بک لینک

موضوع بسته شده است 
بهترین راه برای یادگرفتن ساخت قالب وبلاگ
دوستان چرا جلوی پیشرفت رو میگیرید؟

به نظر من بهترین کار برای شما در همین زمان یادگیری کد نویسی است چون شما اراده کردی حتما میتونی فقط باید تلاش

داشته باشی 

من از سایت learn file یک سری کد رو یاد گرفتم اما خسته شدم شاید دوباره برم سراغش فیلم های اموزشش زیاد حجم بالایی نداره و فارسی هم توضیح داده است

اگر نا امید نشوی خیلی هم عالی

و اسون است67
......چقدر اعضای بلاگرز تغیر کردند ......

.....ولی خوبه هنوز بزرگان فتوشاپ هستند....
 سپاس شده توسط وبلاگ نویس ارزشی ، mohsen1377 ، smshd
سلام دوست عزیز.
اگه شما میخوای html رو یاد بگیری به این سایت مراجعه کن

سپاس شده توسط وبلاگ نویس ارزشی
تجربه ثابت کرده افرادی که تنها اچ تی ام ال و سی اس اس یاد گرفتند همه ی آنها طراح قالب نشدند . طراحی قالب یعنی به کار بردن صحیح هر آن چه که یاد گرفتی .
برای یکی از سایتام مشکلی پیش اومده . چند روز انجمن نمیام .
 سپاس شده توسط وبلاگ نویس ارزشی ، parsa123 ، mhe ، 3iran
به نظر من کد نویسی 50 درصد کاره...توی کارای طراحی 50 درصد کار و خلاقیت و ابتکار عمل طراح حرف اول و میزنه
 سپاس شده توسط jangvazan ، alaedin ، mhe
در واقع اچ تى ام ال چيز خاصى نيست كه بشه باهاش قالب طراحى كرد ، اچ تى ام ال در واقعيت كار با متن و استفاده از فونت و ساخت ساختار اصلى قالب است . در قالب CSS است كه تعيين مى كند متن كجاى صفحه قرار گيرد و يا وقتى موس روى عكسى برود چه اتفاقى بيفتد ، تنها CSS است كه مى گويد متن كجاى هدر قرار گيرد يا بلوك هاى كنارى چگونه باشند .
اگه مى خواين منظورم را بفهميد CSS يك قالب را حذف كنيد بعد ببينيد قالب چطورى مى شود
به نظر من اول html را شروع كنيد كه خيلى راحته و بعد بريد سراغ CSS كه اصل كار طراحى قالب است
در ضمن همون طور كه دوستان گفتند ، حتى اگه اچ تى ام ال و سى اس اس بلد باشيد ، به راحتى نمى توانيد قالب بسازيد ، زيرا شما وقتى داريد اين زبان هاى كدنويسى را مى اموزيد ، يك سرى افكت ها يا بهتر بگم يك سرى قواعد را ياد مى گيريد ، و براى طراحى قالب بايد با خلاقيتى كه داريد اين قواعد را كنار هم بزاريد و يك صفحه ى متفاوت را به وجود اوريد .
من دوباره برگشتم !!!!!!!
نگاه کنید باید در اخرین مطلب در انجمن اموزش اچ تی ام ال
رو بیارید و تک تک یاد بگیرید یا میتونید به اقای ارش ابراهمی پ.خ بدید
یک قوطی پر از حرف کلیک کنید اسم من علی اکبر هستش اخه بعضی ما رو شروین صدا میکنند
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان