بک لینک

نمونه کار های نیمچه طراح (Miss Azad)
(93-8-11، 09:46 عصر)radd نوشته است: لینک چلیپا اصلش اگه داری بده پوستر بدم
نمی دونم این چیه ....اگر اهل عمل کردن به حرفتون هستید بذارید ولی اگر اینو گفتید که چیزی گفته باشید ممنون به هر حال هر کسی یک جور سلیقه داره!
اگر ازم ناراحتید حلال کنید....
پاسخ
بفرمایید اینم آخرین پوسترم طرح سیب را خواهرم بیشترشو زده و پدرم اجراش کرده ولی افکت و اینجوری شدنش کار من بوده!
[تصویر:  %D8%B41.jpg]

اینم یکی دیگه
[تصویر:  %D8%B42.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسط khadem ، mortezaal ، sh.karimi ، emperator ، AmirRezaei ، Mr.AliReza ، mahdizz ، jangvazan ، simorghmmm ، Mohammadinia ، E.irannezhad ، mj3a ، mhe ، mvg ، E-Beshkani ، Aria.021 ، F.Seraji ، ArashDma
سلام خانوم ازاد
جاداره به شما وخانواده هنرمندتون تبریک بگم رنگ بندی ،فونت وبکراندبسیارزیباست
موفق باشید
پاسخ
سلام
به به کولاک خانوادگی شده .

از شما خواستارم بگید دقیقا چطور زده شده و بک گرواند را هم توضیح بدید
پاسخ
 سپاس شده توسط Miss Azad ، E-Beshkani
کلی نوشتم مفصله راستش در طراحی بگ راند من از یک جا شروع می کنم و بقیه بازی کردن با فیلتر و بلدینگ مود هاست....!
برای همینم نمی تونم یک روش سر راست برای طراحیش بگم به شما... چون واقعا در طراحی بگ راند هیچ برنامه ای ندارم اونقدر ادامه میدم که منو راضی بکنه! حالا من پی اس دی بدم بخشی از کار معلوم میشه می خواین بهتون بدم! ولی بازم همه اش خیر....حتی بعضی وقتا بعد یکی دو ماه یادم میره فلان بگ رو چطور طراحی کردم!

پاسخ
 سپاس شده توسط sh.karimi ، E-Beshkani ، ArashDma
خیلی جالب شدن
واقعا جای تشویق زیاد داره
آفرین به شما و پدرتون
بعضی وقتا آدم با دیدن بعضی کارا معنی طراحی رو میفهمه
پاسخ
 سپاس شده توسط Miss Azad
یک شاهکار بی نظیر که به جرات می تونم بگم تنها کسی در انجمن هستید که می تونین ایگونه با فیلتر ها و استایل ها کار کنید...
البته وقت گذاشتن برای طراحی و عجله برای خروجی کار نداشتن به همراه علم و دانش اصولی طراحی به نتیجه ای جز این نمی انجامد!

تبریک می گمSmile
پاسخ
 سپاس شده توسط sh.karimi ، mahdizz ، simorghmmm ، Miss Azad
مهم نیست چطوری طراحی کردید و مهم نیست چطور بک گرواند زدید و مهم نیست چطور عالی زدید اینه مهمه که " فوق العاده شده "

واقلا عالی شده Smile
پاسخ
 سپاس شده توسط mahdizz ، Miss Azad
پس زمینه چجوریه؟ مثلثه فقط ؟
یه سواا دیگه ایا شما جایی میشناسید واسه اموزش فیلترا و اینا؟
ببخشید زیاد سوال میکنم
پاسخ
 سپاس شده توسط Miss Azad
راستش بنده به انگلیسی سرچ کردم effects in Photoshop فقط حدود یک سال بطور مداوم اموزش های مختلف را ر هر موضوعی دیدم نتیجه اش یادگیری لایر ماسک و آموختن کار با فیلتر ها بود یک سال و نیم بعدی را هم به موازات این آموزش ها که البته کم شده بود شروع به طراحی کردم یواش یواش سعی کردم از یه جا شروع کنم به در آخر به یک بگ راند برسم در ابندا بگ راند ها ابتدایی بود ولی الانم بد نیست....
حقیقتش اینجوری ها هم که میگید نیست خیلی از شما افرادی که بالا نظر دادید طرحاتون ده برابر حرفه ای تر از بنده است!
پاسخ
 سپاس شده توسط simorghmmm

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان