بک لینک

موضوع بسته شده است 
ریپ قالب
سلام،کسی از دوستان میتونه  درمورد ریپ قالب های وبلاگ هایی از سرویس های وبلاگدهی بلاگفا یا میهن بلاگ استفاده میکنند منو راهنمایی کنه؟ممنون میشم جواب بدید

!
شخصی سازی قالب،طراحی بنر و هدر هر کی خواست پ.خ بده

مــخ من مث یــه مــوتور پورشه رسما | | انقدر تند مــیره سرعــت صـوتـ شکـست رفــتـ
دوست گرامی، ریپ قالب یک کار غیر اخلاقی و نوعی دزدی محسوب می شود. به شما توصیه می کنیم که به دنبال این امر نباشید. بیشتر قالب های نوشته شده برای سرویس های وبلاگ دهی به طور رایگان در دسترس هستند شاید با کمی جستجو بتوانید نسخه ی قابل دانلود آنها را بیابید.
 سپاس شده توسط TOTALBARCA ، modhamatan ، Mohammadinia ، Miss Azad ، Mr.Navid ، E.irannezhad ، damaskrose ، Gh-Moradi ، یزدان ، Farshad0732
درصورتی که از اون سایت یا وبلاگ اجازه بگیرم،بازم مشکل داره؟

مــخ من مث یــه مــوتور پورشه رسما | | انقدر تند مــیره سرعــت صـوتـ شکـست رفــتـ
دوست عزیز همان طور که admin محترم گفتند قالب های وبلاگ دهی رایگان هست مگر این که 
مدیری خواست بده قالب اختصاصی طراحی کنه.
که اصولا %99.5 یا بهتره بگم %100 از دوستان غیر ممکنه که اجازه ی ریپ ان رو بده چون هزینه کرده
ولی اگه اجازه داشته باشید مشگلی نداره (اجازه ی رسمی)که اگه بعد شکایت کرد و ادامه داد 
بتونید بگید که من اجازه دارم و نشون بدی.
1 تیرمیام بعد ازامتحانات امسال سال نهایی و مهمی هست برام اخه می خوام انتخواب رشته کنم برام دعا کنید
 سپاس شده توسط TOTALBARCA
همان طور که مدیر محترم .آقا محمد گفتند این کار،کار غیر اخلاقی وحرام است.اما اگر از نویسنده بپرسی واجازه بدهد مشکلی ندارد.
 سپاس شده توسط TOTALBARCA
پس چطور سایت هایی مثل کمیاب تم قالب های سایت ها رو ریپ میزنن؟و بیشتر سایت ها هم بهشون اجازه میدن؟

نمی دونم ولی فکر کنم از سازنده یقالب اجازه میگیره و میزاره برای فروش مثل ادرس زیر که یک قالب فروشی برای 
وردپرس هست و کاربرا اونا خریداری میکنند برای ریپ قالب باید از طراح اون قالب اجازه داشته باشی نه کسی که قالب رو داره
منظورم بیگ تم هست اونم قالب های فروشی داره
1 تیرمیام بعد ازامتحانات امسال سال نهایی و مهمی هست برام اخه می خوام انتخواب رشته کنم برام دعا کنید
 سپاس شده توسط TOTALBARCA
حتما اجازه می گیرند زیرا اگر بدون اجازه ومجوز عمل کنند،از نظر قانونی پیگرد قانونی دارد
 سپاس شده توسط TOTALBARCA
یا قالب رو میخرند و یا لینک سایت اصلی صاحب قالب، در قالب هست و باعث افزایش بازدید میشه
گلِکسی تولز
دریافت ابزار ها و طراحی های گرافیکی

سپاس شده توسط TOTALBARCA
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان