بک لینک

موضوع بسته شده است 
نمونه کار های mhe
قشنگن...
 سپاس شده توسط mhe ، mahdizz
من پیشرفت کردم؟
یا شما پسرفت کردید؟
شما که خیلی از این حرفا بیشتر بودی؟
چرا اینجوری؟
(93-8-6، 04:06 عصر)arash7900 نوشته است: من پیشرفت کردم؟
یا شما پسرفت کردید؟
شما که خیلی از این حرفا بیشتر بودی؟
چرا اینجوری؟

سلام،
طراحان عزیز بلاگرزی همیشه از بنده برتر بوده اند و هستند و این چیز تازه ای نیست، امیدوارم همیشه موفق باشید.
یکی از دلایلی که شاید طراحی های بنده را با نمونه های قدیمی ام متمایز می کند، وجود مشتری های جدید است که دست بنده را بسته و من باید مطابق میل آنها طرح را تحویل دهم که این هم از اصول کار است. پس چه خروجی کار بسیار گرافیکی باشد چه ساده، مهم این است که توانسته ام رضایت مشتری را کسب کنم. در ضمن لطفا بعد از انتقاد حتما مواردی که مشکل دار هستند را اعلام کنید تا آنها را حتما رفع کنم. با احترام.

و در آخر این هم نمونه های جدید باز هم برای مشتری های خاص:

[تصویر:  5y8s_hefazban-2.gif]

[تصویر:  dop2_mihanwebhost-2.gif]
 سپاس شده توسط alivesali ، Miss Azad ، mahdizz ، E.irannezhad ، mr.hosein ، jangvazan ، ArashDma
خیلی قشنگه
اولی رو سرعتش پاییین تر باشه به نظرم خوب میشه
دومی هم ساده وزیباست
 سپاس شده توسط mhe ، mahdizz
سلام خداییش کارت حرف نداره داداش گل .
موفق باشی
thumbsupsmileyanim
 سپاس شده توسط mahdizz
بسیار خوب ....بله ما هم از این مشتری های خاص داشتیم که البته یکیشون منطقی بود یک چیز خارج از اصول می خواست موقع ویرایش خواهرم گفت که یک طراح خوب باید بتونه مشتریشو توجیه کنه شما هم امتحان کنید شاید شد!
اگر ازم ناراحتید حلال کنید....
 سپاس شده توسط mhe ، emperator ، mahdizz
خیلی زیبا هستن
ولی اون بنر کوچیکه وقتی یهو تصویر عوض میشه بده
 سپاس شده توسط mhe
(93-8-10، 04:57 عصر)mahdizz نوشته است: خیلی زیبا هستن
ولی اون بنر کوچیکه وقتی یهو تصویر عوض میشه بده

خیلی لطف دارید. نظر بنده هم همین بود، اما مشتری متقاعد نمی شد. البته به نظر آنقدر ها هم بد نیست Wink
 سپاس شده توسط mahdizz
به همه طراح ها و شما پیشنهاد میکنم در تاپیک نمونه کار هاشون چند طرح کاملا با سلیقه و ایده و متن خودتون طراحی کنید و قرار بدین تا متوجه بشین بازخورد و نظر کاربران چی هست

اینطوری هم سلیقه و کیفیت کار اصلیتون مشخص میشه و هم اینکه متوجه میشید سلیقه خودتون خیلی با سلیقه عمومی متفاوته یا مورد استقبال هست یا چیز دیگه...

که اون زمان میتونید سلیقه خودتون رو کم کم با سلیقه عمومی هماهنگ کنید و قطعا در کار های بعدی تون مشتری ها هم رضایت بیشتری خواهند داشت

در مورد اینکه بعضی ها میان فقط میگن عالی و میرن یه گله دارم
بنظرتون طراح اومده طرحش رو به عنوان نمونه کار بزاره که فقط بگه من خیلی طراح خوبیم و مشتری جذب کنه؟
همه مون خوب میدونیم که اینطور نیست و همه طراح ها نمونه کار رو قرار میدن تا با نظرات بقیه کیفیت و سطح کاراشون بهتر بشه...
پس حتی اگر مشکلی هم در طرح وجود نداشت با یه پیشنهاد در پیشرفت این دوستان سهیم باشید Wink

در پناه حق
سرور مجازی هتزنر
کیفیتی و قیمتی بینظیر
همراه با انواع کانفیگ ها
 سپاس شده توسط mhe ، mj3a ، jangvazan ، sh.karimi ، Miss Azad ، Mr.Navid ، E-Beshkani
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان