بک لینک

موضوع بسته شده است 
2) آموزش HTML – قسمت دوم - ساختار تگ ها
(91-12-14، 10:15 عصر)mmsh نوشته است: حرف جناب رهنافرد متين ولي اچ تي أم ال ( html ) كوچك و بزرگ نمي شناسه !!! و با هر دو سازگار هست...
هرچند قصد انحراف تاپیک رو ندارم اما حرف شما رو به صورت کامل رد میکنم.
کوچک بنویسید.
 سپاس شده توسط mmsh ، رهنمافرد ، ArashEbrahimi ، y235 ، mboy2050 ، ShahinSorkh
بله اگر در مورد XHTML کمی مطالعه داشته باشید می توانید به قطع بگویید که کوچک نویسی ز اصول استاندارد نویسی است هرچند مرورگر ها حروف بزرگ را هم قبول می کنند و می خوانند.
این از اصول SEO نیز محسوب می شود.
 سپاس شده توسط mmsh ، ArashEbrahimi ، پويابهروش ، y235 ، saman67
با تشکر از پیشنهادات همگی
تگ ها ویرایش شدند....
در آموزش های بعدی نیز ، مطالب بیشتری گنجانده خواهد شد.
 سپاس شده توسط Pouriya Sadeghi ، mmsh ، پويابهروش ، y235 ، رهنمافرد ، ipry ، ShahinSorkh ، MohamadGh ، Miss Azad ، ahmad-ahmad
(91-12-14، 05:16 عصر)ArashEbrahimi نوشته است: بـه مـثـال زیـر تـوجـه کـنـیـد :

کد:
<p align="center"> انجمن وبلاگنویسان </p>

در کـد بـالا ، خـصـوصـیـت align بـاعـث می شـود کـه مـتـن " انجمن وبلاگنویسان" در وسـط صـفحه قـرار گـیـرد.

آرش جان باید خدمتت عرض کنم که اولا آموزشت کامل و یخورده ساده زیادی ساده بود ولی خیلی عالی بود
بعد نکته مهم اینکه خصوصیت align در html5 جایی نداره باید به جاش از کدهای css استفاده بشه
حالا دارید آموزش می‌زارید بهتره  که بیس کار رو html5 که جدیدترین html ارایه شده توسط w3c هست قرار بدید
موفق باشید
 سپاس شده توسط پويابهروش ، mmsh ، y235 ، ArashEbrahimi ، mboy2050 ، رهنمافرد ، shakiba.n
ممنون آموزش خیلی عالی و سادست و منی که اصلا از HTML سر در نمیارم واقعا به دردم خورد ولی واقعا سرعت آموزش ها پایینه شما هر هفته شایدم بیشتر یک آموزش میزارید بعد یک یک هفته این آموزش رو گزاشتید که واقعا مطالب مهمی توشه ولی خیلی کمه اگر قرار باشه هر هفته همین نصفه صفحه گذاشته باشه فقط مقدماتی HTML بخواد تموم بشه فکر کنم 1 سالی بکشه آموزش ها عالی امیدوارم سرعتش هم کمی بهتر بشه
 سپاس شده توسط saman67
دوستان بنده نیز ، مشغله ی درسی دارم و به همین دلیل آماده سازی آموزش ها ، کمی طول می کشد.
اما سعی می کنم تا قبل عید ، قسمت مقدماتی HTML را به پایان برسانم....
سرعت آموزش ها هم سعی خواهم کرد که در این مدت ، بیشتر شود.
 سپاس شده توسط mmsh ، saman67 ، shakiba.n
دوستان شرمنده که این ممکنه باعث انحراف تاپیک بشه اما:
آرش فقط تویی که داری آموزش ها رو میذاری! پس اون همه که ثبت نام کرده بودن واسه قرار دادن آموزش الان کجان؟! خوب درسته مشغله درسی داری اما قرار نیست که همه رو تو قرار بدی!!!
 سپاس شده توسط mboy2050 ، mmsh ، saman67 ، shakiba.n
پویا جان در حال حاضر ، فقط کاربری مثل پوریا ، به بنده در آماده سازی آموزش ها کمک می کند....
در ضمن قرار است در نهایت برای به هم نریختن نظم تاپیک ها ، آموزش ها توسط بنده قرار داده شوند پس نیاز به کمی ویرایش نیز دارند.
البته لازم به ذکر است که کاربران دیگر هم مایل به همکاری با بنده هستند...و به همین دلیل است که آموزش ها طول می کشد!!...زیرا این کاربران به صورت محدود آنلاین می شوند.
به هر حال آموزش قسمت سوم ، به کمک تمامی داوطلبان تا چند روز آینده ، آماده خواهد شد.
 سپاس شده توسط mmsh ، پويابهروش ، رهنمافرد
ببخشید من که از همون اول اعلام کردم ولی آقای ابراهیمی جوابی ندادند .
You're Just A Little Infant

سپاس شده توسط mmsh ، shakiba.n
(91-12-17، 02:02 عصر)mahdicr7 نوشته است: ببخشید من که از همون اول اعلام کردم ولی آقای ابراهیمی جوابی ندادند .

زیرا در آن زمان نیازی به تهیه ی آموزش نبود.....ولی الان به همه ی داوطلبان پ.خ دادم.
 سپاس شده توسط mmsh ، shakiba.n
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان