بک لینک

سلام میشه منو کمک کنید؟
عجب کدی بود ممنووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووون شما ها سلاطین وبمسترید و باز هم ممنووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووون همتون داداشامید مرسی از همگی که اینقدر کمکم میکنید

پاسخ
 سپاس شده توسط HSG
بچه ها من الان دامنه ی ir بگیرم از میهن بلاگ وبلاگم در میاد؟ یا میشه دامنه ی وبلاگم از womg.mihanblog.com بشه womg.irو هنوز تو سیستم میهن بلاگ بمونم اخه خیلی خوبه؟

پاسخ
با سلام شما تو سیستم میهن بلاگ هستین وپنل مدیریت وب از میهن بلاگ هست،
با خرید دامنه و وصل کردن اون به وب ادرس شما اختصاصی میشه.
سامانه طراحي آس-تم
.....سفارش بنر-هدر-كاتالوگ.....
پاسخ
 سپاس شده توسط ابراهیم
(94-12-14، 11:16 عصر)ابراهیم نوشته است: بچه ها من الان دامنه ی ir بگیرم از میهن بلاگ وبلاگم در میاد؟ یا میشه دامنه ی وبلاگم از womg.mihanblog.com بشه womg.irو هنوز تو سیستم میهن بلاگ بمونم اخه خیلی خوبه؟

همانطور که آقا حسین گفتن با خرید دامنه فقط آدرستون تغییر میکنه و سیستمتون همچنان میهن بلاگ می مونه.
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط ابراهیم
(94-12-15، 10:06 صبح)HSG نوشته است:
(94-12-14، 11:16 عصر)ابراهیم نوشته است: بچه ها من الان دامنه ی ir بگیرم از میهن بلاگ وبلاگم در میاد؟ یا میشه دامنه ی وبلاگم از womg.mihanblog.com بشه womg.irو هنوز تو سیستم میهن بلاگ بمونم اخه خیلی خوبه؟

همانطور که آقا حسین گفتن با خرید دامنه فقط آدرستون تغییر میکنه و سیستمتون همچنان میهن بلاگ می مونه.

ایول این خیلی خوبه.الان هم یه جای میهن بلاگو پیدا کردم میتونم دامنه (فکر کنم آدرسشه) میدم بهش و وبلاگو مستقل میکنه! البته وقتی من رفتم وبلاگو مستقل کردم و شد سایت اونوقت باید سیستم ورد پرس بریزم درست میگم؟جمولا چجوریه؟اسن دامنه بخرم میتونم بعدا از میهن بلاگ خارج شدم!؟!؟!؟!؟

پاسخ
اقا الان من دامنه بگیرم ادرسم کوتاه تر میشه ولی هنوز تو میهن بلاگ میمونم و هروقت هم خودم خواستم میتونم ازش خارج شم درست میگم دیگه اخه الان تو طلا هاست موجودیمو به اندازه ی خرید دامنه پر کردم و الان میخواهم بخرم اگه میشه زود تر جوابمو بدین ممنون

پاسخ
(94-12-15، 07:38 عصر)ابراهیم نوشته است: ایول این خیلی خوبه.الان هم یه جای میهن بلاگو پیدا کردم میتونم دامنه (فکر کنم آدرسشه) میدم بهش و وبلاگو مستقل میکنه! البته وقتی من رفتم وبلاگو مستقل کردم و شد سایت اونوقت باید سیستم ورد پرس بریزم درست میگم؟جمولا چجوریه؟اسن دامنه بخرم میتونم بعدا از میهن بلاگ خارج شدم!؟!؟!؟!؟

دوست عزیز این اطلاعات شما غلطه.
نصب وردپرس و جوملا و... روی هاست است نه برای وبلاگ.
برای وبلاگ وقتی دامنه وصل شد هیچ چیزتون تغییر نمیکنه فقط آدرس وبلاگ عوض میشه همین.
هیچ چیزی نیاز به نصب نیست.
هیچ تنظیم خاصی هم در میهن بلاگ نیاز نیست.

فقط در همون بخش اتصال دامنه باید دامنه خودتون رو وصل کنید که البته قبلش باید دامنه رو از طلاهاست خریده باشید و کارگزار های دامنه در سایت nic.ir را روی ns های اختصاصی میهن بلاگ که در صفحه اتصال دامنه اش نوشته بذارید.
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط ابراهیم
(94-12-15، 07:50 عصر)HSG نوشته است:
(94-12-15، 07:38 عصر)ابراهیم نوشته است: ایول این خیلی خوبه.الان هم یه جای میهن بلاگو پیدا کردم میتونم دامنه (فکر کنم آدرسشه) میدم بهش و وبلاگو مستقل میکنه! البته وقتی من رفتم وبلاگو مستقل کردم و شد سایت اونوقت باید سیستم ورد پرس بریزم درست میگم؟جمولا چجوریه؟اسن دامنه بخرم میتونم بعدا از میهن بلاگ خارج شدم!؟!؟!؟!؟

دوست عزیز این اطلاعات شما غلطه.
نصب وردپرس و جوملا و... روی هاست است نه برای وبلاگ.
برای وبلاگ وقتی دامنه وصل شد هیچ چیزتون تغییر نمیکنه فقط آدرس وبلاگ عوض میشه همین.
هیچ چیزی نیاز به نصب نیست.
هیچ تنظیم خاصی هم در میهن بلاگ نیاز نیست.

فقط در همون بخش اتصال دامنه باید دامنه خودتون رو وصل کنید که البته قبلش باید دامنه رو از طلاهاست خریده باشید و کارگزار های دامنه در سایت nic.ir را روی ns های اختصاصی میهن بلاگ که در صفحه اتصال دامنه اش نوشته بذارید.
داداش من الان دامنه رو خریداری کردم از طلا هاست.الان باید چیکار کنم؟

پاسخ
(94-12-15، 07:54 عصر)ابراهیم نوشته است: داداش من الان دامنه رو خریداری کردم از طلا هاست.الان باید چیکار کنم؟

قبلش تو سایت http://nic.ir عضو شدید دیگه درسته؟
اگر عضو شدید وارد این سایت بشید و لاگین کنید سپس در بخش دامنه های من وارد دامنه تون بشید و ویرایش کارگزار ها رو بزنید.
بعدش باید DNS های میهن بلاگ رو توی اون فیلد ها بنویسید.
این DNS ها رو من نمی دونم چی هستن چون میهن بلاگ عضو نیستم اما احتمالاً وقتی برید تو بخش اتصال دامنه در میهن بلاگ DNS ها هم که معمولاً باید به شکل ns1 و ns2 باشند رو نمایش میده.
پاسخ
 سپاس شده توسط ابراهیم
(94-12-15، 08:13 عصر)HSG نوشته است:
(94-12-15، 07:54 عصر)ابراهیم نوشته است: داداش من الان دامنه رو خریداری کردم از طلا هاست.الان باید چیکار کنم؟

قبلش تو سایت http://nic.ir عضو شدید دیگه درسته؟
اگر عضو شدید وارد این سایت بشید و لاگین کنید سپس در بخش دامنه های من وارد دامنه تون بشید و ویرایش کارگزار ها رو بزنید.
بعدش باید DNS های میهن بلاگ رو توی اون فیلد ها بنویسید.
این DNS ها رو من نمی دونم چی هستن چون میهن بلاگ عضو نیستم اما احتمالاً وقتی برید تو بخش اتصال دامنه در میهن بلاگ DNS ها هم که معمولاً باید به شکل ns1 و ns2 باشند رو نمایش میده.

ممنونم بسیار زیبا گفتید پس من برم دامنه رو بخرم راستی دامنه رو بازدید سایت هم تاثیر داره؟

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان