بک لینک

بحث و گفتگو بین وبلاگ نویسان
مدیر عزیز لطفا قوانین رو بروز رسانی کن, یا بلاخره یه فکری به حال افرادی که میان تاپیک های قدیمی رو با تشکرهای الکی بروز میکنن بکن,
یه بنده خدایی واسه اینکه تعداد ارسال هاش بره بالا همه مشکلات کاربران انجمن -رو در تاپیک هاشون- گردن گرفت, گفت منم این مشکلو دارم!!
 یحتمل کسی رغبتی به خوندن "خیلی ممنون" , "با تشکر از مطلبتون", "آره منم این مشکلو دارم" و... نداره
کانالم 
تلگرامم
@Su_Hard
پاسخ
 سپاس شده توسط HSG ، E-Beshkani ، only ، PC1
(95-5-16، 12:13 عصر)Persian Geek نوشته است: یه بنده خدایی واسه اینکه تعداد ارسال هاش بره بالا همه مشکلات کاربران انجمن -رو در تاپیک هاشون- گردن گرفت, گفت منم این مشکلو دارم!!

[تصویر:  37.gif][تصویر:  37.gif][تصویر:  37.gif][تصویر:  37.gif][تصویر:  37.gif][تصویر:  37.gif][تصویر:  37.gif][تصویر:  37.gif]

در ضمن برای اینکه تبلیغ امضا شون دیده بشه الکی این کار رو میکنند فکر کنم.
پاسخ
 سپاس شده توسط TYphon ، HSG ، persian ، PC1
(95-5-16، 12:30 عصر)E-Beshkani نوشته است:
(95-5-16، 12:13 عصر)Persian Geek نوشته است: یه بنده خدایی واسه اینکه تعداد ارسال هاش بره بالا همه مشکلات کاربران انجمن -رو در تاپیک هاشون- گردن گرفت, گفت منم این مشکلو دارم!!

[تصویر:  37.gif][تصویر:  37.gif][تصویر:  37.gif][تصویر:  37.gif][تصویر:  37.gif][تصویر:  37.gif][تصویر:  37.gif][تصویر:  37.gif]

در ضمن برای اینکه تبلیغ امضا شون دیده بشه الکی این کار رو میکنند فکر کنم.

من قبلا که واقعا دائم اآنلاین بودم (الان هم خیلی هستم Big Grin )

گفتم فقط دسترسی ویرایش و حذف تاپیک بدین (بدون مقام ناظم و..) تا تاپیک های اسپم رو پاک کنم

ولی فکر کردن با این کارشون به من لطف میکنند و گفتن نه |:

حالا بیا و خوبی کن
پاسخ
 سپاس شده توسط TYphon ، only ، HSG ، PC1
(95-5-16، 12:13 عصر)Persian Geek نوشته است: مدیر عزیز لطفا قوانین رو بروز رسانی کن, یا بلاخره یه فکری به حال افرادی که میان تاپیک های قدیمی رو با تشکرهای الکی بروز میکنن بکن,
یه بنده خدایی واسه اینکه تعداد ارسال هاش بره بالا همه مشکلات کاربران انجمن -رو در تاپیک هاشون- گردن گرفت, گفت منم این مشکلو دارم!!
 یحتمل کسی رغبتی به خوندن "خیلی ممنون" , "با تشکر از مطلبتون", "آره منم این مشکلو دارم" و... نداره

والا راس میگن یه تایپک و باز میکنی میبینی یا تایپک قدیمی و الکی آپ کرده یا تبلیغه . اعصاب آدم از دیدن اینجور چیزا خورد میشه ..
اللهم صل على محمد و على آل محمد و عجل فرجهم

Telegram: sajjadonly
پاسخ
 سپاس شده توسط TYphon ، HSG ، PC1 ، E-Beshkani
یک قالب درست حسابی برای انجمن  بزارن ، هر  چقدر خواستن تبلیغات و پاپ و.. بزارن . 
فقط یه فکر به حال قالب کنید ، که اصلا جالب نیست ، قالب جدیدم که اصلا رنگ بندیش خوب نیست..
پاسخ
 سپاس شده توسط HSG ، only ، E-Beshkani
به به به!
می بینم ناظمین و مدیران انجمن ب جای پستای اسپم پستایی ک بر خلاف سود و منفعتشون هست رو پاک میکنن...
کاش آقای مافی انجمن رو نمیفروخت...Sad
در حال برنامه نویسی یک اسکریپت هستم...|منتظر باشید 
پاسخ
 سپاس شده توسط HSG ، TYphon ، E-Beshkani ، omidg ، PC1 ، only
هه 

پست انتقاد من از اینجا پاک شد
بعد کلی اسپم رو پاک نمیکنن
Just Basic4Android (B4A) Is My Love
پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani ، omidg ، HSG ، PC1 ، only
هیئت مدیره اصلا انتقاد پذیر نیستن متاسفانه و فقط بفکر در آمد هستند 
تبلیغات خودشون کم بوده تبلیغات ای نتورک هم گذاشتن Smile
فک کنم تا چند ماه دیگه مجبور باشیم انجمن رو از توی یک کادر کوچیک ببینیم بقیش بنر تبلیغاتی باشه
پاسخ
 سپاس شده توسط only ، HSG ، E-Beshkani ، PC1 ، Meysam Moghadam
(95-5-19، 11:31 صبح)omidg نوشته است: هیئت مدیره اصلا انتقاد پذیر نیستن متاسفانه و فقط بفکر در آمد هستند 
تبلیغات خودشون کم بوده تبلیغات ای نتورک هم گذاشتن Smile
فک کنم تا چند ماه دیگه مجبور باشیم انجمن رو از توی یک کادر کوچیک ببینیم بقیش بنر تبلیغاتی باشه

تازه این چیزی که شما گفتی تازه خوبشه!!
پاسخ
 سپاس شده توسط omidg
جناب الهی ازتون به عنوان کاربر ساده درخواست میکنم حداقل به جناب Persian دسترسی کامل بدید تا در زمان هایی که شما به دلایلی وقت مدیریت سایت رو ندارید بتونن به صورت کامل مدیریت کنن چون یادمه در یه تاپیک دیگه ایشون گفته بودن که فقط دسترسی ویرایش و حذف پست ها رو دارن اگر بتونید بهشون دسترسی مثلاً تغییر نام کاربری برای دوستان این تاپیک http://blogers.ir/forum/showthread.php?t...55&page=11 یا کلاً دسترسی کامل برای پایدار نگه داشتن همه چیز انجمن مثل به روز رسانی ها و... بدید خیلی خوب میشه.
حالا این جناب Persian هم نشد کلاً هر کسی که به نظرتون قابل تایید هست هم خوبه اما به هر حال به این دلیل که مشغله کاری شما مهلتی برای مدیریت کامل این انجمن نمیذاره و اکثر کاربرا گلایه میکنن بهتره که یه مدیر جایگزین هم در انجمن وجود داشته باشه.

به هر حال امیدوارم این پست منو دخالت در عملکرد خودتون ندونید و فقط به چشم پیشنهاد بهش نگاه کنید.
خیلی ممنون از انجمن خوبتون.
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط omidg ، TYphon ، only ، E-Beshkani

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان