بک لینک

موضوع بسته شده است 
طراحی لوگو شارژ2می دم
داداش خوب شده اگه کسی بهتر نزد می گم ی چندتا تغیرات توش بدی ش رو برات می فرستم

دوستان هرکس می تونه طراحی کنه
به وبلاگ زبل ها سر بزنید
http://zebelha.mihanblog.com

به چندتا نویسنده نیاز مندیدم
اقا ما منتظریما!
Happy new Summer

PSM.IR | Comming Soon

اینم یه طرحی از من. تا اونجایی که میتونستم سعی کردم قشنگش کنم

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

گلِکسی تولز
دریافت ابزار ها و طراحی های گرافیکی

بهترین طرح مال این دوست عزیزمون بود [b]mj3a[/b]
در خصوصی با ایشون صحبت می شود
به وبلاگ زبل ها سر بزنید

سپاس شده توسط Aria.021
جالبه ایشون اصن چیزی که شما گفتینو انجام ندادن
به بنده مییگی بنویس شهر اموزش به انگلیسی بعد اونی که به فارسی نوشته رو انتخاب کنید 
البته این اصلا حسودی نیست فقط میگم تکلیف خودتونو مشخص کنید مردمو حیرون نکنید این نه برجسته شده نه انگلیسه 
من و اقای اریا بیشت از پنج شیش تا طرح زدیم براتون خب میگفتی فارسی بنویسید 
امیدوارم دفعه بعد مارو حیرون نکنید خوش باشی 
 سپاس شده توسط ParsaSM ، Aria.021
(93-6-23، 10:33 صبح)simorghmmm نوشته است: جالبه ایشون اصن چیزی که شما گفتینو انجام ندادن
به بنده مییگی بنویس شهر اموزش به انگلیسی بعد اونی که به فارسی نوشته رو انتخاب کنید 
البته این اصلا حسودی نیست فقط میگم تکلیف خودتونو مشخص کنید مردمو حیرون نکنید این نه برجسته شده نه انگلیسه 

با ایشون موافقم!
اصلا طرح فارسی به کنار لوگو یعنی یه تصویر بدون پس زمینه این که شما میگی یعنی والپیپیر !
دقت داشته باش که از اول والپیپر بزنیم مگرنه والپیپر از این چیزی که ایشون زدن خیلی حرفه ای تر میشد ساخت چیزی که خواستین اصلا لوگو نیست
اگر میدونستیم قراره تصویر باشه خیلی بهترشو میزدیمم اما تصاویر به قصد لوگو بودن نه والپیپر
Happy new Summer

PSM.IR | Comming Soon

سپاس شده توسط Aria.021 ، simorghmmm
(93-6-23، 01:19 عصر)Parsa Gamer نوشته است:
(93-6-23، 10:33 صبح)simorghmmm نوشته است: جالبه ایشون اصن چیزی که شما گفتینو انجام ندادن

با ایشون موافقم!
اصلا طرح فارسی به کنار لوگو یعنی یه تصویر بدون پس زمینه این که شما میگی یعنی والپیپیر !
دقت داشته باش که از اول والپیپر بزنیم مگرنه والپیپر از این چیزی که ایشون زدن خیلی حرفه ای تر میشد ساخت چیزی که خواستین اصلا لوگو نیست
اگر میدونستیم قراره تصویر باشه خیلی بهترشو میزدیمم اما تصاویر به قصد لوگو بودن نه والپیپر

از اونجایی که پای منم وسط کشیده شد منم با هر دو موافقم

اگه شما یه همچین تصویری میخاستی باید میزاشتی به سلیقه خودمون نه اینکه برجسته ساختن و اینگلیسی نوشتن و فارسی و این چیزا رو میکشیدی وسط. تصویری که اشون دادن و شما پسند کردین هیچ کدوم از اون ویژگی هایی که گفتین رو نداره که هیچ بلکه با خیلیاشون هم مخالفه!
در ضمن اصلا فکر نکنینی این هارو بخاطر اون شارژ گفتم چون خودتون هم دیدین وقتی طراح رو بهتون دادم شارژ نخاستم اینا رو گفتم چون شما از اون اول تاپیک حتی یه اعتبار یا تشکر یا حتی یه کلمه ممنون نگفتی...

حتی برای طرح mj3a نگفتی ممنون
آریاگراف
اولین و بهترین سایت کاملا ایرانی ارائه فایل و آموزش گرافیک خواهیم بود!
 سپاس شده توسط ParsaSM ، simorghmmm
[تصویر:  4lwbpnh29yx8wiwp2cve.jpg]

خواستید بگید تا PNG هم بزارم
گرچه بی مهری تو ، بر دل من سنگ زند
من به دستان پر از سنگ تو عادت کردم
 سپاس شده توسط ArashDma ، Black Ghost ، amir_vasfi ، jangvazan ، mj3a
(93-6-23، 02:19 عصر)aria021 نوشته است:
(93-6-23، 01:19 عصر)Parsa Gamer نوشته است:

با ایشون موافقم!

از اونجایی که پای منم وسط کشیده شد منم با هر دو موافقم

اگه شما یه همچین تصویری میخاستی باید میزاشتی به سلیقه خودمون نه اینکه برجسته ساختن و اینگلیسی نوشتن و فارسی و این چیزا رو میکشیدی وسط. تصویری که اشون دادن و شما پسند کردین هیچ کدوم از اون ویژگی هایی که گفتین رو نداره که هیچ بلکه با خیلیاشون هم مخالفه!
در ضمن اصلا فکر نکنینی این هارو بخاطر اون شارژ گفتم چون خودتون هم دیدین وقتی طراح رو بهتون دادم شارژ نخاستم اینا رو گفتم چون شما از اون اول تاپیک حتی یه اعتبار یا تشکر یا حتی یه کلمه ممنون نگفتی...

حتی برای طرح mj3a نگفتی ممنون

من از همتون عذر می خوامممممم
در طرح بعدی برای همتون جبران می کنمم
داداشم با برنده در خصوصی صحبت شد پس نیاز نیست بهش مممنون بگم
کستایی ای که هم طرح درست کردن مثبت دادمم

دوستان بنده از همه طرح ها استفاده می کنم ولی به بهترین یک هدیه ناقابل داده میشه

پارسا گیمر عزیز
اریا جان
HMD
بقیه دوستانی که طراحی کردن
برای اینکه نا حقی نشه  بنرتون رو لطف کنید قرار می دم در وبلاگ خودم یعنی زبل ها
به وبلاگ زبل ها سر بزنید

آقایون شما که میگین ما چندبار درست کردین. اگه من هربار که درست کردمو میزاشتم الآن 4تا پست گذاشته بودم. 4بار فایل ضمیمه رو تغییر دادم. شهر آموزش رو هم اگه دقت کنید توی پست اول به فارسی نوشتن خودشون پس منم فارسی زدم. اگه بخواین انگلیسی میزنم. تازه قشنگ ترم میشه چون استایل های زیادی براشون دارم. پایین شهر آموزش رو هم به سلیقه خودم سعی کردم فلت بزنم ولی از اول این شکلی نبود. من تا اونجایی که تونستمم سعی کردم متن رو برجسته جلوه بدم و سعی کردم که برجسته شدن جلوی زیبایی رو نگیره. منم از ایشون شارژ نمیخوام. چون هرکاری که میکنم در واقع دارم ازش تجربه کسب میکنم. من خودم تا بحال والیپیپر نساختم ولی چون ایشون لوگو رو با پس زمینه خواستن منم براش پس زمینه زدم. سبک من ساخت لوگو با استفاده از عکس های مربوط به موضوع هست. یعنی یک عکس رو توی متن لوگو جاسازی میکنم
گلِکسی تولز
دریافت ابزار ها و طراحی های گرافیکی

سپاس شده توسط Aria.021
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان