بک لینک

ثامن بلاگ
سلام، وقت نکردم کل موضوع رو دنبال کنم اما در صفحه اخر بنظر اومد که درباره تفاوت وبسایت و وبلاگه !
اما تنها چیزی که من میتونم بگم اینه که واقعا متاسفم توی انجمن وبلاگ نویسان هنوز کسی مفهموم وبلاگ نویسی رو درک نکرده ...
بجای این همه کد و قالب و ... بهتر بیایم و کمی درباره وبلاگ نویسی توضیح بدیم، وبلاگ نویسی یعنی لذت اشتراک عقاید نه اینکه برید در قالب یک وبلاگ یه وبسایت خبری و ... بزنید.
متاسفمSad
پاسخ
 سپاس شده توسط HSG
من خودم استارتر تاپیکم ولی بحث تفاوت وبلاگ و سایت رو جناب A.salehpour شروع کردند.
http://blogers.ir/forum/showthread.php?t...#pid198850
من یه سوال داشتم جوابش هم میتونست تو همون صفحه اول داده بشه ولی دوستان تاپیک رو به 4 صفحه کشوندند.
بنظرم بهتره که تاپیک قفل بشه.
پاسخ
 سپاس شده توسط پويابهروش
(94-3-25، 11:40 عصر)PC1 نوشته است: ببینید دوست عزیز 
با وبلاگ میشه کارهایی که مشخص شده رو انجام داد و کاملا  محدوده 
اما هاست : 
هیچ محدودیتی نداره 
هیچ محدودیتی نداره ؟
اون زمان که هاستینگتون هاست شما رو به دلیل مصرف بالا مسدود کرد و یا سایت و سرورتون به کلی هک شد متوجه محدودیت میشید !!

(94-3-25، 11:45 عصر)ar-blogger نوشته است: یکی از مشکل‌های وبلاگ‌هایی که دامنه ثبت می‌کنن اینه که گوگل فک می‌کنه سایتی که دامنه گرفته هم مطالب و هم قالبو از روی وبلاگ اصلی کپی کرده؛ بنابر این از نتایج گوگل حظف میشه!
حرف های خنده دار نزنید لطفا !
قالب خیلی از سایت هایی که روی هاست هست هم یکی هست و این ربطی به موضوع سئو و ... نداره

(94-3-27، 01:39 صبح)Javad Hosseini نوشته است:
(94-3-26، 10:45 عصر)EVIL نوشته است: فک کنم همین ورژن آخریه یه باگ خیلی خفن داشت.
لااقل سیستم های وبلاگدهی امنیتشون خوبه.

و نمیشه به راحتی هکشون کرد.
سیستمای وبلاگدهی رو هم میشه هک کرد!
سیستم های وبلاگدهی هم هک میشن اما اگر راه هایی مثل فیک پیج و بطور کلی مهندسی اجتماعی رو بزاریم کنار فقط از طریق نفوذ به سرور اصلی و هک کل سرویس یا دیتابیس ممکنه هک اتفاق بیفته که برای هکر کار رو خیلی سخت تر میکنه و در نتیجه سرویس های وبلاگدهی هم به امنیتشون بیشتر توجه میکنن
سرور مجازی هتزنر
کیفیتی و قیمتی بینظیر
همراه با انواع کانفیگ ها
پاسخ
 سپاس شده توسط ARIAN ، Bahamin ، ali93 ، Hack!ng
(94-3-27، 01:58 عصر)tikweb نوشته است:
(94-3-25، 11:40 عصر)PC1 نوشته است: ببینید دوست عزیز 
با وبلاگ میشه کارهایی که مشخص شده رو انجام داد و کاملا  محدوده 
اما هاست : 
هیچ محدودیتی نداره 
هیچ محدودیتی نداره ؟
اون زمان که هاستینگتون هاست شما رو به دلیل مصرف بالا مسدود کرد و یا سایت و سرورتون به کلی هک شد متوجه محدودیت میشید !!

(94-3-25، 11:45 عصر)ar-blogger نوشته است: یکی از مشکل‌های وبلاگ‌هایی که دامنه ثبت می‌کنن اینه که گوگل فک می‌کنه سایتی که دامنه گرفته هم مطالب و هم قالبو از روی وبلاگ اصلی کپی کرده؛ بنابر این از نتایج گوگل حظف میشه!
حرف های خنده دار نزنید لطفا !
قالب خیلی از سایت هایی که روی هاست هست هم یکی هست و این ربطی به موضوع سئو و ... نداره

(94-3-27، 01:39 صبح)Javad Hosseini نوشته است:
(94-3-26، 10:45 عصر)EVIL نوشته است: فک کنم همین ورژن آخریه یه باگ خیلی خفن داشت.
لااقل سیستم های وبلاگدهی امنیتشون خوبه.

و نمیشه به راحتی هکشون کرد.
سیستمای وبلاگدهی رو هم میشه هک کرد!
سیستم های وبلاگدهی هم هک میشن اما اگر راه هایی مثل فیک پیج و بطور کلی مهندسی اجتماعی رو بزاریم کنار فقط از طریق نفوذ به سرور اصلی و هک کل سرویس یا دیتابیس ممکنه هک اتفاق بیفته که برای هکر کار رو خیلی سخت تر میکنه و در نتیجه سرویس های وبلاگدهی هم به امنیتشون بیشتر توجه میکنن

فک پیج فقط ساخت یک صفحه همانند سرویس وبلاگ دهی نیست میتوان با ترکیب حملات دیگر مثل فیشینگ اقدام به سو استفاده بهتری از فک پیج نمود

برای هک سرویس وبلاگدهی هم حتما نیاز نیس به سرور نفوذ بشه پیدا کردن باگ از اسکریپت یا سیستم مدیریت محتوا امکان نفوذ گسترده به دیتابیس و موارد دیگر رو هم میده

در مورد هکر

دیفیسر های بزرگی که در جهان و همچنین ایران وجود دارند مطمءن باشید نفوذ به سرویس های وبلاگ دهی واسشون کاری نداره به طور مثال اسکریپت رزبلاگ که هزاران بار ویرایش شده روی خیلی از سرویس های وبلاگدهی نصب هست و پر باگ

یا به طور مثال سرویس بلاگفا که چندین بار باگ های این سرویس به مدیر بلاگفا گزارش داده شده توسط افراد مختلف که نه تشکری بود نه چیزی Smile

3 4 سال قبل هم باگی توسط تیم امنیتی اجاکس گزارش داده شد که گویا بعد رفع حفره تکذیب شد

یا حق Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط EVIL ، danialz
(94-3-28، 01:49 صبح)Hack!ng نوشته است: دیفیسر های بزرگی که در جهان و همچنین ایران وجود دارند مطمءن باشید نفوذ به سرویس های وبلاگ دهی واسشون کاری نداره به طور مثال اسکریپت رزبلاگ که هزاران بار ویرایش شده روی خیلی از سرویس های وبلاگدهی نصب هست و پر باگ

یا به طور مثال سرویس بلاگفا که چندین بار باگ های این سرویس به مدیر بلاگفا گزارش داده شده توسط افراد مختلف که نه تشکری بود نه چیزی Smile

3 4 سال قبل هم باگی توسط تیم امنیتی اجاکس گزارش داده شد که گویا بعد رفع حفره تکذیب شد

یا حق Heart

مسلما هیچ کدوم از مدیرا باگ هاشون رو تایید نمی کنن، چون به نظر کسر شأن میاد Smile
===============
درمورد موضوع بحث، فکر کنم این مطلب کمی به افکارتون جهت بده:
http://blogers.ir/forum/showthread.php?tid=23406
موفق باشید.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان