بک لینک

موضوع بسته شده است 
بعد از خواندن این تاپیک باز هم دامنه ی رنک دار می خرید؟
شاید تا حالا از خودتون پرسیدید :
چرا با اینکه گوگل خیلی وقته پیج رنک سایت هارو اپدیت نمیکنه ولی بعضی از دامنه ها در عین ناباوری رنک میگیرن
یا
چرا یه وبلاگ با بازدید بسیار کم و الکسای داغون پیج رنک 8 دارد
شاید بعد از این سوال ها به تضاد بین پیج رنک و بازدید خود فکر میکنید و در این اثنا گوگل و مدیرانش را زیر فحش کتلت می نمایید
بگذریم ! این پیج رنک گرفتن حقه ای ایست که مافیای بزرگی تو ایران و سایر کشور ها راه انداخته است مثالش تبلیغاتی از قبیل :
فروش دامنه رنک 4 با قیمت پایین :|
فروش بک لینک از سایت رنک 7 :|
اما واقعا جریان چیست ؟
فرض کنید مدیر همین بلاگرز با آدرس blogers.ir و رنک یک دامنه با نام blogersihayeiran.ir پارک کند در دسترسی به مخزن هر دو دامنه را یکسان کند
جالب اینجاست پس از حدودا 3 ما نه تنها پیج رنک دامنه ی دوم با اولی یکسان میشود بلکه حتی بک لینک ها نیز مساوی میشوند
اما آیا واقعا ارزش دو دامنه برابر است ؟
خیر سواستفاده گر ها این کار را فقط برای فروش دامنه های خود انجام میدهند مثلا اگر شما سرچ کنید انجمن وبلاگ نویسان
شاید دامنه ی اول در صفحه ی اول بدرخشد و در صفحه 40 باید به دنبال دامنه ی دوم بگردید! و با برداشتن دامنه از حالت پارک
پیج رنک 0 میشود !
خیلی وقت بود میخواستم این مسئله رو در این انجمن بیان کنم منتها وقت نگارش متن طولانی رو نداشتم
امیدوارم مفید واقع شود
جلوی بهزیستی نوشته بود شیر مادر و مهر مادر جایگزینی ندارد! اما پدرم مهر مادرم را پرداخت کرد، گاوی خرید و من با شیر آنبزرگ شدم، هیچکس حقیقت مرا نفهمید جز معلم ریاضی که همیشه میگفت گوساله بشین! حسین پناهی
 سپاس شده توسط -Saeed- ، soroush ، ipry ، i LDA ، Sir.Mahdi ، farnam2011 ، mboy2050 ، WorldTheme ، MohamadGh ، evil1378 ، Gh-Moradi ، kia12 ، mahdiii ، amir_vasfi
خیلی ممنون میخواستم دامنه رنکدار بخرم ولی دیگه نمیخرم
 سپاس شده توسط xboy
البته این روش اعتبار دامنه ی اصلی رو هم خدشه دار میکنه
جلوی بهزیستی نوشته بود شیر مادر و مهر مادر جایگزینی ندارد! اما پدرم مهر مادرم را پرداخت کرد، گاوی خرید و من با شیر آنبزرگ شدم، هیچکس حقیقت مرا نفهمید جز معلم ریاضی که همیشه میگفت گوساله بشین! حسین پناهی
کل مقاله به کنار !

اسم کتلت رو جلوی آدم گشنه اوردن به کنار Big Grin

پس چجوووری تو سایت های افزایش بازدید وبلاک رنک 4 می فروشند :/

دامین بره کنار رو بلاگفا که نمیشه همچین کاری کرد :/

چجوری وبلاگی با 2 بازدید روزانه این چنین ما را متحیر و مجبور به کتلت نمودن مدیران محترم گوگل می نماید ؟4

سپاس شده توسط mr.mohsen ، xboy
نقل قول: بعد از خواندن این تاپیک باز هم دامنه ی رنک دار می خرید؟
بله Smile
 سپاس شده توسط WorldTheme ، barati ، xboy ، evil1378 ، Mansouri ، -Saeed- ، AliTayefi ، 3iran ، DV7
البته نکته ای شما عرض کردید این طور که من متوجه شدم برای استفاده در یک وبسایت هست که از قبل دامنه داشته که کار خیلی بعیدی هست ...
خیلی ها تنها از دامنه ای که می خرن استفاده می کنن !
 سپاس شده توسط xboy ، -Saeed-
(93-5-9، 07:13 عصر)پويابهروش نوشته است:
بله Smile
بخرید...
دوستان عزیز دامنه رنک دار داری ارزش است
اما اینکه شما تشخیص دهید کدام دامنه دارای رنک مشقی است مهمه!!
اگر توانایی تشخیص دامنه رنکدار مشقی را ندارید نخرید !
(93-5-9، 11:24 عصر)xboy نوشته است:
(93-5-9، 07:13 عصر)پويابهروش نوشته است:
بله Smile
بخرید...

میخریم ...
-------------
خودم هم دامنه رنکدار رو اصلا قبول ندارم . اما خب باحاله !! فرض کنید رنک 5 یا 6 داشته باشین . اونوقت توی سایتتون یک پست میزنید و مینویسید که بعد از یکی دو سال تلاش مستمر گروه ما و همراهی شما عزیزان توانستیم به این درجه برسیم و ...

یه جور خود گول زنی هست !
 سپاس شده توسط پويابهروش ، DV7
نقل قول: فرض کنید مدیر همین بلاگرز با آدرس blogers.ir و رنک یک دامنه با نام blogersihayeiran.ir پارک کند در دسترسی به مخزن هر دو دامنه را یکسان کند
جالب اینجاست پس از حدودا 3 ما نه تنها پیج رنک دامنه ی دوم با اولی یکسان میشود بلکه حتی بک لینک ها نیز مساوی میشوند
اما آیا واقعا ارزش دو دامنه برابر است ؟ 
این متن کاملا غلطه. همینکه دو دامنه روی یه سایت باشن ، باعث یکی شدن پیج رنک هاشون نمی شه دوست عزیز کما اینکه باعث کاهش پیج رنک دیگری هم بشه اگر یکیشون روی اون یکی ریدایرکت نشه!! این گفته ها کاملا از روی بی مدرکی گفته شده!
وقتی که پیج رنک یه مطلب از یه وبلاگ یا صفحه از اون وبلاگ ، با پیج رنک خود اون وبلاگ برابر نیست ، یعنی پیج رنک دامنه هاش هم برابر نخواهند بود. می تونید در مورد وبلاگ خودتون امتحان کنید... Wink
البته دامنه های رنک دار اصولا باعث پسرفت هستن. چون برای به دست آوردن رنک باید در نتایج بود و برای اینکه در نتایج بود باید مطلب گذاشت. پس از خرید اون دامنه ، شما دیگه اون مطالب رو با اون عناوین و تنظیمات و آدرس ها ندارید پس کلی صفحه ی 404 دارید. یعنی شما دامنه ی رنک دار می خرید ، پس از یه مدت رنکش که هیچ از بین می ره ، خیلی شانس داشته باشید نمی رید توی لیست سیاه گوگل!!! این یه دلیله برای نخریدن دامنه ی رنک دار نه اینی که شما گفتید Smile
 سپاس شده توسط WorldTheme ، evil1378 ، AliTayefi ، barati ، DV7 ، -Saeed- ، amir_vasfi
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان