بک لینک

موضوع بسته شده است 
درخواست ریپ قالب
(93-5-7، 10:01 عصر)Mehrzad نوشته است: سلام

ریپ کار درستی نیست دوست من
چه ایرانی چه خارجی...

(93-5-7، 10:46 عصر)mahdiii نوشته است: خجالت داره

(93-5-8، 12:00 صبح)i.sharifi نوشته است: محض اطلاع :
سوء استفاده از اموال دیگران با اعتقادات یک فرد مذهبی مسلمان ، شیعه دوازده امامی منافات داره آقای سرپرست ناظمان .

دوستان گرامی؛
چه می خواهید مرا مسخره کنید چه می خواهید عادلانه و منصفانه با موضوع برخورد کنید خدمتتان عرض می کنم که طبق فتوای مرجع تقلید بنده حق استفاده از محصولات خارجی از راه های اینچنینی مانعی ندارد در عین این که همین امر برای محصولات اسلامی و ایرانی دارای اشکال است. حتی اگر غیر عقلانی باشد و حکمتش را ندانـ(ـیـ)ـم موظفیم به دستور مرجع مجتهد "اعلم" عمل کنیم.
بنده بی پروا عرض می کنم؛ از آیت الله العظمی سیستانی تقلید می کنم و این امر را شخصا از ایشان پرسیده ام. لطفا به من نگویید ...
یقین دارم غریب به اتفاق 90% افراد حاضر در این انجمن از یک ویندوز کرک شده همراه با نرم افزار های کرک شده استفاده می کنند و دم از غیر اخلاقی بودن ریپ یک قالب 70 و اندی دلاری می زنند ...
الان حتی اگر قانع هم نشده اید و یا هر اعتقاد دیگری در این زمینه دارید خب به بنده مربوط نیست، در این زمینه تکلیفم روشن هست و مسئولیتش را به خودم واگذار کنید.
پس در مورد این مسئله دیگر نیازی به بحث نیست و صحبت دیگری در موردش ندارم.

(93-5-7، 10:42 عصر)mortezaal نوشته است: احتمالا هدف خاصی از این درخواست دارید.
شما که خودتون طراح پوسته وردپرس هستید نباید براتون کاری داشته باشه.
اگه مشکلتون وقته که میتونید به مرور انجام بدید ظاهر قالب سادست.

(93-5-7، 11:37 عصر)هکر نوشته است: سلام رهنما فرد !!!!!!!!!!!!

شما اسکریپت نویس هستید این درخواست چی شود ؟

با عرض سلام؛
حقیقتش وقتش را ندارم و کار هم یکم عجله ای است و باید در کمترین زمان ممکن انجام شود.

(93-5-7، 09:25 عصر)mohammadhero نوشته است: سلام
به وبلاگ میتونم بارتون حتی رایگان ترجمه کنم.
ولی به وردپرس هنوز نهSmile

میخواید به بلاگفا ترجمه کنم بعد با افزونه blogfa to wordpress بزارید برای وردپرستون؟

واقعا لطف دارید.
ببخشید شما امکان ریپ این قالب را با این امکانات دارید؟

1. فارسی سازی و راست چین کردن قالب
2. شخصی سازی فایل های قالب (عکس ها و اسکریپت ها و شیوه نامه ها و تمامی فایل ها از پوشه ی کد های قالب خوانده شوند نه از سورس آنلاین)
3. صفحات داخلی اصلی در قالب کدی جدا تحویل گردد. (مثلا صفحه ی یک پست خالی و نظر دهی)

یا علی (ع)
 سپاس شده توسط sh.karimi ، پویا ناجی ، alivesali ، evil1378 ، Mr.Navid ، mortezaal ، ahmad-ahmad ، AliTayefi ، Farshad0732 ، mahdizz ، pouya.raie
دوست عزیز

معنی کلمه ریپ چیه؟
ریپ  یا همون قاپیدن یا دزدی.
مرجع تقلید شما گفته که ریپ کنید؟؟؟؟
مرجع تقلید شما جناب آقای آیت الله العظمی سیستانی تا الان 1 خط برنامه نوشتند؟
اصلا میدونه برنامه نویسی چیه؟؟؟ میدونه یک برنامه نویس چقدر وقت میزاره چقدر زحمت می کشه تا یک برنامه هرچند ساده را بنویسه؟؟؟

دوست من
خودتون تا الان شده کسی یکی از کاراتون رو ریپ کنه؟؟؟
واسه من یکی که زیاد پیش اومده...

اما از شمایی که می خواین ریپ کنید واسه 1 بار خودتون رو جای اون برنامه نویسی بزارید که با زوق برنامه ای رو می نویسه...
کار به خیر و شرش ندارم اما می خوام بدونم در منطق خودتون هم ریپ حلاله؟

اگر حلاله پس چرا توی انجمنه تخصصی این رو ذکر میکنی؟
باید انجمن ریپ پیدا کنی

متعجبم که چطور Admin عزیز درخواست ریپ رو در انجمن می بینه ولی سکوت میکنه.
Admin جان اسم این  انجمن رو چی گذاشتی؟؟؟
حتما خود شما هم برنامه نویسی کردید. پس واسه همون زحمتی که میکشی و ارزشی که واسش قائل هستی این درخواست های توی انجمن رو ممنوع کن.
رهنمافرد عزیز شما هم مطمئن باشید که اگر از هوش و ذوق و هنر خودتون استفاده کنی 100 برابر بهترش رو میتونی درست کنی.
امیدوارم این جملات بنده را به منظور بد برداشت  نکنید و با وجدان خودتون تصمیم بگیرد.

کلام آخر:
دوستان اگه خدا دزدی رو گناه کرده پس ریپ هم گناهه، اما از نوع مدرنش.
به امید روزی که همه ایرانی ها از ذوق هنری خود استفاده کنند.
موفق باشید
اخبار، آموزش و معرفی دنیای فناوری اطلاعات
 سپاس شده توسط i.sharifi ، AliTayefi ، samankhosravi ، DV7
دوستان جو نگیردتونBig Grin

فقط یه سوال کردن!

------------------------

فک کنم بتونم.آدرس را توی پ.خ بدید!

مُرد !
 سپاس شده توسط Farshad0732 ، رهنمافرد
بلدید ریپ کنین بهشون تحویل بدید بلد نیستید اوقات خودتون رو با یه چیز دیگه سپری کنین.
بسته شد
 سپاس شده توسط mahdi-yas ، Meysam Moghadam ، Mr.Navid ، ipry ، evil1378 ، Farshad0732
از تمام اسپمر های گرامی تقدیر و تشکر در حد فعلی ، به عمل آمد .

ان شاء الله دفعه بعد بهتر جبران کنیم .

موفق باشید ... Smile
You're Just A Little Infant

سپاس شده توسط Meysam Moghadam ، Mr.Navid ، AliTayefi ، ipry ، ابوالفضل ، Farshad0732 ، Makaveli ، 3iran ، رهنمافرد ، historian
(93-5-9، 04:25 عصر)Mehrzad نوشته است: دوست عزیز

معنی کلمه ریپ چیه؟
ریپ  یا همون قاپیدن یا دزدی.
مرجع تقلید شما گفته که ریپ کنید؟؟؟؟
مرجع تقلید شما جناب آقای آیت الله العظمی سیستانی تا الان 1 خط برنامه نوشتند؟
اصلا میدونه برنامه نویسی چیه؟؟؟ میدونه یک برنامه نویس چقدر وقت میزاره چقدر زحمت می کشه تا یک برنامه هرچند ساده را بنویسه؟؟؟
با سلام؛
اولا ریپ در لغت به معنای پاره کردن یا تبدیل کردن است نه دزدی این که از تفسیر غلط شما هر چند از خود بنده بپرسید می گویم چه فرقی می کند هر دو یکی هستند اسمش را عوض کرده ای ... اما به هر حال از خودتان معنی نکنید!

ثانیا طبق فتوای مرجع تقلید استفاده از نرم افزار های قفل شکسته ایرادی ندارد. اصلا قید و شرطی مبنی بر رضایت تولید کننده وجود ندارد.
بله یک موقع هست شما با قانون کپی رایت مواجه هستید، در این صورت اجازه ی عمل به خلاف قانون ندارید و شرعا اشکال دارد اما ببینید شما اگر احکام تقلید را بدانید مستحضر هستید که عمل به فتوای مرجع وظیفه است و اگر اشتباه باشد برگردن مرجع تقلید هست نه مقلد و در ایران قانونی موسوم به کپی رایت مطرح نیست.
همان خدایی که دزدی را حرام کرده ابتدا دستور به تقلید داده و مرجع تقلید بنا به آیات قرآن روایات و ... احکام شرع را برای شما تبیین می کند. از همین جا است که در می یابیم دزدی حرام است. همین دزدی ممکن است در شرایطی از کسانی اشکال نداشته باشد.
شما وقتی به خدا ایمان و یقین قلبی دارید دیگر احکامش را با عقل خود نمی سنجید. شما با عقل خود به این می رسید که خداوند عالم ترین ، حکیم ترین و تواناترین است. بنا بر این دیگر هرگز حکم خدا را با عقل خود بالا و پایین نمی کنید. اگر قرار بود خدا عقل را به ما داده باشد که همه جا با آن تصمیم بگیریم که دیگر نیازی به دین و اندازه آموزی نبود. اگر عقل همه جا کارگشا بود که دنیا به سیاه چاله ی جهالت و ضلالت کشیده نمی شد.
ببینید این مباحث از پایه های اعتقادی هستند، اگر هنوز هم قانع نشده اید با بنده تماس بگیرید حاضرم مفصلا در این باره به بحث و گفتگو بنشینیم اما این مباحث از حوصله ی این انجمن خارج است. هر صحبتی هست با بنده خصوصی تما بگیرید.

(93-5-9، 04:25 عصر)Mehrzad نوشته است: دوست من
خودتون تا الان شده کسی یکی از کاراتون رو ریپ کنه؟؟؟
واسه من یکی که زیاد پیش اومده...

اما از شمایی که می خواین ریپ کنید واسه 1 بار خودتون رو جای اون برنامه نویسی بزارید که با زوق برنامه ای رو می نویسه...
کار به خیر و شرش ندارم اما می خوام بدونم در منطق خودتون هم ریپ حلاله؟

اگر حلاله پس چرا توی انجمنه تخصصی این رو ذکر میکنی؟
باید انجمن ریپ پیدا کنی
بله اگر حکم خداست اصلا منطق من این جا مطرح نیست ...
منتها اصلا نفهمیدم چیزایی که در مورد انجمن تخصصی و ریپ و ... گفتید. :|

(93-5-9، 04:25 عصر)Mehrzad نوشته است: ...

کلام آخر:
دوستان اگه خدا دزدی رو گناه کرده پس ریپ هم گناهه، اما از نوع مدرنش.
به امید روزی که همه ایرانی ها از ذوق هنری خود استفاده کنند.
موفق باشید
در این مورد هم که پاسختون رو بالا دادم ...

یا علی (ع)
 سپاس شده توسط M.Wilson ، Mr.Navid
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان