بک لینک

نظرسنجی: قالب
این نظرسنجی بسته شده است.
تمام صفحه
54.55%
12 54.55%
سایز فعلی
45.45%
10 45.45%
در کل 22 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

موضوع بسته شده است 
پوسته جدید انجمن
کلا قالب عوض بشه 
تمام صفحه بشه عالیه
عرض ادب،
راستش به سایز فعلی عادت کردیم!
اما توجه داشته باشید که میشه هم رسپانسیو طراحی کرد و هم سایز فعلی رو حفظ کرد. نیازی نیست برای رسپانسیو بودن حتما بیشترین width رو اختیار کنید. (منظورم برای دسکتاپ هست)
موفق باشید.
 سپاس شده توسط Mr.Navid ، i LDA ، AmirRezaei ، Bahamin ، Farshad0732
ریسپانسیو ، همین!
این رنگ ها هم یه دستی بکشید دیگه خسته کننده شده.
آریاگراف
اولین و بهترین سایت کاملا ایرانی ارائه فایل و آموزش گرافیک خواهیم بود!
(94-2-1، 05:27 عصر)miladgraph نوشته است:
(94-2-1، 05:20 عصر)g.saeed نوشته است:
(94-2-1، 05:13 عصر)Mohammadinia نوشته است:
(94-2-1، 05:06 عصر)g.saeed نوشته است: سایز فعلی بهتره.

به نظر من قالب ها رو در رنگ های مختلف طراحی کنید تا تنوعی به وجود بیاد.
قالب هم مثل همین قالب ساده و زیبا باشه ( شیک )
یا حق

لطفا دلیل خود را ذکر کنید.
دلیلتون اصلا منطقی و قابل قبول نیست
شیک در اومدن کار به هیچ وجه به سایز بستگی نداره بلکه بر میگرده قدرت طراح و ایده هایی که داره که باعث میشه کار زیبا و خوب از آب در بیاد
در مورد جالب بودن هم این رو میگم که این حرفتون سلیقه ای هست و دلیل منطقی نیست
داداش اینکه من گفتم شیک باشه به خاطر قالب با سایز اصلی نبود گفتم فقط  هر کدوم هست شیک باشه 

یا حق
....

سپاس شده توسط soltan
سلام ، کارخوبی هست و منم خوشحال میشم تغییر کنه اما دوست دارم که در بخش تنظیمات قسمت قالب قدیمی قرار بگیره که اگر دوس داشتیم از این قالب استفاده کنیم ، ممنونم : )
 سپاس شده توسط E-Beshkani ، i LDA ، g.saeed
سلام
تشکر می کنم از کادر مدیریتی که به فکر انجمن هستند

برا من فرق نداره ریسپانسیو باشه یا نه چون با PC میام
بعضی از کاربرا با گوشی میان

در کل اگه باشه بهتره

در مورد سایز هم من میگم اول تمام صفحش کنین بعد یک نظرسنجی ایجاد کنید بببیند کاربرا راضی هستند یا نه اگه بودند که خیلی عالی ولی اگه نبودن دوباره مثل حالت فعلی کنین ( خیلی وقت آدمو نمی گیره تغییر سایز ، با css هست دیگه ؛ ارزششو داره )
قالب رو میخواید عوض کنید خوبه ولی قالب فعلی که کار فربد عزیز هست خیلی شیک و قشنگه

اگه میخواید قالب جدید رو عوض کنید قالب فعالی رو حذف نکنید چرا که این قالب رو ترجیع میدم

درضمن قالب جدید رو نمایی شد قالب فعلی رو به اشتراک قرار بدید تا یه ثوابی هم کرده باشید53
 سپاس شده توسط barati ، i LDA ، Bahamin ، g.saeed ، ArashDma ، E-Beshkani ، Farshad0732
1-از هر 2 استفاده کرد با توجه به سلیقه کاربر که کامل with باشد یا خیر (انتخاب با کاربر)
2-در مورد طراحی قالب حتما رسپانسیو باشد هم از نظر سئو و... تاثیر به سزایی دارد 
3-امکانات انجمن درون قالب قرار داده شود _ الان انجمن امکاناتی دارد اما بی استفاده است یا اصلا لینکی در آن نیست
4-از نظر بهینه سازی نظر شخصی من در بالاترین درجه باشد _ اینگونه بهتر است و CDN هم استفاده نشه بهتره 
چون هنوز برخی از ISP ها با CDN مشکل دارند و باعث عدم بالا اومدن قالب میشود
و......
DeveloperMen.Com
insta & Line Me:Black_Sky_Teh
 سپاس شده توسط i LDA ، E-Beshkani
من  قالب تمام صفحه ندیدم میشه یکی برام بزارین?
به قول آقا میلاد بهتره این قالب رو حذف نکنین . البته من خودم میخوام که قالب حذف بشه اما با حرف آقا میلاد به نظرم این ایده رسید
 انجمن خودمون هم این امکان رو داره که قالب رو عوض کنیم پس مثل بقیه انجمن ها چند قالب بذارید
یکی همین دوست داره چون باهاش خاطره داره و یا از یک نواختی خوشش میاد یکی هم مث من
ولی اگه با همین سایز گذاشتین یه بک گراند خوب که خسته کننده نباشه بذارید مثلا عکس طبیعت یا یک ایده
با تشکر
!
 سپاس شده توسط E-Beshkani
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان