بک لینک

موضوع بسته شده است 
صفحه دیفیس امام نقی (ع)
میشه بگید چه نوع سایتی هایی قراره هک کنید؟!
بعد میخاید بزنید تقدیم به امام نقی(ع)؟!

الان خودتون رو بزارید جای یک فردی که شیعه و ایرانی نیست
امام نقی کیه؟ 
دو حالت داره 
یا اینکه فکر میکنن یه شخصی که شما دوسش دارید ! (خب در این حالت که تاثیری نداره هک شم چون هک شخصی محسوب میشه)
یا اینکه فکر میکنن یه رهبر دینی یا سیاسی هستش که شما رو سرپرستی میکنه و اطاعت میکنید (خب در این حالت هم خود امام نقی (ع) شناخته نمیشه و یه نوع جنگ سایبری محسوب میشه چرا ؟ چون عرب زبان ها به خیلی افراد میگن امام ! چه سیاسی چه مذهبی ! حالا جای بدترش اینه که وهابی هم به یه سری امام دارن با اسمایی شبیه همینا و الله و اکبر الله و اکبر هم میگن )

خب بنظرتون اصلا اینکار درسته؟!
بهتر نیست اگاه کنید که منظور از این امام نقی چی هست و چرا اصلا اینکارو میکنید ؟ (حتی توی یک پیج جدا)

در پناه حق
سرور مجازی هتزنر
کیفیتی و قیمتی بینظیر
همراه با انواع کانفیگ ها
 سپاس شده توسط Hack!ng ، Bahamin
خب در همون دیفس میشه این کار را کرد نمیشه!؟! ترجمه ای از زندگی نامه ایشون را میذاریم!
... من پی اس دیشو بخواین می زنم!
اگر ازم ناراحتید حلال کنید....
 سپاس شده توسط Mr.Navid ، Hack!ng
اتفاقا به نظر من خیلی هم طرح خوبیه
توی این دور زمینه که ما دستمون به جایی نمی رسه بهترین کاره
شما فک کن ما اصن رفتیم یه وبلاگ به زبان انگلیسی هم زدیم،به نظرت چن نفر آدم .......میرن نگاه میکنن
اما حالا اگه یه سایت از همون خواننده ی حرومزاده هک بشه بسیاری از مردم و طرفدارانش بینشون جلب توجه میشه
هم چنین موافقم که در دیفیس حرفی از شیعه بودن هم زده بشه که یه وقت فک کنن امام عربای.در ضمن با این طرح خانم ازاد هم که یه زندگی نامه ی کوتاه ازامام نقی (ع)باشه موافقم
در حال برنامه نویسی یک اسکریپت هستم...|منتظر باشید 
 سپاس شده توسط Hack!ng
میلاد این چطور شده؟

البته این قالب دیفس بود من یکم ویرایش کردمSmile

دمـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــو

این هم با پرچم ایران

دمــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــو
 سپاس شده توسط Mr.Navid ، HMD ، Miss Azad ، Black Ghost ، Hack!ng ، F.Seraji ، Bahamin ، mmsh ، mahdizz ، بچه فضول ، سجاد781 ، erfanoo
عالیه
فقط اون اهنگه اصن بهش نمیاد
به طرح کاربر mmsh یه نگاهی بندازید
اونم خوبه
(93-4-15، 12:07 عصر)AmirRezaei نوشته است: میلاد این چطور شده؟

البته این قالب دیفس بود من یکم ویرایش کردمSmile

دمـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــو
کارت عالیه...فقط بهتره پایین صفحه هم نوشته هایی بنویسی و یا مثلا پرچچم ایران رو بزاری پایینش اینطوری عالی میشه
در ضمن شیعه بودن رو هم قید کنید

خانم ازاد چی شد
قرار بود psd رو ارائه بدید

در ضمن یه چیزی
اگه واقعا موافقید
یکی یه زندگینامه ی کوته رو بده به من تا به انگلیسی ترجمه کنم
(93-4-15، 02:45 صبح)y235 نوشته است: ببخشید میلاد جان به کارت احترام میذارم ولی فقط یه چیز دارم بگم: مگه امام نقی با کسی دعوا داره؟!
به جای این که بری سایتشون رو هک کنی که بعد یه فحش هم زبونم لال خاک به دهنم به امام نقی بدند بهتره مثلا یک وبلاگ انگلیسی درست کنی و همه چیز رو برای خارجی ها توضیح بدی صاف و بدون کم و کاست باور کنید اونا هم آدمای خوبی هستند، باور میکنند. انسان ها همه مخلوق خدایند ، انسان برتر که نداریم همه رو خدا دلشون رو روشن کرده خواه مسلمان خواه نامسلمان
.
من عادت ندارم حرف بزنم ولی واقعیتش یکم ناراحت میشم وقتی یکی یک سایت رو هک میکنه بعد پوستر اماما رو میذاره داخلش یا حتی اصلا اسم ایران رو میذاره.
البته فکر کنم خودت هم همه ی این چیزا رو قبول داری چون توی پستت گفتی درخواست یکی از دوستان بوده.
اخه عزیز من در این سایت ها و وب ها به اهل بیت ما توهین شده بعد شما میگی اونا خدارو قبول دارند.
 سپاس شده توسط Hack!ng ، y235
این هم با پرچم ایران

دمــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــو
 سپاس شده توسط Hack!ng ، بچه فضول ، سجاد781
عاقا یاور ینی ما بریم به یه سری ادم زبون نفهم بگیم امام نقی همچین شخصیتی بوده
من که چشم اب نمی خورهConfused
 سپاس شده توسط Hack!ng
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان