بک لینک

موضوع بسته شده است 
«6» صندلی داغ با حضور "alaedin"
ازكجابه عكسي كه به عنوان آواتورانتخاب كردي برخوردي؟
چه ماهي اي دوس داري؟
چندتاازخصوصيات مردم استانت راميگي؟
(91-5-26، 04:38 عصر)alikhani98 نوشته است: ازكجابه عكسي كه به عنوان آواتورانتخاب كردي برخوردي؟ همینجوری داشتم سرچ میکردم . حالا چی سرچ میکردم رو یادم نیماد Big Grin
چه ماهي اي دوس داري؟ دی Tongue
چندتاازخصوصيات مردم استانت راميگي؟ چی بگم . آخه در مورد بعضی چیزا نمیشه نظر داد . نمونه اش این سوال و سوالی که در مورد بسیج پرسیدی . لطفا منو معاف کنید Blush
برای یکی از سایتام مشکلی پیش اومده . چند روز انجمن نمیام .
تاحالاهيچ يك ازمحصولات اپل رادردست گرفتي؟
علت هماهنگي بيش ازحدكادرمديريت؟!
كتابخونه ميري؟تاحالاشده گوشيت توي كتابخونه زنگ بزنه؟!
(91-5-26، 05:00 عصر)alikhani98 نوشته است: تاحالاهيچ يك ازمحصولات اپل رادردست گرفتي؟ گلابي
علت هماهنگي بيش ازحدكادرمديريت؟! نظري ندارم
كتابخونه ميري؟تاحالاشده گوشيت توي كتابخونه زنگ بزنه؟! قديما ميرفتم ولي به دلايلي ديگه نميرم
تاالان چه كسي بيشترازت سوال پرسيده؟
آخرين دفعه اي كه سرت به سننگ خورده كي بوده؟
ازرئال مادريرهامتنفري؟
به نظرت کره ای ها شبیه افغانی ها اند؟(راستشو بگو)(آخه به من میگم شبیه جومونگی:d و بعضی میگن افغانی که من به شدت متنفرم)

چی شد به سئو علاقه مند شدی؟
كفاره روزه ميدي؟چقد؟
هم زادداري؟
(91-5-26، 08:25 عصر)alikhani98 نوشته است: تاالان چه كسي بيشترازت سوال پرسيده؟ آقا پویا Big Grin
آخرين دفعه اي كه سرت به سننگ خورده كي بوده؟ نمیدونم Blush
ازرئال مادريرهامتنفري؟ چرا باید متنفر باشم . خیلی هاشون هموطنانمون هستنم Big Grin

(91-5-26، 10:13 عصر)alikhani98 نوشته است: كفاره روزه ميدي؟چقد؟ نمیدونم . این اولین سالی بود که روزه هامو کامل نگرفتم . Huh
هم زادداري؟ چی هست Big Grin

(91-5-26، 09:57 عصر)mohammad1 نوشته است: به نظرت کره ای ها شبیه افغانی ها اند؟(راستشو بگو)(آخه به من میگم شبیه جومونگی:d و بعضی میگن افغانی که من به شدت متنفرم) مگه افغانی ها چشونه .

بنی آدم اعضای یکدیگرند که در آفرینش ز یک گوهرند Heart

چی شد به سئو علاقه مند شدی؟ همینجوری الکی Big Grin
 سپاس شده توسط mohammad1 ، alikhani98
چقدربه آوتورت شباهت داري؟
هم زادكسي كه كاملامثل خودت باشه ازهمه نظر،داري؟
(91-5-26، 11:29 عصر)alikhani98 نوشته است: چقدربه آوتورت شباهت داري؟ خیلی . انگار خودمم Big Grin
هم زادكسي كه كاملامثل خودت باشه ازهمه نظر،داري؟ من به این چیزا اعتقادی ندارم . به این میگن خرافات Big Grin
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان