بک لینک

ویرایش کد css
سلام
برای پیدا کردن جای هدرش فایل استایل رو توی NotePad باز کن و کلید های Ctrl+F رو بزن سپس کلمه header.jpg رو جستجو کن تا پیداش کنی.
برای حذف متن عنوان هم از هدر همون جا که هدر رو عوض کردید یکم Scroll کنید پایین و به #title برسید و به بعد از width: 990px; دو استایل زیر رو اضافه کنید تا متن عنوان حذف بشه:

کد:
overflow: hidden;
text-indent: -9999px;
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
پاسخ
سلام؛ طول و عرض هدر رو تغییر دادم. حالا میتونید به راحتی عکس مورد نظرتون رو بذارید. برای از بین بردن عنوان سایت هم نیاز به فایل html هست
http://s3.picofile.com/file/8224975142/%...7.css.html
پاسخ
 سپاس شده توسط maani
(94-9-6، 11:49 صبح)amirARSHAN79 نوشته است: سلام؛ طول و عرض هدر رو تغییر دادم. حالا میتونید به راحتی عکس مورد نظرتون رو بذارید. برای از بین بردن عنوان سایت هم نیاز به فایل html هست
http://s3.picofile.com/file/8224975142/%...7.css.html

ممنون از پاسختون اما با اون استایلی که من دادم میشه عنوان رو بدون دسترسی به HTML حذف کرد.
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط maani
از دو کاربر Amirarshan و HSG بابت راهنماییشون تشکر میکنم. با راهنمایی دوستمون تونستم عنوان سایت رو حذف کنم ولی با وجود اینکه تنظیمات قالب مناسب سایز هدرم بود وای همچنان مقداری از سمت راست هدر مشخص نیست( مثه این میمونه که طول هدر از سایز اصلی مکان هدر که در قالب مشخص شده بزرگتره ولی در واقع اینطور نیست). یادمه چند ماهه پیش یکی از دوستان بهم گفته بود میتونم یه کدی برات بزارم توش که هر هدری که توش گذاشتی اتوماتیک جاساز بشه و گذاشت و واقعا هم همینطور شد، هدرم به صورت استاندارد به نمایش درومد ولی متاسفانه من اون کد رو گمش کردم
پاسخ
سایز هدری که میخواید بزارید چه قدره؟
پاسخ
اگه آدرس سایتتون که این قالب روشه رو بدید با Inspect Element راحت تر میشه راه حلش رو بفهمیم.
پاسخ
(94-9-6، 07:17 عصر)amirARSHAN79 نوشته است: سایز هدری که میخواید بزارید چه قدره؟

188*1392
پاسخ
(94-9-6، 07:25 عصر)HSG نوشته است: اگه آدرس سایتتون که این قالب روشه رو بدید با Inspect Element راحت تر میشه راه حلش رو بفهمیم.

سایتم روی لوکال هاست هست فعلا
پاسخ
(94-9-6، 07:30 عصر)maani نوشته است:

188*1392
اون فایل cssی که اصلاح کردم رو امتحان کردید که ببینید درست هست یا نه؟
پاسخ
(94-9-6، 08:35 عصر)amirARSHAN79 نوشته است:
(94-9-6، 07:30 عصر)maani نوشته است:

188*1392
اون فایل cssی که اصلاح کردم رو امتحان کردید که ببینید درست هست یا نه؟

بله اونو امتحان کردم  و هدر رو به نمایش گذاشت ولی متاسفانه از گوشه سمت راست میزنه بیرون، با وجود اینکه سایزش همونیه که گفتم و سایز هدر توی کدهای قالب هم دقیقا همون در نظر گرفته شده.

عکسشو با یه هدر تمرینی گذاشتم ببینید اینجوری میشه
http://s3.picofile.com/file/8225072542/878d7f.jpg
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان