بک لینک

موضوع بسته شده است 
تحريم جديد بلاگفا ( سايت آقا رسول هم تحريم شد )
دوستان بنظرم موضوع خیلی کش دار شده.
بهرحال هرکسی عقل و حق انتخاب داره که چه سرویس دهنده ای به دردش میخوره چه سرویس دهنده ای هم به دردش نمیخوره.
لطفا دیگه بحث نکنید
 سپاس شده توسط رهنمافرد ، alaedin
بعد اون موقع من میگم سیاست بلاگفا غلطه اقا ایمان و اقای رهنمافرد به من ایراد میگیرن!Angry
خيلي از سياست هاش هم درسته.
در كل هر چيزي هم خوبي داره هم بدي.

ولي باز من در كلا از بلاگفا بدم مياد.
هر چند که بعضی از اعضا دارن به طرفداری از دیگر سرویس ها اقدام میکنند ولی شما رو به خواندن بخش هایی از مصاحبه مدیر بلاگفا با روزنامه جوان دعوت میکنم . این بخشی که انتخاب کردم کاملا به موضوع مربوط هست :

به نقل از مصاحبه ای که در وبلاگ خبری بلاگفا آمده :

با وجود مزایا ومحسنات بلاگفا باز یکی از مشکلات بارز بلاگفا این است که بعد از مدتی ازاین که قالب جدیدی غیر از بلاگفا روی آن بگذاریم لوگوها ازآن پاک می شود که کاربران را شاکی کرده است علتش چیست؟
این مسئله در بخش اخبار سایت توضیح داده شده است و از طراحان قالب نیز خواسته شده است که قوانین را در نظر بگیرند. اما متاسفانه شاهد هستیم که برخی از طراحان قالب از این مسئله سواستفاده میکنند. مثلا در قالب خود اسکریپتی درج میکنند و در شرایطی بدون آگاهی نویسنده وبلاگ آگهی پخش میکنند یا حتی بازدیدکننده وبلاگ را بصورت خودکار به سایت دیگری راهنمایی میکنند و یا با درج دهها لینک مخفی عملا وبلاگ را تبدیل به سایت اسپم میکنند. اگر چنین مواردی را شاهد باشیم قالب وبلاگهایی که از چنین قالبهایی استفاده میکنند را به قالب پیش فرض تغییر میدهیم. متاسفانه برخی از کاربران به دلیل عدم اطلاعات فنی متوجه مشکلی که برخی از این قالبها ایجاد میکنند نمی شوند ممکن است نسبت به برخورد ما به چنین قالبهایی نیز ناراحت شوند.
برای یکی از سایتام مشکلی پیش اومده . چند روز انجمن نمیام .
 سپاس شده توسط ArashEbrahimi
تنها نامی که از سایت یک کد در این کدها بود برای یک فایل js بود که اونو جای دیگه آپلود کردم. میتونید دوباره ازین کد استفاده کنید.
بی خیال غم دنیا
 سپاس شده توسط mohammad1
سلام

حالا که کله وبلاگمم رفت فقط یه بک آپ دارم که نمیدونم ازش چجوری اصتفاده کنم اونم از بلاگفا کردم واسه 10 روز پیشه!
چجوری میشه از پیشتیبان اسفتاده کرد؟

البته فک کنم نشه با این بحثایی که شما کردید!چون قالبه من از "پیچک" بود!ConfusedConfusedConfused

حالا به نظر شما کدوم سرویس وبلاگی نسبت به بقیه بهتره برای شروع مجدد!

نکته:
من تا حالا هیچ سرویس دیگه ایی وبلاگ نداشتم
راه ما ناپیداست...بیش از 2گام هم نیست،گامی به سوی خود و گامی در پیشگاه انسانیت...امدادگران جمعیت هلال احمر ایران

واقعا که یعنی کل وبلاگت دود شد رفت هوا !!!
حداقل وقتی میخواد یه وبلاگو مسدود کنه قبلش خبر نمیده طرف یه فکری بکنه...
 سپاس شده توسط hade.3
وایییییییییییی دیگه بلاکفا شورشو درآورده الان متوجه شدم vcp.ir رو هم تحریم کرده تازه اگه به امضای آرش هم توجه کنین نوشته samenblog.comرو هم تحریم کرده کم مونده خودشم تحریم کنه

همچنین xzn.ir رو هم تحریم کرده
ارزان ترین فروشگاه اینترنتی ایرانی...بزودی
 سپاس شده توسط ArashEbrahimi ، peymankm ، mohammad1
بله آقا رسول بدبختی اگه وبلاگه خودم بود که مشکلی نبود

وبلاگ اداره بود و تمامیه اخبار و فعالیت های اداره رو اونجا میزاشتم

ببیند و بگید چیکار کنم؟
http://helalihayeeslamshahr.blogfa.com/
راه ما ناپیداست...بیش از 2گام هم نیست،گامی به سوی خود و گامی در پیشگاه انسانیت...امدادگران جمعیت هلال احمر ایران

(91-6-5، 08:22 عصر)hade.3 نوشته است: بله آقا رسول بدبختی اگه وبلاگه خودم بود که مشکلی نبود

وبلاگ اداره بود و تمامیه اخبار و فعالیت های اداره رو اونجا میزاشتم

ببیند و بگید چیکار کنم؟
http://helalihayeeslamshahr.blogfa.com/

ولی این وبلاگ که مسدود نیست
ارزان ترین فروشگاه اینترنتی ایرانی...بزودی
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان