بک لینک

موضوع بسته شده است 
طراحی لوگوی من!
به نظر بنده ، بهتر است از شیوه های بروز برای مثال طراحی صاف (Flat) استفاده کنید.
رنگبندی های متناسب با موضوع آندروید در طراحی Flat جلوه ی زیبایی را ایجاد می کند.
 سپاس شده توسط i LDA
(92-10-9، 07:33 عصر)miraziz نوشته است: من سعی می کنم انتقاداتم سریح باشد و بیشتر به حاشیه نروم.
از نظر من این لوگو نیست. و اگر لوگوی حساب کنیم ایرادات بزرگی در برش ها دارد

طرح دوستمون ایمان خوب است ولی بیشتر شبیه به این است که شبکه های تلویزیونی در مراسم مختلف لووشون را تغییر می دهند.مثلا در عزاها سیاه می کنند و ... و ایشون هم انگار داشتند کریسمس را تبریک می گفتند 5
اگر سایتتون دانلود است می تونید به جای کلاه بابا نوئل از آیکون های نرم افزار های اندروید استفاده کنید که انگار دارند داخل لوگوی اندروید می ریزند

اره داداش برش ها رو راست میگی
من که این همه وقت نداشتم تا دقیق درست کنم این طرح هنوز طرح مفهومی و کاملا ابتدایی می باشد اونا کلا باکس بودن که با استفاده از پاک کن و پاک کردن قسمتی اینگونه درست شدن و همونطور که گفتم ویرایش میکنم اینو گذاشتم تا شما انتقاد کنید تا نقص هاشو برطرف کنم

(92-10-9، 10:39 عصر)mhe نوشته است: به نظر بنده ، بهتر است از شیوه های بروز برای مثال طراحی صاف (Flat) استفاده کنید.
رنگبندی های متناسب با موضوع آندروید در طراحی Flat جلوه ی زیبایی را ایجاد می کند.

ممنون داداشم راست میگی رنگبندی رو هم کلا دقت نکردم همینطوری از چند تا استایل استفاده کردم تا طرح رو نشون بدم
بازم ممنون از همه که انتقاد کردند

حیف درس اجازه نمیده وگرنه اگه 25 ساعت از 24 ساعت رو هم میشد مینشستم پای این تا کامل و بدون نقص باشه
باید کاری کنم که
گذشتم جلوی آیندم زانو بزنه
دوستان سلام این طرح هم با یکم تغییر طرح قبل !

دوستان خواهشا زیاد رو رنگ ها و.. هنوز گیرندید فقط به طرح و ... بچسبید و اگه خوب نشده بگید

[تصویر:  80348677562545802074.png]
باید کاری کنم که
سلام خب دو نکته!
استورک دور آرم اندروید کاملا بد شده!
این آرم آندروید برای همخونی و پیوستگی لوگو بهتره همون استایل لرد شما را حفظ کند!
اندرویدتون بخضوض و آن خیلی خیلی نا مرتب شده پیشنهاد می کنم از پن استفاده فرمایید! و همچنین استایل قبلی را بهش بدید!
لرد آنروید نوشته شده روی ر آرمتون هجو است چون به نظر من لرد آندروید روی لوگوتون هست به نظر من نیازی نیست!
در هر حال این عقیده من بود امیدوارم روزی طراح موفقی شوید!
اگر ازم ناراحتید حلال کنید....
 سپاس شده توسط i LDA ، mmsh
به نظر بنده .
افتضاح ! یعنی حرفی نزنم خوبه ...

روانشناسی رنگ رو مطالعه کنید
 سپاس شده توسط i LDA
(92-10-11، 01:31 عصر)aghbrooz نوشته است: دوستان سلام این طرح هم با یکم تغییر طرح قبل !

دوستان خواهشا زیاد رو رنگ ها و.. هنوز گیرندید فقط به طرح و ... بچسبید و اگه خوب نشده بگید

[تصویر:  80348677562545802074.png]

(92-10-12، 12:37 صبح)sh.azad نوشته است: سلام خب دو نکته!
استورک دور آرم اندروید کاملا بد شده!
این آرم آندروید برای همخونی و پیوستگی لوگو بهتره همون استایل لرد شما را حفظ کند!
اندرویدتون بخضوض و آن خیلی خیلی نا مرتب شده پیشنهاد می کنم از پن استفاده فرمایید! و همچنین استایل قبلی را بهش بدید!
لرد آنروید نوشته شده روی ر آرمتون هجو است چون به نظر من لرد آندروید روی لوگوتون هست به نظر من نیازی نیست!
در هر حال این عقیده من بود امیدوارم روزی طراح موفقی شوید!

بسیار عالی سریعا میرم و این ها رو اعمال میکنم

(92-10-12، 12:46 صبح)هکر نوشته است: به نظر بنده .
افتضاح ! یعنی حرفی نزنم خوبه ...

روانشناسی رنگ رو مطالعه کنید

دوست عزیز داداش گلم نوشته قرمز رنگ رو مطالعه کنی بد نیست
البته پیشنهادت هم بدک نیست اونم یاد میگیریم اگه ممکنه خواهشا یه منبع خوب بگو تا دیگه از نظر رنگ هم مشکلی نداشته باشم
باید کاری کنم که
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان