بک لینک

موضوع بسته شده است 
صفحات جداگانه
اينو بايد جايگذين كدهاي قالبت كني
 سپاس شده توسط tshavandi
آقا رسول خیلی ممنون .منتهی اگه فقط کد بلوک صفحات جداگانه رو میدادی هم میتونستم تو کد قالبم بذارم.
من در این حین که شما رو کد بلوک کار میکردی کلی تغییرات رو وبلاگ داده بودم. برا همین کل کد قالب خیلی به دردم نمی خورد. من فقط کد بلوکی که محبت کردی رو زیر کد آخرین مطالب گذاشتم.
آقایون و حضرات

وقتی صفحه جدید میسازم اون صفحه قالبش 2 ستونه هستش و شبیه قالب خود وبلاگ نیست چطوری میشه درستش کرد؟

میشه قالب اون صفحه رو بزرگ کرد یعنی جوری باشه که کل صفحه مانیتور رو بگیره
امیدواورم مفهوم رسیده باشه

راستی چند تا از این صفحات میشه درست کرد
قطعا باید تعدادش محدود باشه درسته؟
میشه بگید؟
راه ما ناپیداست...بیش از 2گام هم نیست،گامی به سوی خود و گامی در پیشگاه انسانیت...امدادگران جمعیت هلال احمر ایران

تا اونجايي كه من ميدونم محدوديتي نداره
شما به قسمت ويرايش قالب برو و كد صفحات جداگانه رو ويرايش كن
همون كد قالبتو اونجا كپي كن فقط يه تغيير كوچيك بايد توش بدي كه توي همين تاپيك
http://blogers.ir/forum/showthread.php?t...3#pid16803
يه راهنمايي كردم اگه نتونستي كد قالبتو بزار

.txt   New Text Document (2).txt (اندازه: 12.7 KB / تعداد دفعات دریافت: 1) من اون روزم خیلی گشتم ولی پیدا نکردم

معذرت
راه ما ناپیداست...بیش از 2گام هم نیست،گامی به سوی خود و گامی در پیشگاه انسانیت...امدادگران جمعیت هلال احمر ایران

شما وقتي يه فايل فارسي رو تو نوتپد ميخواي سيو كني بايد از save as تو منوي file استفاده كني و encoding رو روي utf-8 بزاري چون اين كارو نكردي كلمات فارسي به هم ريخته
من تغييرو انجام دادم

فایل‌(های) پیوست شده
.txt   ytal.ir.txt (اندازه: 11.55 KB / تعداد دفعات دریافت: 1)
آقا رسول تمام صفحات وبلاگم بهم ریخت من نمیدونستم
حالا اون کاری که گفتید رو انجام دادم ببخشدا

اینم فایل جدید

فایل‌(های) پیوست شده
.txt   New Text Document (2).txt (اندازه: 13.16 KB / تعداد دفعات دریافت: 1)

منظورت چيه تمام صفحات وبلاگم بهم ريخت Huh
اين كدي كه ميزارم رو بايد بري ويرايش قالب ، بعد هم تب ويرايش قالب صفحات جداگانه رو انتخاب كني و اونجا بزاري و فقط هم رو قالب صفحات جداگانه تاثير داره

فایل‌(های) پیوست شده
.txt   ytal.ir.txt (اندازه: 11.54 KB / تعداد دفعات دریافت: 3)
منظورم اینه که چون من اون کاری که شما گفتید رو نکردم فایلی که من فرستادم براتون فارسیش مشکل داشت بعد شما همونو ویرایش کردید و برام فرستادید خوب منم وقتی اونو گذاشتم سربرگا مشکل داشت همش یه جوری شده بود

این دومیه که فرستادم اون کاره رو روش انجام دادم

متوجه میشید چی میگم

سلام
آقا برای پست های صفحات جداگانه نظر میشه گذاشت؟
صفحات جداگانه من که ندارند.
اگه میشه بگید چه جوری میشه؟
ممنون
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان