بک لینک

سوال چالشی : تحملتون برای پیشرفت سایتتون؟
سلام دوستان

من یه مشکلی که دارم هر سایتی ایجاد می کنم انتظار دارم در هفته اول به بازدید مطلوب برسه Big Grin برای همین اکثر سایت هایی که میزنم نهایت 3 هفته ولش می کنم Smile

میخواستم ببینم شما وقتی سایت میزنید تا چه مدت تحمل می کنید که حتی اگه بازدید مطلوب هم نگرفت بازم ادامه میدید؟؟؟

میشه بگید چیکار کنم؟؟
Just Basic4Android (B4A) Is My Love
پاسخ
 سپاس شده توسط PC1 ، HSG ، TYphon ، ebrahim.sh ، MOHamMaD.Sh
سلام
جسارت نشه ولی این همش از بی کاریه Big Grin
من خودم یه شرایط خاصی دارم که اینجا جاش نیست ولی به خاطر همین شرایط خاصم یه مدت طولانی هست که بی کارم و سر بی کاری مثل شما تحمل خوبی تو سایت هام ندارم ولی الان تو بی تحملی هم یکم پخته تر شدم و بعد از این همه سایتی که احتمالاً خبر دارید تصمیم گرفتم سایت های خدماتی مثل آپلودسنتر و کوتاه کننده لینک بزنم و کلاً ولشون کنم یه جورایی اصلاً انگار نیستن تا هوس نکنم باز پاکشون کنم Smile
بیشترین سایت منم که دووم آورد 7 ماه بود و تا حالا رکورد بالاتر نداشتم Big Grin
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط PC1 ، TYphon
والا من خدا میدونه تا الان چندتا سایت زدم و بستمش
ولی دیگه تصمیم گرفتم سایت هامو نبندم
پاسخ
 سپاس شده توسط HSG
حداقل 6 ماه باید صبر کنید و تلاش کنید تا ببینید بازده چه قدره.
من خودم یه سایت رو 1 سال و نیم داشتم تازه داشت نتیجه میداد که به دلایل غیرمنتظره ای مجبور به تعطیل شدنش کردم Smile
دیگه وبمستر نیستم...
پاسخ
 سپاس شده توسط HSG
با ابنکه سایتهام بازدید نداشته 
ولی یه تجربه است و یه رزومه براته 
من خودم سایتامو با اینکه سئوش کلا صفر شده نبستم وامیددارم و 
رزوممه انگار
هرجا بخام حرفی بزنم با سند پیش میرم
پاسخ
 سپاس شده توسط HSG
رکورد من دست همین گیکو هستش که فکر کنم 10 ماهی میشه دارمش, البته الان خیلی وقته که بروزرسانی نکردمش, چون دارم منتقلش میکنم روی وردپرس
کانالم 
تلگرامم
@Su_Hard
پاسخ
 سپاس شده توسط HSG
من ک اصلا ترکوندم یعنی حدود 200 - 300 تا وبلاگ داشتم فک کنم که یکیشونو سه ماه کار کردم هیجی نشد و اون از روی نادانیم بود. یه فکری توی سرم بود که میخواستم عملیش کنم ولی وقت ندارم منتظرم وقتم آزاد شه انجامش بدم چون این فکره باید 24 پشت لب تاپ باشی و البته سود داره چون توی روز اول 400 تا ای پی گرفم ازش.
بهترین چیزی که تا الان ساختم همین وبلاگمه که اونم 100 دفه اومدم روش کار نکنم و به خودم گفتم بزار 2 ماه دیگه نتیجه نداد ولش کن که خدارو شکر کار درستو کردمو ولش نکردم با 40 - 50 تا پست معمولی و البته اختصاصی 410 تا ایپی و 1000 تا بازدید دیروز آمارش بود که در حال افزایشه ( یعنی دیروز رکورد بود تقریبا هر دو روز رکورد زده میشه ) یه روز درمیونم روش پست میزارم و در گروه خودش بهترینه به نظرم.
الان کل تجربمو گذاشتم سر یه وب جدید و البته وقت گیر! امیدوارم جواب بده
پاسخ
 سپاس شده توسط HSG
خخخخخ
من که مثل این بساز بفروشا شدم
سایت میزنم میفروشم Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط HSG
(95-6-28، 10:10 عصر)E-Beshkani نوشته است: خخخخخ
من که مثل این بساز بفروشا شدم
سایت میزنم میفروشم Big Grin

خوبه از تو فروش میره حالا Smile
Just Basic4Android (B4A) Is My Love
پاسخ
 سپاس شده توسط HSG
(95-6-28، 06:03 عصر)mojtaba.kh.18 نوشته است: سلام دوستان

من یه مشکلی که دارم هر سایتی ایجاد می کنم انتظار دارم در هفته اول به بازدید مطلوب برسه Big Grin برای همین اکثر سایت هایی که میزنم نهایت 3 هفته ولش می کنم Smile

میخواستم ببینم شما وقتی سایت میزنید تا چه مدت تحمل می کنید که حتی اگه بازدید مطلوب هم نگرفت بازم ادامه میدید؟؟؟

میشه بگید چیکار کنم؟؟

با یک هفته و اینجور وقت ها موفق نمیشوید.
من الان دو ساله یک سایت دارم.که بازدید کلیش99 هزاره.
فقط تحمل.
حداقل باید دو سه سال صبر کنید تا  حدفتان برسید.
موفق باشید
پاسخ
 سپاس شده توسط HSG

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان