بک لینک

موضوع بسته شده است 
ساخت انجمن برای وبلاگ
okay
یادم نبود
خب چه بدرد میخوره ؟ وقتی بلاگفا گیر میده؟!
فایل زیر را دانلود کنید سپس روی فایل کلیک راست کرده و Edit را بزنید . بجای yourname.rozblog.com/forum آدرس فرام خود را بنویسید و ذخیره کنید . فایل اسکریپت را آپلود کرده و آدرس آن را در این کد جاسازی کنید
کد:
<script language='javascript' src="آدرس فایل آپلود شده"></script>
http://s1.picofile.com/file/7338054622/forum.js.html
(91-1-7، 06:05 عصر)dragon نوشته است: خب چه بدرد میخوره ؟ وقتی بلاگفا گیر میده؟!
بلاگفا محتویات .js رو تشخیص نمی ده و به سادگی گول میخوره
 سپاس شده توسط WorldTheme
(91-1-6، 07:25 عصر)dragon نوشته است: نمیشه متصل کرد ولی یک صفحه جداگانه ایجاد کنید و از iframe برای نمایش آدرس صفحه مورد نظر استفاده کنید
پس یه چیز دیگه. ببینید این شدنیه.
من الان یه دامنه خریدم. وبلاگمو به دامنه متصل میکنم. حالا یه سایت دارم. حالا میشه با استفاده از هاست رایگان یه انجمن mybb هم بهش متصل کنم؟؟؟؟
اگه این شدنی باشه خیلی خوب میشه. با 4 هزار تومن چنتا کار میشه کرد. هم صاحب سایت میشیم هم یه انجمن حرفه ای داریم هم آدرس کوتاه میشه

من یکی اهل هزینه کردن که نیستم!
همون روشی که گفتم خیلی عالیه و برای گذاشتن تبلیغات هم خوبه.هرچند بلاگفا به تبلیغات گیر میده اما چون این انجمنه،به این یکی گیر نمی ده!
(91-1-7، 08:21 عصر)پویا نوشته است: من یکی اهل هزینه کردن که نیستم!
همون روشی که گفتم خیلی عالیه و برای گذاشتن تبلیغات هم خوبه.هرچند بلاگفا به تبلیغات گیر میده اما چون این انجمنه،به این یکی گیر نمی ده!

منم اهل iframe نیستم
خوب من الان هزینه کردم یه دامین خریدم. حالا میخوام ببینم از این هزینم میتونم استفاده مفید ببرم یا نه
شرمنده كه اون حرف ها رو زدم . ولي به نظر من از اونجايي كه وقت ما ارزش داره بايد جايي باشه تا بشه از مديران سرويس هاي وبلاكدهي شكايت اينترنتي كنيم . درسته بلاكفا يه وبلاكدهي هست اما بايد حق كاربران از سوي مدير اين سرويس رعايت بشه . شايد عجيب باشه اما اين يه حق هست و دادن اين حق حق وبلاكنوسان بلاكفايي هست
برای یکی از سایتام مشکلی پیش اومده . چند روز انجمن نمیام .
(91-1-7، 08:33 عصر)messi نوشته است: شرمنده كه اون حرف ها رو زدم . ولي به نظر من از اونجايي كه وقت ما ارزش داره بايد جايي باشه تا بشه از مديران سرويس هاي وبلاكدهي شكايت اينترنتي كنيم . درسته بلاكفا يه وبلاكدهي هست اما بايد حق كاربران از سوي مدير اين سرويس رعايت بشه . شايد عجيب باشه اما اين يه حق هست و دادن اين حق حق وبلاكنوسان بلاكفايي هست

بلاگفا یک سرویس رایگان هست و هر کاری دوست داشته باشه میتونه بکنه چون قولی از این بابت نداده
(91-1-7، 08:32 عصر)prince نوشته است:
(91-1-7، 08:21 عصر)پویا نوشته است: من یکی اهل هزینه کردن که نیستم!

منم اهل iframe نیستم
خوب من الان هزینه کردم یه دامین خریدم. حالا میخوام ببینم از این هزینم میتونم استفاده مفید ببرم یا نه

بله میشه. یک انجمن و یک مدیریت محتوا نصب کنید که دیگه راحت بشید
 سپاس شده توسط mmsh
خوب عجيب نيست كه اين كارهارو ميكنه . وقتي شما هم به عنوان يه وبلاكنويس نه تنها حامي حق ما نيستيد بلكه مقابله ميكنيد و حق مسلم ما رو انكار ميكنيد . درسته بلاكفا شخصي هست اما بالاترين بازديد رو در ايران داره و اين بايد عاملي براي تعهد اين سرويس نسبت به كاربران باشه . فراموش نكنيد كه وبلاكنويسان متعهد و حرفه اي عامل درامد زياد اين سرويس خودكامه و خودشيفته هستند
برای یکی از سایتام مشکلی پیش اومده . چند روز انجمن نمیام .
(91-1-7، 07:05 عصر)prince نوشته است:
(91-1-6، 07:25 عصر)dragon نوشته است: نمیشه متصل کرد ولی یک صفحه جداگانه ایجاد کنید و از iframe برای نمایش آدرس صفحه مورد نظر استفاده کنید
پس یه چیز دیگه. ببینید این شدنیه.
من الان یه دامنه خریدم. وبلاگمو به دامنه متصل میکنم. حالا یه سایت دارم. حالا میشه با استفاده از هاست رایگان یه انجمن mybb هم بهش متصل کنم؟؟؟؟
اگه این شدنی باشه خیلی خوب میشه. با 4 هزار تومن چنتا کار میشه کرد. هم صاحب سایت میشیم هم یه انجمن حرفه ای داریم هم آدرس کوتاه میشه
خوب شما که میخواید هزینه کنید یه هاست هم بخرید خودتونو خلاص کنید
کم هم باشه هاست خودتونه و اختیارشو دارید
 سپاس شده توسط mmsh
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان