بک لینک

موضوع بسته شده است 
نمونه کارهای Persian Geek
Ui kit for Friends

[تصویر:  Main_Mr_pacman.jpg]

[تصویر:  list_compressed.jpg]

مطمئنم که انتقاد های زیادی میشه بهش وارد کرد, پس منتظر نظراتتون هستم

کانالم 
تلگرامم
@Su_Hard
 سپاس شده توسط E-Beshkani ، PC1 ، only
(95-4-16، 05:42 عصر)Persian Geek نوشته است:
Ui kit for Friends

nice

Tnx
 سپاس شده توسط PC1 ، TYphon
(95-4-16، 05:42 عصر)Persian Geek نوشته است:
Ui kit for Friends

اینا فتوشاپه یا واقعیه ؟؟ Smile
 سپاس شده توسط E-Beshkani ، TYphon
Smile منم با PC1 موافقم. یه چیزی که همون اول به ذهنم اومد اینه که رنگبندیه صفحه ی اول با رنگ بندی صفحه ی بعدی نمیخوره. کلمه ی شروع هم وسط دایره نیست. یه مقدار بیاد راست خوب میشه. عکس دومی هم یه اسکرول بار فکر کنم نذاشتید. بقیه اش عالی بود. در ضمن عیدتون مبارک
گلِکسی تولز
دریافت ابزار ها و طراحی های گرافیکی

سپاس شده توسط PC1 ، E-Beshkani
(95-4-16، 07:26 عصر)mj3a نوشته است: Smile منم با PC1 موافقم. یه چیزی که همون اول به ذهنم اومد اینه که رنگبندیه صفحه ی اول با رنگ بندی صفحه ی بعدی نمیخوره. کلمه ی شروع هم وسط دایره نیست. یه مقدار بیاد راست خوب میشه. عکس دومی هم یه اسکرول بار فکر کنم نذاشتید. بقیه اش عالی بود. در ضمن عیدتون مبارک

ممنون محمد جان از نظرت
راستش اسکرین اول رو که ساختم  بعدش دیدم خیلی در موردرنگ بندیش اشتباه کردم , چونکه رنگ های قرمز کلا یجوری ان که آدرنالین رو بالا میبرن و آدم رو هیجان زده می کنن و این با توجه به کاربرد برنامه اصلا چیز خوبی نیست, بنابراین تصمیم گرفتم تو اسکرین دوم این اشتباه رو نکنم و از رنگ های خنثی و سرد استفاده کنم که هم آرامش بخش هستن و هم توجهی رو به خودشون جلب نمی کنن.
"شروع" رو راست میگی, اگه نمی گفتی اصلا متوجه ش نمی شدم Smile
در مورد اسکرول بار یه ایده ی دیگه ای دارم , وقتی که شما صفحه رو به سمت پایین یا بالا میکشی یه دستگیره برای اسکرول سریع سمت راست اسکرین ظاهر میشه که شما با کشیدن اون دستگیره میتونید اسکرول کنید, نواری هم نداره, موقعیت دستگیره نشون میده که کجای صفحه هستید.

با یک روز تاخیر عیدت مبارک.
و بازم ممنون که نظر میدی Smile
کانالم 
تلگرامم
@Su_Hard
 سپاس شده توسط PC1 ، E-Beshkani ، HSG
من هیچ تخصصی در طراحی اپ ندارم ولی بنظرم چون توی صفحه اول یسری گزینه و دکمه ها هست که یه حالت شادو جذاب داره بهتره بک گراندت هم رنگ روشن و جذابی باشه و همچنین با صفحات دیگه همخونی داشته باشه از لحاظ گرم وسردی
 سپاس شده توسط E-Beshkani ، TYphon
شما چی فکر می کنید؟!

[تصویر:  field.png]
[تصویر:  field.png][تصویر:  verification.png]

بازم هست بعدا میزارم
کانالم 
تلگرامم
@Su_Hard
 سپاس شده توسط E-Beshkani ، PC1
این قشنگ تره 

[تصویر:  field.png]
 سپاس شده توسط TYphon ، E-Beshkani
جسارتا Forget your password درسته همچنین کلمه اکانت هم دو تا حرف c داره یعنی accounts Wink
به نظرم خوبه ها اما یکم تیره است سایر طراحی هاتون هم دیدم اصولا نمی دونم چرا به رنگ های تیره علاقه بیشتری دارید درسته رنگ های تیره چشم رو اذیت نمیکنن و برای چشم خوبن اما دیگه نه انقدر تیره تیره نه اون قدر هم جیغ جیغ یه چیزی بین تیره و جیغ بودن اگه انتخاب کنید خیلی بهتره.البته من در جایگاهی نیستم که بخوام نظر تخصصی در این زمینه بدم و اینی که میگم فقط سلیقه شخصی خودم هست Smile

راستی به شخصیت بازی Pacman خیلی علاقه داری؟ آخه علاوه بر ایمیلت جا های دیگه هم دیدم که از عکس شخصیت پک من استفاده کردی.
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
 سپاس شده توسط E-Beshkani ، TYphon ، PC1
مثل همیشه عالی
فقط شما اینا رو تمرینی میزنی یا برای جایی؟؟
آخه اصلا فارسی نمی نویسی!!!
 سپاس شده توسط TYphon ، PC1
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان