بک لینک

موضوع بسته شده است 
راهنمایی در مورد تاسیس سایت دانلود
سلام
دوستان همه حرفای شما قبول ولی به نظر من اگه میخوای رتبه و بازدید بهتری داشته باشی بهتره که هاستت تو ایران باشه و همچنین بهترین نوع منظورم لایت اسپید باشه چون خیلی تاثیر داره موفق باشی
(93-6-26، 02:19 عصر)montenegro نوشته است: بله کاملا از جمله امضاتون مشخصه :

نقل قول: اگر میخواین موفق باشین ، من رو الگو خودتون قرار بدین

که چقدر آدم خوب و موفقی هستید

خخخخ
اون امضا بحثش جداس . میخواستم یه جمله حکیمانه و عمیق بذارم بلکه کاربرا یه فیضی ببرن . فکر کردم اگه من رو الگو قرار بدن خیلی فیضش بیشتره .

نقل قول: دوستان همه حرفای شما قبول ولی به نظر من اگه میخوای رتبه و بازدید بهتری داشته باشی بهتره که هاستت تو ایران باشه و همچنین بهترین نوع منظورم لایت اسپید باشه چون خیلی تاثیر داره موفق باشی

درسته اما خیلی مهم نیست . برای بازدید و رتبه بهتر ، راهکار های مهم تری هم وجود داره
 سپاس شده توسط montenegro
آقا سایت دانلود  با نیرو انسانی کم به جایی نمیرسه ها باید یه تیم کامل ببندی ( پشتیبانی . طراحی . جمع آوری اطلاعات و ... ) همه اینا رو یه نفره میکنی ؟
چون وا نمیکنی گره ای خود گره مباش . ابرو گشاده باش . تند خوی نباش
رهبر جمهوری اسلامی ایران
 سپاس شده توسط WorldTheme
(93-6-26، 03:22 عصر)amirrezafallahi نوشته است: آقا سایت دانلود  با نیرو انسانی کم به جایی نمیرسه ها باید یه تیم کامل ببندی ( پشتیبانی . طراحی . جمع آوری اطلاعات و ... ) همه اینا رو یه نفره میکنی ؟

حق با شماس اما متاسفانه خیلی عجله کردن . با این حال ما براشون آرزوی موفقیت میکنیم .
هر سایتی با تلاش موفق میشه ...
زمان میخواد ... دانلودها و سافت 98 الان بیش تر از 2-3ساله فعالند ... . 

سپاس شده توسط montenegro
(93-6-23، 08:14 عصر)WorldTheme نوشته است: شما اول روی یه هاست 100 مگ ارزون ، کار کن تا چم و خم کار دستت بیاد ( منظورم این نیست که سایت دانلود رو روی اون 100 مگ سوار کنی ... منظورم اینه که یه سایت دیگه با یه مضمون دیگه راه اندازی کن تا متوجه بشی وردپرس چیه و سی پنل چیه و هزار جور چیز دیگه)

نقل قول: - ن ت  ا ف ر ا ز (من کار نکردم اما اکثر دوستان راضی بودن) سلام نمیخوام این سرویس رو خراب کنم ولی باگ داشت توی cpanel که بدون دسترسی میشد ساب دامین ساخت و دیفیس کرد سایت رو [تصویر:  smile.gif]

خب دیفیس بشه ... من که قبلا هم گفتم ، هک شدن چیز بدی نیس و خیلی کلاس داره . به هر حال ممنون از اطلاع رسانیت .

هک dust dari ?

شما فکر کن سایت طراحی سایت داری وقتی نتونی امنیت سایت خودت رو تامین کنی چطور میخوای سایت مشتری رو هم ایمن کنی ؟

یه سری سایت ها درامد زا هستن و شاید خرج خانواده از سایت در بیاد :| سایتت هک بشه امنیت و طراحی و ... کاربلد بودن شما زیر سوال نمیره عایا ؟
 سپاس شده توسط ArashDma ، M.Wilson ، HMD ، Bahamin
(93-6-27، 09:01 صبح)Hacking نوشته است: هک dust dari ?

بله . مدتیه که علاقه عجیبی به هک شدن دارم . انشاالله بعدا که یه سایتی چیزی درست کردم ، حتما آدرسش رو واستون میفرستم .

نقل قول: شما فکر کن سایت طراحی سایت داری وقتی نتونی امنیت سایت خودت رو تامین کنی چطور میخوای سایت مشتری رو هم ایمن کنی ؟

یه سری سایت ها درامد زا هستن و شاید خرج خانواده از سایت در بیاد :| سایتت هک بشه امنیت و طراحی و ... کاربلد بودن شما زیر سوال نمیره عایا ؟

حرف شما در کل درسته ، اما نه برای من . من اگر سایتی راه اندازی کنم ، طراحی قالب خواهد بود و نه طراحی cms .
 سپاس شده توسط Hack!ng
(93-6-27، 09:48 صبح)WorldTheme نوشته است:
(93-6-27، 09:01 صبح)Hacking نوشته است: هک dust dari ?

بله . مدتیه که علاقه عجیبی به هک شدن دارم . انشاالله بعدا که یه سایتی چیزی درست کردم ، حتما آدرسش رو واستون میفرستم .
ایرانی تو مرام ما نیست مگر مواقع خاص

نقل قول: شما فکر کن سایت طراحی سایت داری وقتی نتونی امنیت سایت خودت رو تامین کنی چطور میخوای سایت مشتری رو هم ایمن کنی ؟

حرف شما در کل درسته ، اما نه برای من . من اگر سایتی راه اندازی کنم ، طراحی قالب خواهد بود و نه طراحی cms .

قالب وردپرس برای مثال با php نوشته میشه دیگه

90% مواقع پلاگین باگ نداشته باشه themes وردپرس ممکنه داشته باشه
 سپاس شده توسط ArashDma ، WorldTheme ، barati ، M.Wilson ، HMD ، Bahamin ، i LDA
(93-6-26، 02:53 عصر)WorldTheme نوشته است:
(93-6-26، 02:19 عصر)montenegro نوشته است: بله کاملا از جمله امضاتون مشخصه :

نقل قول: اگر میخواین موفق باشین ، من رو الگو خودتون قرار بدین

که چقدر آدم خوب و موفقی هستید

خخخخ
اون امضا بحثش جداس . میخواستم یه جمله حکیمانه و عمیق بذارم بلکه کاربرا یه فیضی ببرن . فکر کردم اگه من رو الگو قرار بدن خیلی فیضش بیشتره .

نقل قول: دوستان همه حرفای شما قبول ولی به نظر من اگه میخوای رتبه و بازدید بهتری داشته باشی بهتره که هاستت تو ایران باشه و همچنین بهترین نوع منظورم لایت اسپید باشه چون خیلی تاثیر داره موفق باشی

درسته اما خیلی مهم نیست . برای بازدید و رتبه بهتر ، راهکار های مهم تری هم وجود داره
دوست من برای بازدید چند تا چیز ملاک هست که در زیر مینویسم
1 بروز بودن سایت
2 سئو بودن مطلب و قالب و همچنین اختصاصی بودن
3تبلیغات بصورت متنی و بنری
4هدف از زدن سایت
انشالله که مورد قبول دوستان واقع بشه
 سپاس شده توسط montenegro
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان