بک لینک

موضوع بسته شده است 
پشتکار در وبلاگ نویسی بیا تو
Shocked 
(92-7-18، 09:36 عصر)amir61 نوشته است:
(92-7-18، 09:02 عصر)ali13 نوشته است: امیر جان این چ حرفی بود؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
تقریبا بیشتر وبلاگ نویسا ماهی یه وبلاگ عوض میکنن!

خوب این حرف شما یعنی چی ؟!!یعنی تمام وبلاگنویسان ماهی یه وبلاگ میزنن!! 
اگر هم بزنن به نظر شما کار درستی میکنن؟

البته کسانی که هدف از وبلاگ نویسی شان تنها سرگرمی و وقت گذرانی باشد بله شاید ماهی دو وبلاگ بزنن ولی چه فایده ای دارد من که نمیدونم!7

اگه فهمیدین به من هم توضیح بدین
خب معلومه دیگه!!!!!!!!!!
اکثراً وبلاگنویسان از دست وبشون خسته میشن بعدش یه وب دیگه میرن بعدش یه هو آمار وب قبلیشون مره بالا اون یکی هارو به امان خدا ول میکنن46
 خالی تر از سکوتم …
انبـوهــی از ترانـه
بــا یـاد صبـح روشـن اما …
امیـد باطل
شب دائـمی ست انـگار …      

شک نکنید که اون وبلاگ در کدهای قالبش دستکاری کرده، آخه چطور میشه وقتی که آقای شیرازی سرویس بلاگفا رو در تاریخ ۱۶ آذر ۱۳۸۳ تأسیس کرده، یکی از وبلاگ های زیرشاخه بلاگفا، در سال ۱۳۷۸ پست بذاره؟
مثل این می مونه که فرزند، قبل از تولد مادرش متولد بشه!
نامه خداحافظی فراماسونری ممنوع در وبلاگ موجود است. می توانید برای آخرین بار از وبلاگ فراماسونری ممنوع دیدن فرمایید.
 سپاس شده توسط Bahamin
آغا بیخود بحث نکنید بدون شک قالب دستکاری شده است لطفا بحث رو ادامه ندید
ناظرا لطفا تایپکو ببندید
ایول بابا وبلاگ فوق العاده ای بود دوستان یاد بگیرید(با خودمم)
وبلاگ من سه سالشه هر روز هم 10تا آپش میکنم+پیج رنگ گوگلش هم3.47هست
ولی تا به حال وبلاگی با این سن و سال ندیدم او...............................................
 خالی تر از سکوتم …
انبـوهــی از ترانـه
بــا یـاد صبـح روشـن اما …
امیـد باطل
شب دائـمی ست انـگار …      

(92-8-9، 09:01 عصر)sanaz-erfanifard نوشته است: وبلاگ من سه سالشه هر روز هم 10تا آپش میکنم+پیج رنگ گوگلش هم3.47هست
ولی تا به حال وبلاگی با این سن و سال ندیدم او...............................................

ببخشیدا ولی عمر وبلاگ شما و پیج رنک گوگل شما چه ربطی به دیدن همچین سایتایی داره؟
ای بابا دوستان چرا دوباره این تایپکو بروز کردین لطفا دیگه این بحث ها رو تموم کنین 
بسته شد .
برای یکی از سایتام مشکلی پیش اومده . چند روز انجمن نمیام .
 سپاس شده توسط mahdi-yas ، AliTayefi
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان