بک لینک

تجریبات خودتون درباره هاستینگ ها رو به اشتراک بذارید!
(95-5-17، 04:41 عصر)HSG نوشته است: دوستان تغییرات زیر در سیستم اعمال شد ممنون میشم نظرتون رو بگید:

1. تغییر تعداد نظرات در هر صفحه از 3 تا به 10 تا.
  2. نمایش سه حرف اول ایمیل نظر دهنده برای تشخیص اون شخص توسط هاستینگ در دیتابیس خودش.
  3. اضافه شدن سر جمع 89 هاستینگ و 9 دیتاسنتر ایرانی که هر کدام حداقل 1 سال سابقه فعالیت دارند.
  4. اضافه شدن فرم تماس با ما به جای ارسال ایمیل دستی.
  5. ایجاد نوار منو و کلیک روی منو ها بدون نیاز به بارگذاری صفحه.
  6. ایجاد بخش حامیان سایت برای نمایش لوگو و لینک Follow کسانی که به هر نحوی از این سایت حمایت کردن.
  7. ایجاد بنر ها و لوگو های حمایتی برای استفاده هاستینگ ها یا اشخاص دیگر.
  8. افزودن آمارگیر عمومی به پایین سایت.
  9. تغییر عنوان (Title) صفحه مناسب برای هر هاستینگ
  10. نمایش آدرس سایت کامل هر هاستینگ در نظراتش
راستی همچنان منتظر نظرات شما درباره هاستینگ های مورد استفاده تون هستیم Smile

بسی لذت بردم از این سایت Smile

فقط یکم استایل بدین بهش دیگه Big Grin

+ برگه حامیان سایت مثلا xzn رو که گذاشتین توی سایتش که چیزی نیست ؟ 

این قسمت >> نمایش نظرات مردم درباره:  (بر اساس حروف الفبا) رو یکم بزرگتر کنید تا بهتر دیده بشه

در ضمن همین جا هم بگید که برای ثبت نظر یک هاستینگ رو انتخاب کنن که مثل من اولش دنبال فرم ارسال نظر نباشن Big Grin

اون قسمت نام و ایمیل مثل >> حسین شعبانی (mah***@yahoo.com) رو بولد کنید تا یکم خواناتر بشه.

امتیاز شما به این هاستینگ >> بهتره به جای خوب و عالی و... از 1 تا 5 ستاره بدین تا با اون ستاره هایی که گذاشتین هماهنگ بشه

به عنوان h1 تون لینک هم بدین

فعلا همینا به ذهنم رسید Smile
پاسخ
 سپاس شده توسط HSG
(95-5-17، 04:56 عصر)E-Beshkani نوشته است: بسی لذت بردم از این سایت Smile

فقط یکم استایل بدین بهش دیگه Big Grin

+ برگه حامیان سایت مثلا xzn رو که گذاشتین توی سایتش که چیزی نیست ؟ 

این قسمت >> نمایش نظرات مردم درباره:  (بر اساس حروف الفبا) رو یکم بزرگتر کنید تا بهتر دیده بشه

در ضمن همین جا هم بگید که برای ثبت نظر یک هاستینگ رو انتخاب کنن که مثل من اولش دنبال فرم ارسال نظر نباشن Big Grin

اون قسمت نام و ایمیل مثل >> حسین شعبانی (mah***@yahoo.com) رو بولد کنید تا یکم خواناتر بشه.

امتیاز شما به این هاستینگ >> بهتره به جای خوب و عالی و... از 1 تا 5 ستاره بدین تا با اون ستاره هایی که گذاشتین هماهنگ بشه

به عنوان h1 تون لینک هم بدین

فعلا همینا به ذهنم رسید Smile

خیلی ممنون منم از نظر خیلی خوب شما لذت بردم Smile

هاستینگ xzn هاست اسپانسری دادن به همین دلیل جزو حامیان مالی حساب میشن.

وقتی گزینه صفحه اصلی در سایت گذاشتم به نظرم به عنوان هم لینک دادن کار قشنگی نیست.

لیست هاستینگ ها هم همونطور که گفتید یکم تو چشم تر کردم Smile

نام نظر دهنده هم Bold کردم اما تاریخ و آدرس هاستینگ به نظرم Bold قشنگ نمیشه.

امتیاز هم والا ستاره ای نیاز به جاوا اسکریپت یا جی کوئری داشت به همین دلیل من خودم رو راحت کردم اینطوری گذاشتم اما اون ستاره ای که نشون میده میانگین کل نظرات هستش که نمی تونستم که مثلاً بنویسم میانگین کل نظرات: عالی Smile
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani
(95-5-17، 05:09 عصر)HSG نوشته است: امتیاز هم والا ستاره ای نیاز به جاوا اسکریپت یا جی کوئری داشت به همین دلیل من خودم رو راحت کردم اینطوری گذاشتم اما اون ستاره ای که نشون میده میانگین کل نظرات هستش که نمی تونستم که مثلاً بنویسم میانگین کل نظرات: عالی Smile

بله الان بهتر شد.

نه نمیگم که ستاره باشه
میگم که همون باکسی که باز میشه به جای عالی و خوب و... بنویسید >> 5 ستاره ، 4 ستاره و...

یعنی تبدیل بشه به

عالی >> 5 ستاره
خوب >> 4 ستاره
متوسط >> 3 ستاره
ضعیف >> 2 ستاره
بد >> 1 ستاره

البته اینم یه نظره که شاید جالب نباشه.
پاسخ
 سپاس شده توسط TYphon ، HSG
(95-5-17، 05:21 عصر)E-Beshkani نوشته است:
(95-5-17، 05:09 عصر)HSG نوشته است: امتیاز هم والا ستاره ای نیاز به جاوا اسکریپت یا جی کوئری داشت به همین دلیل من خودم رو راحت کردم اینطوری گذاشتم اما اون ستاره ای که نشون میده میانگین کل نظرات هستش که نمی تونستم که مثلاً بنویسم میانگین کل نظرات: عالی Smile

بله الان بهتر شد.

نه نمیگم که ستاره باشه
میگم که همون باکسی که باز میشه به جای عالی و خوب و... بنویسید >> 5 ستاره ، 4 ستاره و...

یعنی تبدیل بشه به

عالی >> 5 ستاره
خوب >> 4 ستاره
متوسط >> 3 ستاره
ضعیف >> 2 ستاره
بد >> 1 ستاره

ولی به نظر من همون عالی خوب متوسط ضعیف و بد بهتره چون با حسی که کاربر از اون هاستینگ داره هم می تونه تطابق داشته باشه و قشنگ کاربر حس خودش رو برسونه.
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani
(95-5-17، 05:33 عصر)HSG نوشته است:
(95-5-17، 05:21 عصر)E-Beshkani نوشته است:

بله الان بهتر شد.

نه نمیگم که ستاره باشه

یعنی تبدیل بشه به

عالی >> 5 ستاره
خوب >> 4 ستاره
متوسط >> 3 ستاره
ضعیف >> 2 ستاره
بد >> 1 ستاره

ولی به نظر من همون عالی خوب متوسط ضعیف و بد بهتره چون با حسی که کاربر از اون هاستینگ داره هم می تونه تطابق داشته باشه و قشنگ کاربر حس خودش رو برسونه.

خب ایطوری کنین هم خدا راضی باشه هم خلق خدا

عالی (5ستاره)
خوب(4 ستاره)
متوسط(3ستاره)
ضعیف(2ستاره)
بد(1ستاره)

Smile
Just Basic4Android (B4A) Is My Love
پاسخ
 سپاس شده توسط HSG ، E-Beshkani
(95-5-17، 05:43 عصر)mojtaba.kh.18 نوشته است: خب ایطوری کنین هم خدا راضی باشه هم خلق خدا

عالی (5ستاره)
خوب(4 ستاره)
متوسط(3ستاره)
ضعیف(2ستاره)
بد(1ستاره)

Smile

آخه اینطوریم کردم اما وقتی خودم همینطوری برای تست آمدم نظر ارسال کنم احساس کردم درباره هتل می خوام نظر بدم Smile
پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani ، persian
(95-5-17، 05:54 عصر)HSG نوشته است:
(95-5-17، 05:43 عصر)mojtaba.kh.18 نوشته است: خب ایطوری کنین هم خدا راضی باشه هم خلق خدا

عالی (5ستاره)
خوب(4 ستاره)
متوسط(3ستاره)
ضعیف(2ستاره)
بد(1ستاره)

Smile

آخه اینطوریم کردم اما وقتی خودم همینطوری برای تست آمدم نظر ارسال کنم احساس کردم درباره هتل می خوام نظر بدم Smile

[تصویر:  37.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسط HSG ، persian
سلام دوستان
من محمدرضا سلیمی هستم
2سال قبل حدودا این جا فعالیت میکردم
الان صفحه اصلی انجمن برام نمیاره نمیدونم براچی
ممنون میشم کمکم کنید تلگرام : retrocompany@
پاسخ
دوستان ظاهر سایت به کل عوض شد ممنون میشم نظرتون رو بگید Smile
همچنین در این ظاهر جدید در هر صفحه 50 نظر قرار میگیره!

http://mybesthost.ir
پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani
(95-5-19، 01:54 عصر)HSG نوشته است: دوستان ظاهر سایت به کل عوض شد ممنون میشم نظرتون رو بگید Smile
همچنین در این ظاهر جدید در هر صفحه 50 نظر قرار میگیره!

http://mybesthost.ir

خوبه ولی لطفا بک گراندو عوض کن رسمی نیس شبیه سایتای چت روم شده Big Grin
Just Basic4Android (B4A) Is My Love
پاسخ
 سپاس شده توسط HSG ، E-Beshkani

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان