بک لینک

سوال در مورد افزونه آمارگیر وردپرس
سلام من این افزونه رو به خوبی بر روی وردپرسم در لوکال نصب کردم

خودم که سایت رو باز کردم درست زد بازدیدکننده 1 و بازدید 1 ولی وقتی صفحه رو ریفرش می کنم طبیعتاً باید تعداد بازدیدها افزایش بیابه ولی بازم همون یک هستش !!

مشکل چیه؟
Just Basic4Android (B4A) Is My Love
پاسخ
(95-3-30، 12:20 صبح)mojtaba.kh.18 نوشته است: سلام من این افزونه رو به خوبی بر روی وردپرسم در لوکال نصب کردم

خودم که سایت رو باز کردم درست زد بازدیدکننده 1 و بازدید 1 ولی وقتی صفحه رو ریفرش می کنم طبیعتاً باید تعداد بازدیدها افزایش بیابه ولی بازم همون یک هستش !!

مشکل چیه؟

سلام.
احتمالا IP ها رو چک میکنه و اگر در یک روز مثلا یه IP دوباره یا هرچند بار که وارد سایت شد ، فقط یک باز ثبت میکنه (که درستش هم همینه) !!

موفق باشید.
برای تعجیل در فرج آقا امام زمان (عج) ، سه صلوات محمدی بفرست.
اللهم صلي على محمد و ال محمد و عجل فرجهم

Telegram ID: @AliRezaBeitari
پاسخ
سلام
من الان خیلی وقته وردپرس کار نکردم اما فکر کنم افزونه اش یه قابلیتی داشت که بازدید های مدیر و نویسنده های سایت رو حساب نمیکرد.
حالا نمی دونم این افزونه بوده یا با افزونه دیگه ای قاطی کردم چون همانطور که گفتم خیلی وقته دیگه وردپرس کار نکردم.
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
پاسخ
(95-3-30، 12:23 صبح)Mr.AliReza نوشته است:
(95-3-30، 12:20 صبح)mojtaba.kh.18 نوشته است: سلام من این افزونه رو به خوبی بر روی وردپرسم در لوکال نصب کردم

مشکل چیه؟

سلام.
احتمالا IP ها رو چک میکنه و اگر در یک روز مثلا یه IP دوباره یا هرچند بار که وارد سایت شد ، فقط یک باز ثبت میکنه (که درستش هم همینه) !!

موفق باشید.

نه خب یه قسمت داره بازدیدکننده یعنی آی پی

یه قسمت هم سوای اونه که بازدید یعنی هر چقدر یه آی پی هم بازدید کنه میشمره
پاسخ
Smile 
(95-3-30، 12:40 صبح)HSG نوشته است: سلام
من الان خیلی وقته وردپرس کار نکردم اما فکر کنم افزونه اش یه قابلیتی داشت که بازدید های مدیر و نویسنده های سایت رو حساب نمیکرد.
حالا نمی دونم این افزونه بوده یا با افزونه دیگه ای قاطی کردم چون همانطور که گفتم خیلی وقته دیگه وردپرس کار نکردم.

خب چطوری اولین دفعه رو ازم حساب کرد؟؟؟

+1 برای شما و جناب علیرضا
پاسخ
از مدیریت وردپرس که خارج بشم بعد وارد بشم بازدید ها آپدیت میشه !!

چرا اینطوریه؟
پاسخ
احتمالا مشکل از پلاگین باشه .
پاسخ
(95-3-30، 02:05 صبح)PC1 نوشته است: احتمالا مشکل از پلاگین باشه .

از سایت معتبر دانلود کردم

از همیار وردپرس
پاسخ
(95-3-30، 02:18 صبح)mojtaba.kh.18 نوشته است:
(95-3-30، 02:05 صبح)PC1 نوشته است: احتمالا مشکل از پلاگین باشه .

از سایت معتبر دانلود کردم

از همیار وردپرس

منظورم اینه که خود پلاگین  درست کار نمیکنه !!
پاسخ
چون شما بعنوان مدیر وارد شدی شمارو بعنوان کاربر نمیشناسه ولی اگه از مدیریت خارج بشید درست میشه.
منم افزونه ام اینجور بود اتفاقا ی تنظیماتی داشت ولی یادم نمیاد ولی بعد از اون تنظیمات ک اعمال کردم درست شد.
حیدربابا مددی
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان