بک لینک

موضوع بسته شده است 
سرور مجازی ایران یا خارج کشور؟
سلام خدمت دوستان

به نظر شما برای یک آپلود سنتری که فقط کاربرای ایرانی توش آپلود میکنند ولی بازدید از خارج کشور هم داره سرور مجازی ایران رو پیشنهاد میکنید یا خارج از کشور؟
لطفا راهنماییم کنید
با تشکر
 سپاس شده توسط F.Seraji
سلام دوست من. با توجه به اینکه می خواید سرور مجازی خریداری کنید برای کاربران ایرانی (هرچند هم که کاربر خارجی داشته باشه) ، بهتره سرور ایرانی خریداری کنید چون از لحاظ سرعت بهتره و مهمترین فاکتور برای یه آپلود سنتر سرعتشه.

هرچند مال ایران یه سری مشکلات هم داره!
 سپاس شده توسط Bahamin ، Browning ، y235 ، F.Seraji ، AmirRezaei ، Farshad0732 ، Miss Azad
سرور خارج مناسبه
سرعت
امنیت 
خیلی بهتر از ایران هست من خودم رو هاست خارج از کشور اپلودسنترم رو بنا کردم خیلی هم سرعت اپلودش خوبه
و یک سایت خبری هم در سرور خارج دارم سرعت لود خیلی بالایی داره
ادرس نمی تونم بدم چون تبلیغ محسوب میشه
بازگشت حباب یخی 94/2/12 
 سپاس شده توسط F.Seraji
بهتره که از سرورهای ایرانی استفاده نکنید .
چون ممکنه بعضی از کاربران با هیلتر شکن وارد بشوند و با Ip خارجی باشند . البته مشکل جدی براشون پیش نمیاد ولی بهتره اینکارو نکنید تا کیفیت برای همه حفظ بشه .
اگر هم میخواهید در اسکریپت تغییرات ایجاد کنید طوری که برای کاربران ایرانی از سرور ایران و کاربران خارجی از سرور فرانسه استفاده بشه .
بهتون توصیه میکنم از دیتاسنتر ovh فرانسه استفاده کنید قیمت و کیفیت خوبی داره و از هزتنر آلمان بسیار با کیفیت تر و با ارزش تر هست .
این نکته رو هم یاد آور بشوم که باز هم بهتره که اسکریپت و فایلهای دیتا جدا از هم باشند و در سرور های مختلف نگه داری شوند تا اگر برای یکی مشکل پیش آمد بقیه دارای مشکل نشوند .
اگر این کار رو کردید بر روی سرور دانلود ویندوز و iis نصب کنید تا به راحتی و بدون مشکل از سرور استفاده کنید و بتونید نهایت سرعت رو تجربه کنید .
برای خود اسکریپت هم بهتره از هاست پر سرعت استفاده کنید .
دلیل اینکه اکثر هاستینگ های ایرانی از دیتاسنتر های آلمانی استفاده میکنند به دلیل ارزونی سرورهای این دیتاسنتر هست .

موفق باشید
 سپاس شده توسط Bahamin ، HMD ، Gh-Moradi ، Browning ، mr.mohsen ، y235 ، F.Seraji ، AmirRezaei ، Farshad0732 ، Miss Azad
(93-4-2، 12:55 عصر)hojre نوشته است: رو هم یاد آور بشوم  که باز هم بهتره که اسکریپت و فایلهای دیتا جدا از هم باشند و در سرور های مختلف نگه داری شوند تا اگر برای یکی مشکل پیش آمد بقیه دارای مشکل نشوند .

به نکته ی خوبی اشاره کردید. شاید بهتر نباشه بگم اکثر ، بلکه بگم همه ی آپلودسنترهای شخصی ایران این مشکل رو دارن که تا یه مشکلی برا سرور بوجود میاد کل سیستم به خطر میافته و این نشاندهنده عدم مسئولیت پذیری و مهم نبودن کاربران برای افراده که باعث بی اعتمادی به آپلودسنترها شده.
خوشبختانه این همون نقطه قوت فضاهایی مثل پارسی اسپیس هستش.
باید توجه داشته باشید که راه اندازی آپلود سنتر ، خریداری یه هاست یا سرور مجازی و بعد نصب یه اسکریپت روش نیست. آپلودسنتر یعنی مسئولیت
 سپاس شده توسط Bahamin ، y235 ، F.Seraji ، AmirRezaei ، Farshad0732 ، Miss Azad
در کل سرور های داخل کشور برای ساکنین داخل کشور خوبه و سرعتش برای ایران خیلی بالاتر از سرور خارجه ولی سرور خارج سرعتش تو ایران پایین تره البته زیاد فرقی نداره ولی سرور ایران ارزون تر هم هست Smile

می تونی مثل آپلود بوی رفتار کنی...

آپلود بوی موقع آپلود 3 تا گزینه داره !

world

ir1

ir2

که دیگه خودتون می دونید یکیش لینک جهانی دوتای دیگه هم ایران.

موفق باشید Smile

سپاس شده توسط Bahamin ، y235 ، F.Seraji
راه اندازی و گسترش آپلود سنتر کار اشتباهیه . بیخود خودتون رو درگیر نکنید
 سپاس شده توسط Bahamin ، y235 ، barati ، F.Seraji ، Gh-Moradi
(93-4-2، 04:44 عصر)WorldTheme نوشته است: راه اندازی و گسترش آپلود سنتر کار اشتباهیه . بیخود خودتون رو درگیر نکنید
احسنت
به نظر من هم آپلودسنتر اگر بی برنامه شروع شود مثل خیلی از آپلودسنتر هایی که با کلیجا یا مهالیسم شروع کردند و نابود شدند پایانی جز نابودی نخواهد داشت.
من الان یادم نمیاد ولی خیلی آپلود سنتر بوده که اومدن و رفتن. مثل ایران بلاگ، تهران 98 ، وطن آپلود، آخریش آپلود 7 و ...
 سپاس شده توسط barati ، F.Seraji ، WorldTheme ، Bahamin ، Mr.Navid ، Gh-Moradi
آقا یاور آپلود 7 داره به کار خودش ادامه میده
See The Great

Feel The Great
 سپاس شده توسط F.Seraji ، Bahamin
ممنون از تمامی دوستان بابت پاسخ گویی
فقط به نظرتون سرور مجازی آمریکا خوب هستش ؟ از نظر سرعت و کیفیت
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان