan kar mikone?

هر 2 کد کار میکنن ولی Tynt بهتره .
Telegram ID : @NullUser

My Messenger Bot : @SeyedRobot
پاسخ
مرسی خیلی عالی بود. خیر یکی از سایت ها قبل از اینکه مطالبم در گوگل ایندکس بشه مطالب رو کپی میکرد تا انجایی که مجبور شدم زنگ بزنم و باهاش برخورد کنم. فکر کنم با این روش که گفتین خیالم راحت شه.
پاسخ
 سپاس شده توسط respa
خب طرف راحت میتونه لینکو پاک کنه کاری نداره !

پاسخ
بلاگ بیان این امکانو در خودش داره فقط باید فعالش کرد
پاسخ
 سپاس شده توسط respa
دوستان لطفا تاپیک قدیمی رو بروز نکنید!
پاسخ
لطفا اول نگاه کنید کی بروز کرده بعد حرف بزنید !
(94-7-2، 06:50 عصر)sonia12 نوشته است: salam doste man
in vaghan kar mikone?

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان