بک لینک

ثامن بلاگ
سلام.
شما ثامن بلاگ رو برای ساخت وبلاگ پیشنهاد می کنید؟
من با پنل مدیریتش کار کردم.
سیستم خوبی به نظر می رسه.
تبلیغ نداره تو وبلاگ ها.
مطالب رو میشه از سرویس دهنده های دیگه انتقال بدی به ثامن بلاگ(البته امکان زیاد شاقی نیست یه سری مشکلات داره)

میخواستم بدونم وضعیت ایندکسش تو گوگل چجوریه؟
و در کل شما ثامن بلاگ رو پیشنهاد می کنید؟؟؟
با تشکر.
شب خوش.
پاسخ
سرویس وبلاگ دهی خوبیه ولی خب کلا من وبلاگ رو \یشنهاد نمیدم نمیتونی با وبلاگ یشرفت کنی
پاسخ
 سپاس شده توسط EVIL
(94-3-22، 11:08 عصر)A.salehpour نوشته است: ولی خب کلا من وبلاگ رو \یشنهاد نمیدم نمیتونی با وبلاگ یشرفت کنی

اشتباه محضه!
یه وبلاگ با یه دامنه ساده روش امکان پیشرفت فوق العاده ای داره. ثامن بلاگ هم فوق العاده ست.
پاسخ
 سپاس شده توسط EVIL ، ArashDma
وبلاگ واسه خودت نیست هر زمان به هر دلیلی سرویس دهنده میتونه بزنه زحمتتون رو به باد بده!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط EVIL
اکثر افراد موفق توی وب فارسی با یه وبلاگ ساده شروع کردن!اول باید اهداف خودتون رو بسنجین
پاسخ
 سپاس شده توسط EVIL
خیلی وقته اینجا دیگه فعالیت نمیکنم اما امروز میخوام یک مطلبی درباره ثامن بلاگ بگم.
بهترین ، با امن ترین ، پر سرعت ترین ، پر امکانات ترین ، با ایندکس ترین ، با اعتمادترین ، و هرچی حرف مثبت هست فقط و فقط در این ثامن بلاگ وجود داره.
پشتیبانی بسیار بسیار قوی داره. همچنین آنلاین میتونی با مدیرش در شبکه اجتماعی منلک گفتگو کنی. وبلاگهایی در ثامن بلاگ میشناسم واقعا الان آدم فکر میکنه در وردپرس هستن. نیازی به گفتن این وبلاگها نیست چون قبلا دربارش صحبت شده.
فقط میتونم بگم الان کلا ثامن بلاگ اولین سرویس دهنده واقعا عالی و با سرعت در اینترنت هست.
پاسخ
 سپاس شده توسط EVIL ، HSG ، Javad Hosseini
همه این حرفا از بی تجربگیه!
کسی که واقعا وبلاگ نویس باشه ، با لوکال هاست هم موفق میشه :|
پاسخ
 سپاس شده توسط EVIL ، E-Beshkani ، HSG ، Bahamin ، danialz ، mohammad hosein
همون طور که توی سایت میشه پیشرفت کرد تو وبلاگ هم میشه.فقط باید پشتکار داشت.
پاسخ
 سپاس شده توسط پويابهروش
بنظرم انرژیتونو نگه دارین برای سایت
وردپرس و جوملا عالین
پاسخ
لطفا اسپم ندید تا حالا 2 نفر گفتن که تو وبلاگ نمیشه پیشرفت کرد.
پس این وبلاگ ها(در واقع سایت ها) چجوری پیشرفت کردند؟(تو رزبلاگ و بلاگفا هم هستند پس به نوعی وبلاگ حساب میشند):
Skinak.ir
GhalebGhraph.ir
Kzz.Blogfa.Com
jomalatziba.ir
و چندین سایت دیگر.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان