بک لینک

بازی های خیلی کم حجم!
سلام دوستان
می دونم اکثراً تو این انجمن کسی به بازی های کامپیوتری علاقه نداره اما خواستم پیشنهاد کنم بسته به سرعت اینترنتی که دارید حداقل یکی دو تا از این بازی ها رو تجربه کنید.
گلچینی از بازی های خیلی کم حجم کامپیوتری که واقعاً هم سرگرم کننده هستن رو گذاشتم امیدوارم خوشتون بیاد Smile

اینجا رو میگم: 98mb.ir
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط only ، E-Beshkani ، HhosseinN ، PC1 ، TYphon ، ali93
اصلا حال میکنم با سرویس هاتون ، مخصوصا اینجا >> masroor.in و موزیکش Smile
پاسخ
 سپاس شده توسط HSG ، PC1 ، TYphon ، ali93
(95-6-14، 07:10 عصر)E-Beshkani نوشته است: اصلا حال میکنم با سرویس هاتون ، مخصوصا اینجا >> masroor.in و موزیکش Smile

خیلی ممنون نظر لطف شماست فقط از دوستان هر کی استفاده کرد ممنون میشم بازی که خوشش آمد تو اون لیست رو به بقیه هم پیشنهاد کنه Smile
چند تا به پیشنهاد خودم:

اگه بازی آرامش دهنده روح و روان می خواین حتماً Bloom رو امتحان کنید.
اگه بازی مناسب تمرکز و حساسیت بالا می خواین حتماً Ballance رو امتحان کنید.
اگه دنبال بازی با موسیقی شاد میگردید Boom Voyage و Armada Tanks مناسب شماست.
نسخه امروزی همون بازی مار تو گوشی های قدیمی هم می تونید با AxySnake تجربه کنید.
اگه به نقاشی و خصوصاً قوانین فیزیک علاقه دارید بازی Crayon Physics Deluxe رو حتماً تجربه کنید.
اگه دنبال یه بازی 2 نفره می گردید بازی بولینگ Zombie Bowl-O-Rama عالیه.
بازی های کلاسیک مثل دوز و شطرنج و... رو هم می تونید در Carl's Classics تجربه کنید.
همچنین بازی منچ سه بعدی هم Don't Get Angry 2 هستش.
اگر هم دنبال بازی خیلی کودکانه خصوصاً برای بچه های فامیل میگردید بازی های Mr Bean و Piglet's Big Game بهترین انتخاب ها هستن.
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani ، PC1
(95-6-14، 07:39 عصر)HSG نوشته است: فقط از دوستان هر کی استفاده کرد ممنون میشم بازی که خوشش آمد تو اون لیست رو به بقیه هم پیشنهاد کنه Smile

من AxySnake رو همینجوری شانسی دانلود کردم ، جالب بود
پاسخ
 سپاس شده توسط HSG ، PC1
یادم رفت بگم

بازی Butterfly Escape رو معتادش بودم 6-7 سال پیش که تازه کامپیوتر خریده بودیم ، خانوادگی بازی میکردمیش Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط HSG ، PC1
چین اینا Smile
GTA V 15 DVD - Aassassin's Creed: black flag 7 DVD
Smile)))))))))))
اینا برای سرگرمی هم خوب نیستن بنظرم 14 مگ آخه شد بازی Smile
آریاگراف
اولین و بهترین سایت کاملا ایرانی ارائه فایل و آموزش گرافیک خواهیم بود!
پاسخ
 سپاس شده توسط PC1 ، HSG
من به شخصه از این سایت خیلی خوشم میاد : http://agar.io/
پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani
angry birds; bad pigs رو هم اضافه کنید
کانالم 
تلگرامم
@Su_Hard
پاسخ
 سپاس شده توسط PC1 ، E-Beshkani ، HSG
(95-6-14، 09:35 عصر)Aria.021 نوشته است: چین اینا Smile
Smile)))))))))))

پووووف ، 15 تا دی وی دی برای یه بازی؟ |:
پاسخ
(95-6-14، 09:35 عصر)Aria.021 نوشته است: چین اینا Smile
Smile)))))))))))

می دونم من خودم جدیدترین نسخه ای که بازی کردم Rogue بوده چون Syndicate سیستمم نمیکشه و فریم ریت زیر 15 داره و رسماً نمیشه بازی کرد Smile
سری GTA رو اصلاً خوشم نمیاد چون صحنه های +18 داره قشنگ نیست البته سری اساسین هم یه صحنه های خاصی داره ولی من همیشه نسخه های بدون صحنه اش مثل همین Rogue یا Revelations رو بازی میکنم (برای فهمیدن اینکه صحنه داره یا نه هم از سایت esrb.org قبل از خرید بازی استفاده میکنم).

اما خب هر چقدر هم درگیر این بازی های غول باشیم بازی های کم حجم هم مخاطب های خودشون رو دارن و می تونن حداقل چند دقیقه ای ما رو سرگرم کنن مثلاً من Ballance رو که داشتم فشرده و آپلود میکردم ناخواسته نشستم 2 مرحله هم خودم رفتم Smile
پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani ، TYphon ، PC1

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان