بک لینک

اگر صاحب گوگل یک ایرانی بود!!!
[تصویر:  hhoq_گوگل.png]

تازه وقتی سرچ میکردی یه 7 ، 8 تا تب هم باز میشد که پاپ آپ بود.
اللهم صل على محمد و على آل محمد و عجل فرجهم

Telegram: sajjadonly
پاسخ
 سپاس شده توسط HSG ، Mr.Navid ، TYphon ، PC1 ، MrAhmad ، Aria.021 ، g.saeed ، ahmadilamerd ، -Saeed-
خیلی جالبه کاش واقعا ما ایرانی ها حداقل پاپ آپ رو میذاشتیم کنار که واقعا اعصاب خورد کنه.
من که به شخصه تا می فهمم سایتی پاپ آپ داره در آینده تو لیست نتایج گوگل هم دیدمش بازش نمیکنم.
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط only ، ali93 ، E-Beshkani ، TYphon ، MrAhmad ، PC1 ، -Saeed-
باید موضوع تاپیک رو بذارید اگر مدیر بلاگرز صاحب گوگل بود...:||||||||
در حال برنامه نویسی یک اسکریپت هستم...|منتظر باشید 
پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani ، ali93 ، -Saeed- ، MOHamMaD.Sh
به مظر من پاپ که هیچی، فقط بنر، اونم فوق فوقش یکی دو تا، در ضمن همون یکی دو بنر هم باید جوری باشه، مزاحم کاربر نباشه.
پاسخ
 سپاس شده توسط HSG ، PC1 ، only
من همون کاربر moeinansari هستم
پاسخ
 سپاس شده توسط PC1 ، only
خداییش تبلیغات بلاگرز از تبلیغات پرشین تولز و آشیانه که بیشتر نیست؟

از اون گذشته تو پرشین تولز لیبل های کاربری هم برای فروش دارن
کانالم 
تلگرامم
@Su_Hard
پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani ، HSG ، PC1 ، only
(95-4-9، 11:08 عصر)Persian Geek نوشته است: خداییش تبلیغات بلاگرز از تبلیغات پرشین تولز و آشیانه که بیشتر نیست؟

از اون گذشته تو پرشین تولز لیبل های کاربری هم برای فروش دارن

کلا منبع درآمد همه سایت ها شده تبلیغات، نه به فکر تولید محتوان و نه به فکر کاربر، فقط پوووووول:/
پاسخ
 سپاس شده توسط HSG ، TYphon ، PC1 ، Badland ، MrAhmad ، only ، -Saeed-
آی گفتی، حالم جا اومد با این کارت ...
دست رو دل وب مسترا گذاشتید، واقعاً دیگه پاپ آپ اعصاب خورد کن ترین مساله شده توی وب گردی ها، تا باز میشه آدم دلش می خوام چند تا <بووووق/> بگه ...
پاسخ
 سپاس شده توسط ali93 ، HSG ، PC1 ، only
من بیشتر حالم از اون سایتهایی به هم میخوره که در جستجوی گوگل میان وقتی میری مطلب مورد نظرتو ببینی بعد یهو میبینی یک پنجره باز شد اونو میبندی یه 10 یا 20 تا پاپ آپ باز میشه حالا زحمت میکشی خودتو گم میکنی زود اونارو ببندی وقتی بستی از خوشحالی غش میکنی که در دو ثانیه همشو بستی. ایول داداش خودمو خودم. ( خخخخخخخخخ) !!!

بعدش تازه یادت میاد دنبال مطلب مورد نظر بری ! ! ! صفحه را که نگاه میکنی میبینی بزرگ با رنگ قرمز نوشته: کسب درآمد میلیونی. ( خخخخخخ )

بعد کمی پایین تر میری بلکه شاید امیدی باشه برات . اما اونجا یک چیزی نوشته که دیگه کارشون از بووووووووووووووووق هم گذشته. میدونی چی نوشته؟

نوشته: قیمت این کتاب : فقط و فقط ........... تومان ! ( خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ)

دلت میخواد همون لحظه یک ضربه محکم با مشت بزنی به مانیتور .

میدونید همون لحظه سنگین ترین کار چیه؟؟؟

اینه که نمیدونی از کجا زود صفحه رو ببندی . یعنی انقد درگیر عصبانیت هستی که دیگهههههه .............. خخخخخخخخخخ

اینم از حال و روز جستجوی ما .

بیچاره گوگل ، همه چیز را با پاکی نشون میده اونوقت وقتی ما وارد میشیم با گناه از سایت پاپ آپ میایم بیرون . خخخخخخخخخ
پاسخ
 سپاس شده توسط HSG ، PC1 ، only
نیازی نیست بگید اگر صاحب گوگل ایرانی بود ....

الان 8 پیک (یک اپلود سنتر) صاحبش ایرانیه این شده... تازه هنوزم جای تبلیغات گزاشته خخخخ
[تصویر:  u7yymmnrv9c2ilojucur.png]
اگر گوگل ایرانی بود دیگه چیزی به عنوان سرچ نمیدید Smile
....

پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani ، HSG ، only ، TYphon ، MrAhmad ، -Saeed- ، PC1

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان