بک لینک

سوال در مورد ثبت دامنه : مهم
سلام من یه دامنه رند پیدا کردم و ازاد 

الان ارشیو رو چک کردم دیدم زده سال 2014 و 2015 یه صفحه فروش دامنه روش بوده و یک صفحه الکیه دیگه 

به نظرتون اگه الان ثبتش کنم ممکنه ب خاطر اینکه سال 2014 روش سایتی بودی ایندکسش بد باشه برا سایت جدید من؟؟؟ 

لطفا جواب بدین
Just Basic4Android (B4A) Is My Love
پاسخ
کسی نمی دونست؟
پاسخ
سلام
از نظر من که نباید مشکلی داشته باشه چون برای من بار ها پیش آمده تغییرات تو کم بازدید ترین و بی ارزش ترین سایت هام از نظر گوگل سر حداکثر یه هفته اعمال شده پس چطور ممکنه مثلاً ایندکس دو سال پیش یا حتی همین پارسال برای یه سایتی که یه ساله پاک شده مشکلی ایجاد کنه؟
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
پاسخ
(95-6-25، 03:06 عصر)HSG نوشته است: سلام
از نظر من که نباید مشکلی داشته باشه چون برای من بار ها پیش آمده تغییرات تو کم بازدید ترین و بی ارزش ترین سایت هام از نظر گوگل سر حداکثر یه هفته اعمال شده پس چطور ممکنه مثلاً ایندکس دو سال پیش یا حتی همین پارسال برای یه سایتی که یه ساله پاک شده مشکلی ایجاد کنه؟

ممنون

+ 1 برای شما

ایمیلتم چک کن بی زحمت
پاسخ
(95-6-25، 03:10 عصر)mojtaba.kh.18 نوشته است: ممنون

+ 1 برای شما

ایمیلتم چک کن بی زحمت

خواهش من که اصلاً سئو بلد نیستم و فقط نظرم رو گفتم Big Grin
ایمیل هم پاسخیدم!
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط TYphon
سلام

من قبلا دامنه گرفتم که چندین سال قبل آرشیو داشت و بدون مشکل روش کار کردم  ... البته سئو و بهینه هم کردم ... و تو یه ماه رتبه خوبی گرفت و ایندکس خوبی هم داشت ولی به خاطر مشکلات مالی فروختم.
اللهم صل على محمد و على آل محمد و عجل فرجهم

Telegram: sajjadonly
پاسخ
 سپاس شده توسط HSG
(95-6-25، 05:49 عصر)only نوشته است: سلام

من قبلا دامنه گرفتم که چندین سال قبل آرشیو داشت و بدون مشکل روش کار کردم  ... البته سئو و بهینه هم کردم ... و تو یه ماه رتبه خوبی گرفت و ایندکس خوبی هم داشت ولی به خاطر مشکلات مالی فروختم.
بدون قسمت بولد یعنی نمیشه؟؟؟
پاسخ
(95-6-25، 06:14 عصر)mojtaba.kh.18 نوشته است:
(95-6-25، 05:49 عصر)only نوشته است: سلام

بدون قسمت بولد یعنی نمیشه؟؟؟

چرا میشه ولی تاثیرش بیشتره.
اللهم صل على محمد و على آل محمد و عجل فرجهم

Telegram: sajjadonly
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان