بک لینک

موضوع بسته شده است 
سری فیلم های دوره ی آموزشی طراحی وب
با عرض سلام و احترام خدمت کاربران گرامی؛
به اطلاع می رساند وب سایت آي کامپ در صدد تولید مجموعه ی فیلم های آموزشی وب از مقدماتی تا پیشرفته بر آمده و اولین دوره ی آموزشی این وب سایت موسوم به « دوره ی آموزشی طراحی وب » هم اکنون شروع به تولید شده است.
بنده مدرس این دوره هستم و احساس کردم اگر کل دوره یکجا در اختیار شما دوستان قرار بگیرد ممکن است دانلود و دیدن کردن از آن از حوصله ی بسیاری خارج باشد به همین سبب تصمیم گرفتم تا بخش ها را به صورت تک قسمتی به این تایپک اضافه کنم تا هم من تحت تاثیر بازخورد مثبت و منفی شما دوستان انگیزه ی ادامه ی کار داشته باشم و هم شما بتوانید به مرور زمان این مجموعه را پیگیری کنید و از محتوای آن بهره مند شوید.

لطفا سوالات خود را در تایپک جداگانه مطرح کنید.
با تشکر
 سپاس شده توسط ipry ، MR.MOHAMMAD ، samankhosravi ، mmsh ، WorldTheme ، barati ، Mr.AliReza ، ahmad-ahmad ، aminjan ، amir_vasfi ، Mr.Navid ، mr.hosein ، -Saeed- ، mahdiii ، g.saeed ، M.Wilson ، Farshad0732 ، Mohammadinia ، xboy ، Hack!ng ، farnam2011 ، AmirRezaei ، mohammad1 ، AliTayefi ، mahdizz ، Makaveli ، sh.karimi ، mboy2050 ، y235 ، Bahamin ، mohammadhero ، alivesali ، MohamadGh ، behzadzati ، alireza zamani ، Miss Azad ، kia12 ، DV7 ، MOHamMaD.Sh ، evil1378 ، sajad2816 ، Mehrzad ، 3iran ، F.Seraji ، ArashDma ، E.irannezhad ، Mansouri ، Pc-island ، mvg ، mortezaal ، ابوالفضل ، bia2trol ، farshad ، Mr.ali ، سجاد781 ، Milad7 ، Black Ghost ، historian ، پویا ناجی ، A.salehpour ، طراح قالب ، mhe ، parsa123 ، soroush ، erfan1380 ، یزدان ، PRISONER NUMBER 300 ، mrnajib ، modhamatan
آفرین . بالاخره یه کار مفید انجام دادی Smile
لطفا از کوتاه کننده لینک استفاده نکن . میخوام با IDM دانلود کنم ، نمیشه . به دانلودر مرورگر هم اعتقاد ندارم !
 سپاس شده توسط alireza zamani ، Mr.Navid ، رهنمافرد ، Hack!ng ، سجاد781 ، F.Seraji
مجبورم.
مدیریت محترم کلمه ی i c o m p رو فیلتر کردن لینک ها کار نمی کنه.
از انجمن آی کـامپ دانلود کن.
 سپاس شده توسط Mr.Navid ، mahdizz ، mboy2050 ، F.Seraji ، modhamatan
خیلی مثال جالبی زدید واقعا من خیلی خوب گرفتم این مطلب رو.
....
 سپاس شده توسط رهنمافرد ، mahdizz
بسیار عالی بود
!
 سپاس شده توسط رهنمافرد
(93-5-12، 03:45 عصر)WorldTheme نوشته است: آفرین . بالاخره یه کار مفید انجام دادی Smile
لطفا از کوتاه کننده لینک استفاده نکن . میخوام با IDM دانلود کنم ، نمیشه . به دانلودر مرورگر هم اعتقاد ندارم !

ضمن تشکر از رهنمافرد عزیز Smile
لینک رو کپی کنید و در تب add url دانلود منیجر کپی کنید.
موفق باشید
 سپاس شده توسط samankhosravi ، رهنمافرد ، A.salehpour ، Mr.Navid ، Farshad0732 ، WorldTheme ، mahdizz ، -Saeed-
بخش دوم با عنوان « پروتکل اینترنت » قرار داده شد.
ببینم تا حالا چقدر به من خندیدید؟! D:
 سپاس شده توسط samankhosravi ، Farshad0732 ، modhamatan
متاسفانه فعلا هر دوتا آموزشو هر وقت خواستم دان کنم نت پرید D:
سر فصل های جالب و کاملی داره به نظرم برنامه جالبیه (ندید گفتم !)

سپاس شده توسط رهنمافرد
سلام من دنبال برنامه فیلم برداری از صحفه ویندوز هستم مثل شما خوب کار کنه

ارسال میکنید برام سوپ رایز داریم براتون Smile
 سپاس شده توسط Mansouri ، alireza zamani ، Farshad0732 ، F.Seraji ، Miss Azad
(93-5-12، 04:42 عصر)رهنمافرد نوشته است: مجبورم.
مدیریت محترم کلمه ی i c o m p رو فیلتر کردن لینک ها کار نمی کنه.
از انجمن آی کـامپ دانلود کن.
خوبه وقت این کارا رو دارن ....
 سپاس شده توسط Mansouri ، رهنمافرد ، Mr.Navid ، Sir.Mahdi ، Farshad0732 ، MOHamMaD.Sh ، E.irannezhad ، AliTayefi ، سجاد781 ، amir_vasfi
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان