بک لینک

موضوع بسته شده است 
کمک در اتصال دامته به وبلاگ و dns ها .
سلام الان ی شناسهزدم تو nic.ir حالا کجای ایرانیک باید واردش کنم ؟؟؟؟؟؟
تو کدوم قسمت ؟؟
بعد کارت ملی و شناسنامه که میفرستم ی عکس میاد . روش میزنه آندر ریویو. ! یعنی باز بینی!
دوباره فرستادم نوشت آندر ریویو .
بعد تو nic.ir هم باید دامنه خودمو ثبت کنم ؟؟؟
اگه آره کجاش ؟؟
ای کاش داده بودم سایت پیچک واسم میساخت و وبلاگمو وصل میکرد! گفتیم خودمون یاد بگیریم که اصلا نمیفهمم! !
بیا تو رمان دات کام اولین وب سایت مرجع تخصصی رمان کشور 
نمیخای رمانتو ده ها هزار کاربر از سراسر کشور بخونن ؟
چند دقیقه همنیجا باش، با هم درستش میکنیم.
از قسمت رابط های موجود>ایجاد رابط جدید برو یه شناسه کاربری بساز و اگه مشکلی داشتی بیان کن
 سپاس شده توسط man3our-online
من ی شناسه کاربری که تو nic زدم رو به رابط هام اضافه کردم . الان دو تا رابط دارم. یکی که خود ایرانیک ساخته بود.
دومی هم اونیکه خودم تو سایت nic ساختم و اضافه کردم .
حالا اینی که ساختم تو nic و اضافه کردم منظورتونه یا یه رابط تو خود irabic.com بزنم ؟؟

من از الان تا صب هستم . اگه واست مقدوره بیل درستش کنیم . به خدا خیلی درگیرم.
خدا خیرت بده داداش . ایشالا بتونم جبران کنم.
ببین من رفتم یه اکانت جدید توی ایرانیک.کام برای خودم درست کردم که بتونم بهتر به کمک کنم.
الان دقیقا مشکلت چیه؟ نمیتونی دی ان اس دامنه ات رو تعویض کنی؟ اسکن کارت ملی رو براشون فرستادی؟ تایید شده؟
اسکن کارت ملی رو فرستادم مینویسه آندر ریویو! همچنین صفحه اول شناسنامم فرستادم همین رو نوشته.

از اول بگو من باید چیکار کنم. فک کن الان دامین رو تازه خریدم کارایی ک باید بکنم رو بگو اگه زحمتی نیست!

از اول بگو من باید چیکار کنم. فک کن الان دامین رو تازه خریدم کارایی ک باید بکنم رو بگو اگه زحمتی نیست!
ببین از اولش که داری دامنه رو ثبت میکنی خودش یه گزینه داره که میتونی همون اول دی ان اس مورد نظر خودتو تنظیم کنی ولی اگه اون موقع این کار انجام ندادی، بعدا هم میتونی دی ان اس رو تغییر بدی که البته شرطش اینه که اسکن کارت ملی تو براشون فرستاده باشی و اونا هم تاییدش کرده باشن. حالا من نمیدونم "آندر ریویو" یعنی چی، اگه معنیش اینه که تایید نشده یا دارن بررسی میکنن، باید صبر کنی تا تایید بشه، بعدش دیگه تغییر دی ان اس کار سختی نیست
خوب تا اینجلشو گرفتم.
پس قضیه nic چیه ؟
متظکرم ثبت نام تو سایت nic.ir
سوال دوم dns ها رو باید تو ایرانیک ثبت کرد یا nic.ir ؟
قضیه نیک رو بیخیال، چون خود ایرانیک.کام براتون شناسه ایجاد کرده، یادته وقتی میخواستی توی نیک.آی آر شناسه درست کنی میگفت ایمیل شما قبلا ثبت شده؟ چون ایرانیک.کام با همون ایمیل براتون شناسه ایجاد کرده بود. پس کلا بیخیالش، مشکل از اون نیست. شما فعلا به فکر اسکن کارت ملی باش

داداش من دیگه امشب میرم، باز فردا اگه سوالی داشتی در خدمتت هستم. شما هم زیاد عجله نداشته باش، منم اوایل همینجوری بودم بیخودی خودمو اذیت میکردم.
باشه.
اگه کارت ملیمو تلیید نکرد به کجا زنگ یا ایمیل بزنم ؟

ی کارتی میاد ک روش نوشته under review!
مشخصاتمو ک نوشتم رو سمت راست به طور کامل مینویسه و سمت چپ همون کارتی رو ک میگم میاد.

باشه داداش هر وقت وقت کردی منو دریاب .
راز یک زندگی زیبا اینست : که امروز با خدا گام برداری و برای فردا به او اعتماد داشته باشی.
داداش احمد سلام.
خوب الان کارت ملی و شناسنامه منو تایید کرد . تا اینجاش خدا رو شکر.
الان باید چیکار کنم ؟؟
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان