بک لینک

موضوع بسته شده است 
خطا های بیش از حد پرشین بلاگ
من فقط به خاطر این که در دسترسه و یه قسمتی از آدرس وبلاگم داخل اسم عکس هاست این کار رو میکنم.و خیلی سریع تر میشه از این که توی آپلود سنتر آپلود کنم.
 سپاس شده توسط Miss Azad
آخه گاهی اونقدر طولش میده که باید عطایش را به لقایش ببخشین!!
اگر ازم ناراحتید حلال کنید....
 سپاس شده توسط y235
اینم راس می گید واقعا" سرعت آپلود عکس توی پرشین بلاگ خیلی کمه ولی خدا را شکر سرعت لود همون عکس ها قابل قبوله
نشستین خودتون بریدین و دوختین کـ پرشین بلاگ مشکل داره و اینطوریه و اونطوریه ، آخرش هم متوجه شدین خودتون اشتباه میکردین!
من با سرعت آپلود پرشین بلاگ مشکلی ندارم!
از سرویس دهنده هایی کـ فقط برای آپلود ساخته شدن خیلی بهتر عمل میکنه و با بقیه سرویس های وبلاگدهی هم کـ قابل مقایسه نیست!
[تصویر:  a.n.png?view]
 سپاس شده توسط alaedin ، y235 ، DV7 ، mmsh
راستش نمی دونم فقط می گم با شرایط شما شاید بهترین باشه ولی من هر کدی که می خوام بذارم اشکم در می یاد!!
آخر من نفهمیدم مگه به روز کردن تاپیک های قدیمی اشکال دار نیست !! یکی روشنم کنه!!
 سپاس شده توسط y235 ، killer
سلام من توي پرشين بلاگ يه وبلاگ دارم قالبشو عوض كردم ديدم تمام مطالب وبم حذف شده حالا من ميخوام وبلاگمو حذف كنم ميشه كمكم كنيد كه چه طوري ميتونم وبلاگمو حذف كنم؟؟؟؟؟؟
عشق مثل عبادت است بعداز اينكه نيت كردي نبايد به اطرافت نگاه كنيHeart
 سپاس شده توسط ipry ، killer
سلام خانمی به انجمن خوش اومدی!
اینجا یه قوانینی داره بهتر بخونی که اذیت نشی !!
خواهشا یه تاپیک جدید بزنین!!
 سپاس شده توسط mmsh ، ipry ، y235 ، killer
ممنون-چشم حتما قوانين رو ميخونم.
عشق مثل عبادت است بعداز اينكه نيت كردي نبايد به اطرافت نگاه كنيHeart
 سپاس شده توسط y235 ، killer
چند نکنه 1- سیستمی که پرشین بلاگ برای اپلود عکس می زاره تقریبا از تمام سیستم های اپلود عکس بهتر و سریعتره. هم اپلود کردنش هم بعدا لود شدنش چون یه سرورن2- و بعد هم از قسمت مدیریت عکس ها خیلی راحت می شه بهشون دسترسی داشت و کنترلشون کرد
3- در مورد خطاها قبلا که اینترنتم پر سرعت نبود بودن ولی گاهی با نوشتن بروز خطا کارها انجام می شد اما بعد که سرعتم رو بردم بالا ( به معنی واقعی کلمه) هیچ وقت دیگه خطایی ندیدم این جور خطاها معمولا به این دلیل رخ می دن که سرعت سرور و رایانه شما و ISP شما با هم اختلاف زیادی دارن و قبل از انجام کار مورد نظر زمان در نظر گرفته شده برای اون کار تمام می شه و خود بخود بخشی از خط انتقال اطلاعات بسته می شه و معمولا وقتی بخش اپلود سرور سایت سرعت پایین ترین داشته باشه این خطا ها کمتر بروز می کنه
 سپاس شده توسط y235 ، Miss Azad
نه این پرشن بلاگ واقعا مشکل داش!
وبلاگ من هم سه روز اصلا کار نمی کرد!
یعنی مطلباش رفته بود و اصلا وبلاگ یاز نمی شد!
می خواستم بگم چه جوری می شه یک وبلاگ رو از پرشن بلاگ انتقال بدی به بلاگفا؟
لطفا حتما جواب بدید!!!

yaranebarani.persianblog.ir
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان