بک لینک

موضوع بسته شده است 
کوچ از بلاگفا
چرا نشه . خودم یک روز بیکار شدم ، 180 تا پست رو به بلاگفا انتقال دادم
Huh
مطمئني اون روز ...
اصلا مطمئني تو يه روز؟
آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ
حتما ایشون دستی وارد کردن پویا جان!
یــــادش بخیـــــر
منم دستي ميگم.اگه دستي وارد كرده ديگه كلي بيكار بوده و سه چهار تا كامپيوتر ديگه آورده.
(منظور من از دستي اينه كه مطالب رو تك تك وارد كرده)
(90-11-4، 03:49 عصر)پويابهروش نوشته است: Huh
مطمئني اون روز ...
اصلا مطمئني تو يه روز؟
آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ

دروغ نمیگم , توی 3 تا 5 ساعت . همین طور پشت سر هم وارد میکردم.
خب خیلی بیکار بودم, دیگه چیکار میکردم؟

که آخر سر هم رفتم توی بلک لیست گوگل (لیست سیاه گوگل) و مجبور شدم پاکش کنم (چون اعتبار 2 تا وبلاگهام توی گوگل رفته بود)
ولي آفرين واقعا ركورد زدي!
اما اگه از موضوع خارج نشيم،اين كار انتقال مطالب به جز دستي وارد كردن،راه ديگه اي نداره.پس اين موضوع رو لطفا ببنديد!
Coolولی من یکی یکیشونو فکر کنم سیصد تایی شدند رو دستی انتقال دادم به لوکس بلاگ،چون سیستم اتقالش فقط ده تا مطلب آخر رو میفرستاد الان که تموم شده همه میگن لوکس بلاگ خوب نیست که دیگه دیره و تا برا خودم پیش نیاد جابجا نمیشم.SadShyRolleyes
اما اگه پيش بياد،كار از كار گذشته،وديگه پست هات زياد شده و نميتوني كه منتقلش كني هااا !
وقتی برای خودت حذف مطالب پیش بیاد دیگه چیزی برای جابجا شدن نمی مونه که!
کاش قبل از انتقال به لوکس بلاگ تحقیق میکردی! البته الان دیگه بیخیال باش. شاید لوکس بلاگ در ادامه کار، با رویکردی بهتری خدماتدهی کند.
(90-11-7، 12:08 صبح)پويابهروش نوشته است: اما اگه پيش بياد،كار از كار گذشته،وديگه پست هات زياد شده و نميتوني كه منتقلش كني هااا !

Exclamationولی هرجا که من رفتم از سرویس ها بد میگن حالا از این یکی بیشتر بد میگن مگه چی میشه،میگید نه یه سری به انجمنای دیگه بزنید خودتون میفهمید.Big Grin
(90-11-7، 12:08 صبح)ahmad-ahmad نوشته است: وقتی برای خودت حذف مطالب پیش بیاد دیگه چیزی برای جابجا شدن نمی مونه که!
کاش قبل از انتقال به لوکس بلاگ تحقیق میکردی! البته الان دیگه بیخیال باش. شاید لوکس بلاگ در ادامه کار، با رویکردی بهتری خدماتدهی کند.

این که صحیح ولی من خودمو میکشم چون 5 روز وقتمو گرفت......
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان