بک لینک

اهمیت وبلاگ و سایت
سلام.
آیا اهمیت سایت و و بلاگ از نظر گوگل در یک سطح می باشد؟
مثلا فرض کنید یک سایت و وبلاگ هر دو در یک زمینه فعالیت دارند و و رتبه الکسا و پیج رنک و بازدید روزانه تقریا برابر داشته باشند.

در این صورت اهمیت هر یک از مطالب در گوگل به یک اندازه هست؟؟؟
اینجا پایان کار نیست، نقطه آغازین برای یک موفقیت بزرگ است.
AbzarAk.Rozblog.com
پاسخ
سلام
من دقیق اطلاع ندارم اما مطمئنم وقتی گوگل سایت هایی با دامنه های چرت و پرت مثل com.au و از این چیزا رو صفحه اول گوگل میاره نباید هم برای وبلاگ ها تبعیض قائل بشه.
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
پاسخ
(95-3-16، 02:17 عصر)HSG نوشته است: سلام
من دقیق اطلاع ندارم اما مطمئنم وقتی گوگل سایت هایی با دامنه های چرت و پرت مثل com.au و از این چیزا رو صفحه اول گوگل میاره نباید هم برای وبلاگ ها تبعیض قائل بشه.

به نکته خیلی عالی اشاره کردی.[تصویر:  wink.gif]
اینجا پایان کار نیست، نقطه آغازین برای یک موفقیت بزرگ است.
AbzarAk.Rozblog.com
پاسخ
سلام
همه چیز به میزان بازدید از سایت شما بستگی داره. یعنی اگه بازدید شما از یک سایت بیشتر باشه نتیجه ی وبلاگ شما در گوگل بیشتر میشه. ولی اگه بازدیدتون برابر باشه گوگل بر اساس موارد دیگه سایتتون رو میسنجه. البته باید ذکر شه که گوگل برای نمایش نتایج یه کلی مورد توحه میکنه که بازدید از سایت مهم ترین اون هاست. ولی اگه وبلاگ شما بازدیدهاش برابر یک سایت باشه ولی وبلاگ شما بهتر باشه جزو نتایج اول گوگل خواهید بود(منظور این است که نتیجه ی شما از سایت بیشتر خواهد بود)
هیچوقت شادی رو از قلبت بیرون نکن
پاسخ
به نظر من فرق میکنه و اولویت با سایتها هست 
زیرا سئو در یک سایت برای خود سایت هست
ولی در وبلاگها انگار که شما دارید سایت دیگران(سایت مرجع)رو سئو میکنید
حیدربابا مددی
پاسخ
سلام

فکر نکنم به یک اندازه باشه چون بلاگفا همه میدونیم قوی ترین ایندکس رو داره و صد در صد یا یکم کار میشه اوردش صفحه اول ولی یک سایت رو خیلی باید براش زحمت کشید چون صفر تا صدش دست خودته پس با این شرایط ارزش اون وبلاگ از سایت مشابه بیتشر میشه .
پاسخ
سلام
-به طور کلی فرقی نداره,,, من یادمه چند سال پیش همیشه توی نتایج جستجوی خودم چندتا وبلاگ هم می دیدم, حتی برای کلمات خیلی محبوب و پر رغیب.
- وقتی که شما یه سایت دارید به لطف افزونه های مثل Yoast و All in one SEO برای سئوسازی سایتتون راحت تر هستید.
-اینطور نیست که بگیم حتما سایتی که با وردپرس راه اندازی شده توی موتورهای جستجو محبوبتر از سایتی خواهد بود که با بلاگ اسپات یا سرویس رایگان دیگه ای راه اندازی شده.
- من تا حالا جایی ندیدم که موتورجستجویی به تولیدکنندگان محتوا بگه یا حتی سفارش بکنه از CMS های حرفه ای استفاده کنن.
در پناه حق
کانالم 
تلگرامم
@Su_Hard
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان