بک لینک

فایل های خود را در تلگرام آپلود کنید !
(95-2-30، 02:22 عصر)HSG نوشته است:
(95-2-30، 01:38 عصر)mahdiyar نوشته است: سلام
اگر فایل براش بفرستید یعنی خودتون آپلود کردید و از حجمتون کم میشه ، البته اگر اسیاتک داشته باشید رایگان هست !
اما اگر از دیگر مطالب تلگرام براش فوروارد کنید از حجم شما کم نمیشه !
موفق باشید

فقط آسیاتک نیست گفته پارس آنلاین در این رابطه:

نقل قول: بر اساس مصوبه سازمان تنظیم مقررات، آپلود به صورت رایگان محاسبه شده و از ترافیک مصرفی کاربران کسر نمی گردد.

اگر شرکتی هنوز آپلود رو جزو حجم حساب میکنه اونم کم کم باید این مصوبه رو رعایت کنه.

الان من می دونم علاوه بر آسیاتک، پارس آنلاین و پیشگامان هم آپلود رایگان دارن. باقی رو اطلاعی ندارم.

شرکتای خصوصی اکثرا این کار رو میکنن که هم مشتری حذب کنن هم قوانین رو رعایت کنن !
اما مخابرات مال خودشونه ... خودشون رعایت نکنن چی کار میخوان بکنن؟ ...
پاسخ
سلام
ربات به نسخه 2.1 آپدیت شد !
شات از امکان جدید:
[تصویر:  do.php?imgf=77cdd07f7b4a1.png]
با این امکان ، بعد از فرستادن لینک فایل ، درپیامی جداگانه که فقط در آن متنی برای دانلود به همراه حجم فایل ، به صورت لینک شده به آدرس فایل هستش گزاشته شده هست که قابل فوروارد هست در هر جای تلگرام که بخواید برای استفاده و لینک دار بودن متن .... !
خوشحال میشیم نظراتتون رو درباره این امکان جدید بگید !
آدرس بوت : https://telegram.me/uport_bot
 سپاس شده توسط E-Beshkani
سلام وقتتون بخیر
اینکه آدم بدونه برای هر کارش به کدوم سرویس مراجعه کنه خیلی خوبه,,,
من خیلی وقتا پیش میومد که مجبور بودم با موبایلم چیزی رو آپلود کنم و گشت و گذار توی سایت های شلوغ آپلود سنتر با اون همه تبلیغ و پاپ آپ یکم سخته.
الان میدونم که برای آپلود با موبایل به کدوم سرویس مراجعه کنم.
و یه چیزی ...
این درسته که افراد به اکثر فایل هایی که با موبایلشون آپلود می کنن نیاز دائمی ندارن اما مسائلی مثله بک آپ گیری و... چجوریاست؟
کانالم 
تلگرامم
@Su_Hard
پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani
سلام

سرویس خوبیه ولی اگه امکاناتی رو بهش اضاف کنید خیلی هم بهتر میشه !

1- بشه توی گروه ها ادش کرد و اونجا هم با گذاشتن فایل لینک رو بده !

2- امکان لینک به لینک هم باشه ( یعنی لینک بدیم و لینک تحویل بده :دی )

3- اگه امکان کسب درآمد هم براش فراهم کنید و ربات پیشرفته تری ساخته بشه خیلی از مدیران کانال ها و گروه ها استقبال میکنن

متشکر Smile

مُرد !
پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani ، g.saeed
(95-3-14، 03:39 عصر)Persian Geek نوشته است: سلام وقتتون بخیر
اینکه آدم بدونه برای هر کارش به کدوم سرویس مراجعه کنه خیلی خوبه,,,
من خیلی وقتا پیش میومد که مجبور بودم با موبایلم چیزی رو آپلود کنم و گشت و گذار توی سایت های شلوغ آپلود سنتر با اون همه تبلیغ و پاپ آپ یکم سخته.
الان میدونم که برای آپلود با موبایل به کدوم سرویس مراجعه کنم.
و یه چیزی ...
این درسته که افراد به اکثر فایل هایی که با موبایلشون آپلود می کنن نیاز دائمی ندارن اما مسائلی مثله بک آپ گیری و... چجوریاست؟
سلام
تمامی فایل ها به صورت دائمی و بک آپ گیری به صورت روزانه انجام می شود.
در ضمن تلگرام نسخه های تبلت ، پی سی و غیره هم داره و حتما نیاز نیست با گوشی بخواید آپلود کنید ...
موفق باشید
(95-3-14، 07:22 عصر)mohammadhero نوشته است: سلام

سرویس خوبیه ولی اگه امکاناتی رو بهش اضاف کنید خیلی هم بهتر میشه !

1- بشه توی گروه ها ادش کرد و اونجا هم با گذاشتن فایل لینک رو بده !

2- امکان لینک به لینک هم باشه ( یعنی لینک بدیم و لینک تحویل بده :دی )

3- اگه امکان کسب درآمد هم براش فراهم کنید و ربات پیشرفته تری ساخته بشه خیلی از مدیران کانال ها و گروه ها استقبال میکنن

متشکر Smile

1- برای این کار میتونید پیغام توی گروه رو فوروارد کنید برای ربات و لینکش رو دریافت کنید (آپلود از طریق فوروارد فراهم هست ) (تو گروه باشه هر فایلی که بفرستند اپ میشه و زیاد جالب نیست ... )
2- این امکان از طریق سایت اصلی امکان پذیر هست ، از طریق ربات ما همین امکان فوروارد رو گزاشتیم روزانه کلی فایل اسپم و الکی آپ میکنند ... نمیدونم آزارشون چیه ...
3- این دیگه خیلی پیشرفته میشه اما بعد از سینک ربات با دیتابیس سایت اصلی ( ورود و عضویت و مدیریت فایل و حذف فایل و ... ) ممکن هست این امکان هم اضافه بشه !
موفق باشید
پاسخ
نقل قول: [b]mahdiyar@[/b]
سلام
تمامی فایل ها به صورت دائمی و بک آپ گیری به صورت روزانه انجام می شود.
در ضمن تلگرام نسخه های تبلت ، پی سی و غیره هم داره و حتما نیاز نیست با گوشی بخواید آپلود کنید ...
موفق باشید

منم نگفتم حتما باید با موبایل باشه, منظورم این بود که کاربرد اصلی ش واسه من یکی تو موبایله
کانالم 
تلگرامم
@Su_Hard
پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani ، mahdiyar
ربات آپدیت شد !
-اضافه شدن امکان حذف فایل
-حذف شدن لود تصاویر هنگام دریافت لینک !
توضیحات :
1- هنگام دریافت لینک فایل ، در انتهای آن یک دستور به صورت لینک شده ، برای حذف فایل ایجاد شده است !
2- قبلا هنگام دریافت لینک ، تصویر لود میشد و شما دوباره تصویر رو دانلود میکردید ، این امکان اضافی حذف شد . (البته اگر لینک رو دوباره بدید دوباره لینک تصویر لود میشه )
1-1 به این شکل :
[تصویر:  do.php?imgf=be1922e08ddb1.png]

موفق باشید
پاسخ
 سپاس شده توسط TYphon ، E-Beshkani

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان